Nike Pico 4 (TDV) CO Çocuk Spor Ayakkabı

#454478-103

149.90 TL 109.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Pico 4 (Tdv) Çocuk Spor Ayakkabı

Nike Pico (Tdv) Çocuk Spor Ayakkabı hareket için tasarlanmıştır. Özellikle gelişme çağındaki çocukların ayak sağlığı göz önünde bulundurularak tasarlanan ayakkabı, büyüyen ayaklar için ergonomik ve sağlıklı bir ayakkabı seçeneği sunar. Çocukların dinamik oyunlarına mükemmel uyum sağlayan Nike Pico çocuk spor ayakkabı kolay giyilip çıkarılabilen yapısı sayesinde ayağı sıkmaz ve çocukların kullanımı için idealdir.

Hareket İçin Tasarlandı

Nike Pico 4 (Tdv) Çocuk Spor Ayakkabı; çocukların rahat hareket etmesine olanak tanır. Spor ayakkabının ayağın şekline kolayca uyum sağlayan esnek yapısı ve kolay kullanımı sayesinde çocukların oyunlardan daha çok keyif almasını sağlar. Büyüyen ayakların sağlığı düşünülerek tasarlanması nedeniyle ayakları parmak bölgesinden itibaren sararak ayağın ayakkabı içerisinde rahat hareket etmesini sağlar.

Mükemmel Dayanıklılık

Nike çocuk spor ayakkabı, çocukların hareketli yapısı ve dinamik oyunları düşünülerek üretilmiştir. Bu nedenle maksimum dayanıklılık sağlar. Esnek deri üst taban, ayağın ayakkabı içerisinde kolay hareket etmesini sağlarken, darbelere karşı da yüksek düzeyde koruma sağlar. Bakteri üretmesine engel olur ve ayak sağlığını korur. Deri üst yüzey ayakların çarpmalara karşı korunmasını sağlarken ayak tarağındaki derin, esnek oluklar doğal hareket kabiliyeti sağlar. Deri ve kumaşın mükemmel birleşiminden oluşması nedeniyle Nike Pico 4 (Tdv) Çocuk Spor Ayakkabı çocuklarınızın okulda, kreşte ve oyun salonlarında kullanabilmesi için en ideal spor ayakkabı olacaktır.

Yastıklama Sağlayan Özel Taban

Ayakkabı, taban özellikleriyle de çocukların ayak sağlığını korur. Ayak tarağındaki yüzeyler ayağın ayakkabı tarafından tam olarak kavranmasına sebep olur. Hafif yastıklama sağlayan esnek çanak taban ayakların sert zeminden gelen en sert darbelere karşı korunmasına yardımcı olur. Özellikle küçük çocuklarda oldukça hassas olan deri ve hücre dokusunu koruyan taban, özellikleri sayesinde ayakların hasardan ve yaralanmalardan korunmasını sağlar.

Rahat Kullanım

Nike Pico 4 (Tdv) Çocuk Spor Ayakkabı hem sağlıklı ve esnek yapıda hem de kolay kullanılabilen bir ayakkabıdır. Ayakkabı, ayağı saran deri yapısı ile birlikte kolay kullanımı ile hareket için tasarlanmıştır. Ayakkabının üst bölümünde yer alan Velcro bantlar sayesinde ayakkabı kolayca giyilip çıkarılabilir. Topuk kısmında yer alan oluklu kumaş ise ayakkabının çıkarılmasını kolaylaştırır. Giyip çıkarma esnasında tutuş esnekliği sağlar. Çocuklarınızın ayaklarını tamamen sararak 'yok gibi' bir his yaratacak olan Nike spor ayakkabı aynı zamanda kullanım kolaylığı ile de çocuklarınızın gözdesi olacaktır.

Nike Pico 4 (Tdv) Çocuk Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

Nike Pico 4 (Tdv) Çocuk Spor Ayakkabı hareket için tasarlanmıştır.

Çocukların ayaklarına en ergonomik ve sağlıklı özellikleri sunar.

Ayakkabı kolayca giyilip çıkarılabilir.

Cırt cırtlı Velcro üst bantları sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Dış taban ayağı parmaktan sararak daha fazla dayanıklılık sunar.

Ayak tarağındaki derin esnek oluklar sayesinde çocukların ayakları rahat hareket eder.

Ayak tarağındaki esnek yüzey ayağı sarar. Böylece gelişme çağındaki çocukları büyüyen ayakları baskı ve sıkmanın olumsuz etkilerinden korunur. Ayakkabı çocukların ayak şekline mükemmel uyum sağlar.

Esnek çanak taban ayağı her adımda destekleyerek topukların zemine sert bir şekilde temas etmesini engeller. Yastıklama sağlayan taban sayesinde çocuklarınızın tabanlarında hasar ve ağrı oluşmaz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.