Nike Power Graphic Training SS19 Kadın Tayt

#AQ0377-790

339.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Power Graphic Training Kadın Tayt

Günümüzde kadınların sıkça tercih ettiği spor ürünlerinden birisi olan tayt, antrenman esnasında sunduğu konfor ve pratiklik ile deneyiminizi keyifli hale getirir. Uzun süreli kullanımlarda konfor ve rahatlık sağlaması hedeflenerek tasarlanan Nike Power Graphic Training Kadın Tayt, en zorlu hareketlerde bile yüksek esneklik sağlar. Ayrıca özel tasarımı ile kişiye şıklık katmayı da başaran bu model, yüksek performanslı özelliklerinin yanı sıra estetik görüntüsü ile de sporseverlerin tercih sebebi olur.

Esnek ve Destekleyici Yapı

Göz alıcı estetik tasarımının yanı sıra başarılı teknik özelliklere de sahip olan Nike Power Graphic Training Kadın Tayt, özel tasarımı sayesinde kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sağlar. Kumaşındaki kaliteli materyaller sayesinde esneme payının yüksek tutulduğu tayt, antrenman sırasında kişinin daha rahat hareket edebilmesi için tasarlanmıştır. Zorlu hareketleri bile destekleyici bir yapıya sahip olan ürün, sporcuyu her koşulda rahat hissettirir. Ayrıca tüm farklı antrenman çeşitlerini desteklemesi amacıyla, hareket alanı sağlayan Nike Power Graphic Training Kadın Tayt, sporcuların vazgeçilmezi olmayı başarır.

Ter Tutmayan Özel Tasarım

Spor sırasında tayt kullanan kadınların ortak sorunlarından birisi olan; kıyafetin ter tutması problemi, Nike Power Graphic Training Kadın Tayt ile çözüme kavuşmaktadır. Özel tasarımı sayesinde kesinlikle ter tutmayan bu tayt, antrenman esnasında kişiyi rahat ve konforlu hissettirmeyi başarır. Ayrıca ter tutmayan yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda deformasyonu azaltır. Son derece sağlamdır. Konforlu özelliklerinin dışında nefes alabilen file panellere sahiptir ve hareket esnasında kişinin vücudunu hava ile temas ettirerek ferah bir destek sağlar. Diz detaylarında özel hava alan yapıya sahip Nike Power Graphic Training Kadın Tayt, nefes alabilirliği artırarak kullanıcının spor sırasında terlemeden rahatsız olmasını önler.

Yüksek Koruma Sağlayan Bel Bandı

Her açıdan sporcuyu destekleyen özelliklere sahip olan Nike Power Graphic Training Kadın Tayt, antrenman esnasında kayma ve esnemeleri engelleyen, yüksek korumalı bel bandı ile dikkat çeker. Eğilme ve esneme hareketlerinin, tayt üzerinde yarattığı negatif etkileri minimuma indiren özel bel bantlı tasarım, sunduğu korumanın yanı sıra kullanıcıya güvenli bir deneyim yaşatır. Taytın arka kısmında bulunan fermuarlı yapı ise kıyafetin rahatça giyip çıkarılabilmesini sağlar. Sıkı kesimli tasarıma sahip olan Nike Power Graphic Training Kadın Tayt, bu sayede vücudu tamamen sarar. Özellikle sportif kullanımlar sırasında vücudu tamamen sarması hedeflenen taytın, bu sayede kullanıcıya hafif bir deneyim yaşatması da amaçlanır.

Nike Power Graphic Training Kadın Taytın Genel Özellikleri

 • File panelli yapısı ile özel nefes alabilen tasarıma sahiptir.
 • Ter tutmayan tasarımı ile spor sırasında rahatsız hissi ortadan kaldırılır.
 • Yüksek bel bantlı tasarımı sayesinde eğilirken ve esnerken daha fazla koruma imkanı sunar.
 • Arka kısımda bulunan fermuarlı yapı ile kıyafetin rahatça giyilip çıkarılabilmesi hedeflenir.
 • Özellikle esnek ve destekleyici kumaş yapısına sahip tayt, antrenman sırasında kullanıcısına kolaylık sağlar.
 • Yenilikçi ve göz alıcı tasarıma sahip olan tayt, sadece performans özellikleri sebebiyle değil; sahip olduğu şık tasarımla da tercih sebebi olmaktadır.
 • Kumaş (010 ve 071 numaralı renkler): Gövde/bel astarı: %89 polyester/%11 spandeks. File: %81 polyester/%19 spandeks. Ek kumaş astarı: %100 polyester.
 • Kumaş (790 numaralı renk): Gövde/bel astarı: %87 polyester/%13 spandeks. Paneller/bel bandı: %89 polyester/%11 spandeks. File: %81 polyester/%19 spandeks. Ek kumaş astarı: %100 polyester.
 • Makinede yıkanabilir.
US
EU
Bel
Kalça
Bacak
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 3. Bacak: Bacak arasından (iç bacak) topuğunuza kadar ölçüm yaparken mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel, kalça ve iç bacak uzunluğu ölçülmelidir.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.