Nike Pro Dri-Fit G SS19 Çocuk Tayt

#AQ9042-010

199.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Pro Dri-Fit G Çocuk Tayt

Antrenman için özel olarak geliştirilen kaliteli dizaynı ile dikkatleri üzerine çeken Nike Pro Dri-Fit G Çocuk Tayt, sıkı kesimi ve serin tutan yapısı ile büyük beğeni topluyor. Üst seviyede rahatlık imkanı sunan, dayanıklı kumaş teknolojisine sahip olan ve çocuklar için üretilmiş bu model, enerjiyi açığa çıkararak verimli bir antrenman için gerekli zemini hazırlıyor. Esnek tasarımı sayesinde kolay kullanım sağlayan ürün, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Dri-Fit Teknolojisi ile Mükemmel Rahatlık

Geleceğin yıldızlarına özel üretilen Nike Pro Dri-Fit G Çocuk Tayt, Dri-Fit teknolojisi ile mükemmel rahatlık için imkan sunuyor. Dri-Fit özelliği ile ürün, antrenman esnasında serin ve kuru kalmaya yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra bacakların alt kısmında yer alan file paneller vasıtası ile daha rahat bir kullanıma olanak tanıyor. Bu sayede üst seviyede performans sergilenmesine katkıda bulunan ürün, enerjiyi açığa çıkararak hareket özgürlüğü de sağlıyor.

Esnek ve Yumuşak Kumaş Yapısı ile Maksimum Konfor

Üstün performans sağlayan teknik özellikleri ile beğeni toplayan Nike Pro Dri-Fit G Çocuk Tayt, esnek ve yumuşak olan kumaş yapısı ile maksimum konfor sağlıyor. Başka giysilerle ya da tek başına kullanılabilen ürün, verimli bir antrenman gerçekleştirilmesi için avantaj sunuyor. Antrenman esnasında rahatsızlık vermeyen özgün tasarımı sayesinde özgür bir şekilde hareket edilmesi için olanak tanıyor.

Geleceğin Yıldızlarına Hitap Eden Sportif Tasarım

Vücudu saran profili ile ilgi odağı olan Nike Pro Dri-Fit G Çocuk Tayt, geleceğin yıldızlarına hitap eden sportif tasarımı ile kullanıcılardan tam not alıyor. Üst seviyede konfor sağlayan fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan bu ürün, spor stilinin en iyi şekilde tamamlanmasına katkıda bulunuyor. Antrenman sırasında esnek hareket kabiliyetinin arttırılmasını sağlayan model, üstün performans için yardımcı oluyor.

İşlevsel Yapı ile Kolay Kullanım

Kullanımı oldukça elverişli olan, teknik özellikleri ile de dikkat çeken Nike Pro Dri-Fit G Çocuk Tayt, işlevsel yapısı ile kolay kullanım avantajı sunuyor. Bacakların alt kısmındaki file ilaveler sayesinde ürün, nefes alabilirliğin artmasına yardımcı olarak terlemenin vücutta yaratacağı rahatsızlığı minimuma indiriyor. Elastik bel bandı Just Do It detayı ile de konforlu ve şık antrenman süreci için gerekli ortamı sunuyor. Astarlı ek kumaşa sahip olan ve çamaşır makinesinde yıkanabilen kaliteli yapısal özellikleri ile ürün, üst seviyede performans ve rahatlık sağlıyor.

Nike Pro Dri-Fit G Çocuk Tayt'ın Genel Özellikleri

 • Dri-Fit teknolojisi ile çocuk sporcular için mükemmel rahatlık
 • Esnek ve yumuşak kumaş yapısı ile maksimum konfor
 • Geleceğin yıldızlarına hitap eden sportif ve modern tasarım
 • Özgür bir şekilde hareket edilmesi için olanak tanıyan teknik ve donanımsal özellikler
 • Kaliteden ödün vermeyen işlevsel yapı ile kolay kullanım
 • Antrenman için özel olarak geliştirilen kaliteli dizayn
 • Üst seviyede rahatlık imkanı sunan dayanıklı kumaş teknolojisi
 • Antrenman esnasında serin ve kuru kalmaya yardımcı olan Dri-Fit teknolojisi
 • Bacakların alt kısmında yer alan file paneller vasıtası ile üst düzey konfor
 • Elastik bel bandı detayı ile üstün performans
 • Astarlı ek kumaşa sahip olan ve makinede yıkanabilen kaliteli yapısal özellikleri
 • Enerjiyi açığa çıkararak verimli bir antrenman için gerekli zemini hazırlayan esnek tasarım
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.