Nike Pro Rival Bra SS18 Kadın Büstiyer

#805553-010

189.90 TL 109.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Pro Rival Bra Kadın Büstiyer

Göğüs, kas dokuya sahip değildir, dolayısıyla spor yaparken gerekli destek sağlanmazsa göğüs yakınlarındaki form sağlayan bağlar zarar görebilir ve bu da sarkmalara neden olabilir. Özellikle göğüs desteksiz yapılan zıplama ve koşu aktiviteleri sırasında göğüslerde ağrı ve sarkma olması muhtemeldir. Zarar gören bağlar cerrahi müdahale olmaksızın geri toparlanmazlar. Spor büstiyerleri ise bu hareketleri azaltmak ve göğüsleri sabitlemek için gereklidir. Her kadın koşarken veya yüksek yoğunluklu egzersiz yaparken spor sütyeni giymelidir.

Üst Düzeyde Konforlu Destek

Nike Pro Rival Bra Kadın Büstiyer, spor sırasındaki göğüs hareketini en aza indirmek ve yüksek destek sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Nike Rival Yüksek Destekli Kadın Spor Büstiyerinin elastik göğüs bandı, vücuda tam otururken kalıplı balensiz kuplar göğüsleri sabit tutmayı sağlar. Yüksek tempolu ve yüksek etki gücüne sahip aerobik, koşu, HIIT gibi yüksek tempolu antrenmanlarınız sırasında sabitleyici ve sıkıştırıcı fonksiyonuyla spor performansınızı destekleyen bu spor büstiyerı, bedeninizle uyumlu ve konforludur. İç kupların etrafındaki dikişler, daha fazla rahatlık sunmak için yumuşak doku ile kaplıdır. Sırttaki ayarlanabilir yarışçı tasarımlı askılar kişiye özel uyum sunarken göğsün etrafında da ayarlanabilir bir kavrayış sağlarlar. Askıların bitme noktasındaki bant üzerinde ise kopça bulunur. Böylece hem giyim kolaylaşır hem de üst bedeninizde tam destek ve sabitleme sağlanır. Estetik görünümlü ürün V yaka şekle sahip olup, mükemmel sabitleme ve destek sunarken süper yumuşak dokusuyla ten hissi yaratır, yüksek konforlu bu ürünle tempolu antrenmanınızı stil sahibi, endişesiz ve keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Nike Dri-Fit | Kuru ve Serin Performans

Günümüzün en gelişmiş tekstil teknolojilerinden biri olan Dri-Fit, yüksek yoğunluklu antrenmanınız sırasında cildinizden teri uzaklaştırmayı sağlayan yüksek işlevli, mikrofiber bir kumaştır. Dri-Fit, Nike’ın farklı spor dallarında yaygın olarak kullandığı ve büyük ilgi gören, kendine has ve özel bir teknolojidir.

Nike Dri-FIT, yüksek tempo ve yüksek yoğunluklu hareketler sırasında açığa çıkan teri cildinizden uzaklaştırır ve kumaşın üst yüzeyine aktardıktan sonra yüzeyden buharlaşmasını sağlar. Sporcu davranışları modellenerek tasarlanan bu özel tekstil ürünü, spor sırasında bedeninizle adeta bütünleşerek en gerekli ve stratejik bölümlerde hava akışı sağlar. Böylece bedeninizi serinletirken rahatlatır. Nike Pro Rival Bra Kadın Büstiyer sadece profesyonel sportif aktiviteler için değil her düzeyde sabitleyici destek gerektiren sportif aktiviteniz sırasında kuru ve konforlu hissetmeniz için tasarlanmıştır. Antrenmanınızın süresi ve yoğunluğu ne kadar olursa olsun teri yöneterek vücudunuzun kuru ve serin kalmasını sağlar. Ferahlayan cildiniz sizi antrenmanın başındaymışsınız gibi taze ve motive hissettirir. Nike Pro Rival Bra Kadın Büstiyeri kullanırken ne kadar terlediğinizi dert etmeden, dikkatiniz dağılmadan ve performansınıza odaklanarak antrenmanınızıa devam edebilirsiniz. Ürünün Dri-Fit kumaşı, dahili UPF 30 koruması da sağlar. Böylece güneşin zararlı ışınlarından korunursunuz.

Ürün Materyali

Ürünün gövde ve askı astarındaki kumaş, %70 naylon ve %30 spandekstir. File ilaveleri ve file astarı, %82 naylon ve %18 spandekstir. Üst ped kumaşı/arka ped kumaşı, %100 polyesterdir. Göğüs pedi, %100 poliüretandır. Ürün, etiketinde yer alan yıkama talimatına uygun şekilde makinede yıkanabilir.

US
EU
Göğüs
Göğüs
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
1. Mezurayı tam göğüs üzerine yerleştirin. Ölçümü yaparken mezuranın sırtınızdan kaymamasına özen gösterin. Eğer tabloya göre ara ölçü değerlerine sahipseniz, en yakın beden ölçüsüne göre seçim yapmalısınız. 

2. Mezurayı kollarınızın altından geçirerek tam göğüs altınıza yerleştirin. Ölçümü yaparken mezuranın yere paralel şekilde durmasına dikkat edin. Eğer tabloya göre ara ölçü değerlerine sahipseniz, en yakın beden ölçüsüne göre seçim yapmalısınız.

Eğer sütyen ölçünüzü biliyorsanız tabloda ölçünüze karşılık gelen bedene göre seçim yapabilirsiniz. Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alın. 
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.