Nike Quest Running Erkek Spor Ayakkabı

#AA7403-008

429.90 TL 339.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Quest Running Erkek Spor Ayakkabı

Koşu performansında ayakkabınızın kalitesi maksimum önem arz ediyor. Bu nedenle, özellikle profesyonel anlamda koşucuların ve diğer antrenman amaçlı kullanıcıların doğru ayakkabıyı seçmeleri gerekiyor. Nike Quest spor ayakkabı, koşmaktan daha fazlasını elde etmenizi sağlıyor. Koşmak için tasarlanan bu mükemmel ayakkabı; hafif, nefes alabilen yapısı ile ayağınızı sararken Flywire bağcıkları ise bileklerinize güvenli bir uyum sunuyor. Artan hava akışını teşvik eden katmanlı file yüzeye sahip Nike Erkek Quest koşu ayakkabısını kullanarak antrenmanlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Yüksek Kalite ve Maksimum Koşu Hızı

Nike Quest koşu ayakkabısı, teknik donanımları ve akıllı tasarımı sayesinde güvenli şekilde maksimum performans elde etmenizi sağlıyor. Ayarlanabilir ayak kemeri bandı kişiye özel destek sağlarken orta taban hafif bir yumuşatma sağlıyor. Bu sayede her adım atışta rahat ve esnek hissettiriyor. Waffle'dan esinlenerek tasarlanan dış taban deseni yüksek tutuş kapasitesi sağlıyor. Geniş yüzeyi sayesinde sporcuların kendinden emin şekilde adımlarını güçlü ve güvenli olarak atmalarına imkan sunuyor. Kauçuk materyal deki tabanı da koşu esnasında olağanüstü tutuşu ve dayanıklılığı destekliyor.

Ferah ve Hava Aldıran Yapı

Spor ayakkabıların içinde uzun saatler süren yoğun antrenmanlar dolayısıyla ayaklar havasız kalabiliyor. Ancak Nike Quest spor ayakkabının hafif ve tek katmanlı file yapısı ayakların hava almasına serin ve rahat şekilde kalmasına da yardımcı oluyor. En yoğun koşu müsabakalarında veya antrenmanlarda dahi ayaklar havasız kalmıyor.

Kusursuz ve Güvenli Antrenmanlar

Yumuşak ancak duyarlı olan köpük, hızınızı artırırken aynı zamanda destekleyici ayak tabanını da hissettiriyor. Dayanıklılık, destek ve sağlam bir antrenman için Nike Quest spor ayakkabı, yüksek bir performans sağlıyor. Mesh yapısı hedefe yönelik havalandırma ve destek sunuyor. Flywire bağcıkları ise adaptif destek için ayakla bütünleşiyor. Topuk ve burundaki kauçuk tasarımlar en çok ihtiyaç duyulan bölümlere dayanıklılık kazandırıyor. Bu sayede koşu sırasında maksimum performans sunarken aynı zamanda güvende hissettiriyor.

Nike Quest Running Shoes Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

  • Tek katmanlı file sayası sayesinde hedeflenen havalandırmayı sağlıyor.
  • Flywire bağcıkları ile ayağı hafifçe destekleyerek sarıyor.
  • Waffle'dan ilham alınan dış tabanı yumuşak hissettiriyor ve tepkiyi artırıyor.

Nike Quest Running Shoes erkek spor ayakkabı, maksimum performans elde etmenize yardımcı olan teknik özellikleri ve donanımları sayesinde ayağınızın sağlığını ve güvenliğini korurken en yoğun antrenmanlarda bile mükemmel hissettiriyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.