Nike Revolation 4 (Psv) Çocuk Spor Ayakkabı

#943305-006

199.90 TL 149.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Revolution 4 (Psv) Çocuk Spor Ayakkabısı

Dünyaca ünlü spor ürünleri markası Nike, küçük çocuklara yönelik ürünleriyle onların aktif spora alışmasını teşvik eden ve destekleyici bir deneyim sunuyor. Çocuklar için özel olarak geliştirilen Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısı, hafif malzemeden yastıklamalı tasarımıyla öne çıkıyor. Minimalist bir tasarımla maksimum rahatlık sağlayan Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısı, çocuğunuzun büyüyen ayakları için gün boyu rahat bir kullanım sunuyor. Hafif malzemesi sayesinde uzun süreli rahatlık ve yüksek hız sağlayan spor ayakkabısı, ayağa binen yükü azaltan yapısı sayesinde maksimum konfora ulaşıyor.

Kauçuk Alt Taban, Yumuşak Yastıklamalı Orta Taban

Yaşı küçük sporcular için ayakların daha rahat nefes almasını sağlayan bir ayakkabı sunan Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısı kauçuk alt tabana sahip bulunuyor. Waffle desenli kauçuk alt taban, çok daha iyi zemin tutuşu ile daha seri hareket sağlıyor. Ayakkabının tabanında bulunan dayanıklı kauçuk yapı, bozuk zeminlerde olabilecek yabancı cisimlere karşı da koruma sağlıyor. Spor ayakkabısının orta tabanı ise ayakta oluşan basıncı bütün ayakkabı tabanına eşit miktarda yayıyor ve yumuşak yastıklama ile çok daha rahat bir kullanım sunuyor.

Gün Boyu Nefes Alan Ayaklar

Hafif file üst yüzeyinin dikişsiz olması Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısının sağladığı konforu artırırken, maksimum düzeyde nefes alan ayakkabı çocukların ayaklarını gün boyu rahat ettiriyor. Fileli üst doku nefes alan ferah yapısı ile terlemeyi önlüyor, ayakkabının koku yapmasının da önüne geçiyor.

Ayakkabının tabanında yer alan derin ve esnek oluklar, ayakkabının ayaklarla birlikte çok daha rahat esnemesini sağlıyor. Çocukların doğal hareket yeteneğini yükselten Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısı, yüksek spor performansı sağlamaya yardımcı oluyor.

Cırt Cırtlarla Kolay Giyip Çıkarma

Ayağı saran hafif ve esnek yapısı ile beğeni toplayan Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısı, küçük yaştaki çocukların spor etkinliklerine severek katılmasına destek oluyor. Bağcık yerine cırt cırt tercih edilen Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısı, bu sayede hem ayağı daha net biçimde sarıyor, hem de çocukların ayakkabılarını kolayca giyip çıkarmasını sağlıyor.

Nike Şıklığı, Filenin Getirdiği Estetik

Nike spor ayakkabıların bilinen şıklığını taşıyan Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısı, dikişsiz ve fileli üst bölümü ile farklı bir estetik sunuyor. Spor ayakkabının yanında yer alan Nike logoları ise şıklığı tamamlıyor.

Nike Revolution 4 (Psv) Çocuk Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

  • Minimalist tasarım, maksimum konfor
  • Nefes alabilen ve ayaklara rahatlık hissi veren file üst yapı
  • Orta tabanda yumuşak köpük ile sağlanan hafif yastıklama
  • Dayanıklı yapısı ile ayağı destekleyen kauçuk dış taban
  • Ayağı saran ve kolay giyip çıkarmayı sağlayan cırt cırtlar

Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısı fiyatları itibariyle kullanıcıyı memnun eden bir çizgi izliyor. Dünyaca ünlü Nike kalitesini uygun fiyatlarla sunan Türkiye’nin önde gelen online spor ürünleri mağazası Barcin.com, dönemsel indirimler, kampanyalar, kapıda ödeme ya da kredi kartına taksit gibi avantajlarla Nike Revolution 4 (Psv) çocuk spor ayakkabısı fiyatlarını daha cazip hale getiriyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.