Nike Revolution 4 Eu Kadın Spor Ayakkabı

#AJ3491-100

289.90 TL 229.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Revolution 4 Eu Kadın Spor Ayakkabı

Nike Revolution 4 Eu Kadın Spor Ayakkabı, uzun süreli rahatlk ve üst düzey performans sunar. Tasarımında bulunan file nefes alabilir ve bu sayede terlemenize engel olur. Ürünün tasarımı minimaldir ve antrenman sonrasında da rahatlıkla kullanılabilir. Ayaklarınızda herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Nike Revolution 4 Eu Kadın Spor Ayakkabı en güç antrenmanlarda ve sporlarda dahi sizi yarı yolda bırakmaz.

Rahat ve Nefes Alan Yapı

Nike Revolution 4 Eu kadın spor ayakkabı, esnekliği ile antrenmanlarda ve spor yaparken maksimum konfor sunarak diğer ayakkabıların aksine sizi yormaz. Tabanında bulunan esnek oluklar ile ayaklar doğal bir şekilde esneyebilir ve hareket özgürlüğünüz kısıtlanmaz. Hava alan yapısı, ayaklarınızın terlemesine engel olmaya yardımcı olurken aynı zaman da rahatsızlık vererek konsantrasyonunuzu bozmaz. Böylece rahatsızlık duymadan konforlu bir koşu deneyimi imkanı verir. Zıplarken veya koşarken bile, dış tabanındaki kauçuk farklı zeminlerde tutuş sağlarken uzun süreli destek verir.

Minimal Tasarım, Maksimum Performans

Nike Revolution 4 Eu Kadın Spor Ayakkabı minimal tasarımı sayesinde koşu antrenmanlarınız için oldukça uygundur. Tabanının yumuşak yapısı ile size uzun süreli rahatlık verir, harika bir spor ayakkabı deneyimi sunar. Spor salonunda, antrenmanlarınızda ve koşularınızda size verdiği rahatlıkla beraber tasarımı ile de tüm dikkatleri üzerinize çekersiniz. Aynı zamanda nefes alan yapısı sayesinde performansınız esnasında olası terleme sorununu minimuma indirebilir, maksimum performans gösterebilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Süreli Kullanım

Nike Revolution 4 Eu kadın spor ayakkabının tabanında bulunan esnek oluklar bulunur ve yastıklama sistemi vardır. Bu sayede saatler süren sporun ardından ayaklarınızda yorgunluk hissetmeden konforun tadını çıkarabilirsiniz. Nike Revolution 4 Eu Kadın Spor Ayakkabı konforu ön planda tutarak tasarlanır ve file sayası sayesinde nefes alma özelliği bulunur. Bu durumda terlemeye bağlı rahatsızlık hissi minimuma iner. Nike markasının bu modeli, dışında tabanında bulunan kauçuk sayesinde kolay bir şekilde yıpranmaz ve size uzun süreli bir kullanım imkanı sunar. Diğer spor ayakkabıların aksine, yalnızca spor yaparken değil spor sonrasında da kullanabileceğiniz, modern ve şık bir tasarıma sahiptir. Birçok alanda kullanım imkanına sahip olduğu için oldukça fazla tercih edilen modellerden biri haline gelir.

Öne Çıkaran Özellikleri ile Nike Revolution 4 Eu Kadın Spor Ayakkabı

 • Ürün, maksimum performans ve konfor ön planda tutularak tasarlanmıştır.
 • Minimal ve şık bir şekilde tasarlandığı için yalnızca spor yaparken değil günlük yaşamınızda da vazgeçilmeziniz haline gelir.
 • İç tabanının yumuşaklığı ve yastıklama özelliği ile saatler süren bir rahatlığı deneyimlersiniz.
 • Tabanında bulunan esnek oluklar sayesinde ayaklarınızı istediğiniz şekilde rahatlıkla esnetebilir, en zor hareketleri bile herhangi bir sıkıntı duymadan yapabilirsiniz.
 • Filesinde nefes alma özelliği bulunur ve bu terletmeyen yapısı ile uzun süren spor, antrenman ve koşularınızda herhangi bir rahatsızlık duymazsınız.
 • Modelin dış tabanında bulunan kauçuk yapı, ayakkabının çabuk yıpranmasının önüne geçer ve destek sağlayarak uzun süreli kullanım imkanı verirken farklı zeminlerde tutuş sağlar.
 • En zor hareketlerde bile özel yapısı sayesinde hem ayaklarınıza rahatsızlık vermez, hem de ayakkabıyı maksimum düzeyde konfor sağlar. Böylece performansınızı en üst seviyeye çıkarırsınız.
 • En çok tercih edilen Nike spor ayakkabı modellerinden biri olan bu model, dizaynı ve kalitesi ile koşu için vazgeçilmeziniz olmaya aday görünüyor.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.