Nike Revolution 4 (Gs) Spor Ayakkabı

#943306-004

259.90 TL 179.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Revolution 4 (GS) Spor Ayakkabı

Nike Revolution 4 (GS) Spor Ayakkabı, minimal tasarımı ve modern çizgileri ile şıklığından ödün vermeyen kadınların tercihi haline geliyor. Ayakkabı üzerindeki muazzam işçilik sayesinde sade ancak göz alıcı bir etki ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra tasarımında kullanılan üstün teknoloji sayesinde oldukça konforlu olan ayakkabı, uzun ve yoğun günlerde bile kullanıcılarını memnun ediyor. Ayakkabı üzerinde bulunan ve hava sirkülasyonunu sağlayan parçalar, görsellik açısından şık bir imaj çizerken işlevsel olarak da kullanıcıya birçok avantaj sağlıyor. Nike Revolution 4 (GS) spor ayakkabı, ayak sağlığına verdiği önem ile dikkat çekiyor. Nike Revolution 4 hafif ağırlığı, şık tasarımı, ayak sağlığına önem veren dizaynı ve dayanıklı yapısı ile kullanıcılarını bekliyor.

Sadeliğin Eşsiz Şıklığı

Nike Revolution 4 (GS) spor ayakkabı, farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenilerine sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar kendi zevklerine göre seçim yapma şansını elde etmiş oluyor. Ayakkabının üst kısmında bulunan delikli yapı, ayakkabının detaylı işçiliğini gözler önüne sererek, etkili bir tasarım örneği sunuyor. Bunun yanı sıra yan bölümlerde kullanılan çizgiler ile sadeliğe modern bir dokunuş yapılıyor ve eşsiz bir görünüm elde ediliyor.

Nike Revolution 4 (GS) Spor Ayakkabı, şıklığına önem veren kadınlar için iyi bir tercih haline geliyor. Ayakkabının yan kısımlarında bulunan klasik Nike logosu, ayakkabının kalitesini ve markanın güvenilirliğini simgelerken, şık bir görünüm sunuyor. Bunun yanı sıra dil kısmında bulunan ve ayakkabının modelini belirten yazı, ufak ama hoş bir detay olarak göze çarpıyor.

Üstün Teknoloji ile Gelen Rahatlık

Nike Revolution 4 (GS) spor ayakkabı, şıklığının yanı sıra kullanıcı konforuna da oldukça önem veriyor. Hafif tasarım, hız ve uzun süreli rahatlık sunuyor. Ayrıca kullanılan hafif malzeme sayesinde, ayağa binen yük en az seviyeye inmiş oluyor ve ayağın doğal bir biçimde hareket etmesini sağlıyor. Kullanılan yumuşak köpük ise yastıklama sunuyor. Tabandaki esnek oluklar ise ayağın doğal bir şekilde esnemesini sağlıyor.

Orta kısımda bulunan köpük sistemi ile ortaya çıkan yastıklama etkisi sayesinde ayakta oluşan basınç, ayakkabıya eş değer bir biçimde yayılıyor ve rahatlık hissi sunuyor. Özellikle yoğun tempolu günlerde ve uzun süreli ayakkabı kullanımında oldukça konforlu bir kullanım olanağı sağlayan Nike Revolution 4, kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor.

Sağlıklı Ayaklar ve Uzun Süreli Kullanım

Nike Revolution 4 (GS) spor ayakkabı, konfor ve şıklığa verdiği önemi ayak sağlığına da veriyor. Üst kısımda bulunan hava delikleri yalnız görsel olarak değil işlevsel olarak da önemli bir rol üstleniyor. Nefes alabilir yapıya sahip olan bu file ile ayaklar daha ferah kalıyor. Bu sayede, uzun süreli kullanımlarda oluşabilecek olan terleme ve buna bağlı kötü koku gibi problemlerin önüne geçilmiş oluyor.

Ayakkabının dış tabanı ise kauçuk malzemeden seçiliyor ve bu sayede daha dayanıklı bir hale geliyor. Bu kauçuk malzeme ile bozuk zeminlerde bulunan yabancı maddelere karşı bir korunma sağlanmış oluyor. Nike Revolution 4 (GS) spor ayakkabı, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.