Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı

#CI2685-001

259.90 TL 179.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 29.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı

Günün her anında çocukların özgür hareketini teşvik eden Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı, devrim niteliğindeki değişiklikleriyle çocukların ve ebeveynlerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Nike Revolution 5’in esnek kauçuk tabanı, orta tabanının köpüklü yastıklama özelliği ve çocuk ayağı anatomisine uygun tasarımı çocuklara üst düzeyde hareket serbestisi sunuyor. Nike logosu ve topuk kısmı geometrik grafik desenlerle hareketlendirilmiş Nike Revolution 5, şık ve modern bir görünüme sahip. Nike Revolution 5 Rebel Çocuk Spor Ayakkabının yumuşak köpük tabanı minik ayakları yastıklar.

Gün Boyu Koş ve Oyna

Nike Revolution 5’in köpüklü orta tabanı gün boyu ihtiyaç duydukları rahatlığı çocuklara sağlar. Taban boyunca uygulanan hassas köpüklü yapı, hareketlerin doğal esnekliğini destekler. Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabının çığır açan yastıklama özelliği, ihtiyaç duyulan noktalarda yastıklama ve destekleme sunarken ayakkabının ağırlığını azaltıcı bir etki de oluşturuyor. Ayakkabının nefes alabilen üst kısmı ayaklarını daha kuru ve rahat hissetmelerini sağlar. Kısa mesafe koşu performanslarına uygun teknik özelliklerle donatılmış Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı uygun fiyatla yüksek performansa sahip olmakla birlikte üst düzey kalitede bir çocuk spor ayakkabı modelidir.

Dayanıklı ve Esnek Tasarım

Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabının ilk başta dikkat çeken özelliklerinden birisi, hafif ve esnek oluşudur. Ağırlığını hissettirmeyen Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı, çocuklar için ideal bir spor ayakkabı modeli sayılır. Ön ve topuk kısmına yerleştirilen özel destekleri sayesinde koşu ve zıplamayı gerektiren spor antrenmanları için uygunluğundur. Dayanıklı malzemeyle üretilen Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Kauçuk tabanı dayanıklılık sağlarken, aynı zamanda zeminin darbeye karşı üreteceği etkiyi azaltır. Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabının eşsiz ve katmanlı taban yapısı, çocukların hareketli anlarda denge kurma becerilerini ve bedensel koordinasyon yeteneklerini doğal biçimde geliştirmelerine yardımcı olur.

Revolution 5 Rebel'in Kullanım Kolaylıkları

Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabının yapımında kullanılan sentetik malzemenin ayağa göre şekil alma özelliği, ilk günkü kullanımından itibaren ayağa herhangi bir rahatsızlığa vermemesini sağlar. Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabının üst kısım yükseltisi ani ve keskin dönüşlerin kolaylıkla yapılmasına imkan verir. Asimetrik ve elastik bağcık sistemi, ayakkabının ayağa uygunluğunun ayarlanmasını kolaylaştırır. Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabının cırt cırtlı üst bantı, ayakkabıyı giyip çıkarmayı kolaylaştırmasının yanı sıra, bağcıkların güvenilirliğini de artırır. Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabının yastıklı dili sayesinde ayakların üst kısmı da desteklenmiş olur.

Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabının Özellikleri

  • Geometrik çiçekler gün boyu eğlenceye parıltı katar.
  • Ayak bileğini sararak destekleyen dolgu, yumuşak ve rahattır.
  • Nike Revolution 5 Rebelin sentetik malzemesi dayanıklıdır ve kolayca temizlenir.
  • Yumuşak köpük yastıklama özelliği, zeminden gelen darbelere karşı ayağı destekler.
  • Cırt cırtlı bant ve elastik bağcık detayları ayakkabıyı giydirip çıkartmayı kolaylaştırır.
  • Esnek ağ yapısına sahip üst kısım, bağcıklardan itibaren ayakkabıyı kaplayarak esnekliği artırır.
  • Tabanındaki esnek kauçuk malzeme, ayakkabıya uzun süreli tutuş özelliği kazandırır ve ayakkabının dayanıklılığını artırır.

Kalitesiyle çocuk spor ayakkabı modelleri arasında öne çıkan Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı, çığır açan malzeme ve tasarım özellikleri sayesinde yüksek konfor sunar. İçinde kendini iyi hissetmenin efsanevi yollarından birini daha Nike Revolution 5 Rebel (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı tasarımıyla yaratan Nike güvencesiyle spor ayakakabı siparişinizi hemen oluşturun, çocukların oyun keyfini artırın!

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.