Nike Revolution (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı

#943307-603

229.90 TL 169.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 28
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Revolution 4 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı

Nike Revolution 4 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı minimal tasarımıyla sağlık ve konforu bir arada sunuyor. Çocukların hareketliliği göz önünde tutularak tasarlanmış bu ayakkabı ayak gelişimini de ön planda tutuyor. Çarpma etkilerine karşı tasarlanan yastıklama sisteminin hafif oluşu minik ayakların hassas tabanlarını koruyup uzun süreli rahatlık sağlıyor. Doğal hareketleri kısıtlanmayan çocuklar, rahatlıkla koşup oynayabiliyor.

Esnek ve Yumuşak
Modern ve minimal tasarımı ile dikkat çeken ayakkabı, nefes alabilir, dikişsiz fileden yapılmış yumuşak üst yüzeye sahip. Nike Revolution 4 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı bu özelliği sayesinde ayağı terletmiyor ve çocukların doyasıya hareket edip eğlenmesine olanak sağlıyor. Dikişsiz file üst yüzey sayesinde ayağın üzerinde baskı da oluşmuyor. Ayakkabının yumuşak ve esnek yapısı rahatsızlık hissini engelliyor.

Nike Revolution 4 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı'nın yumuşak köpük itaban tasarımı, çocukların hassas ve henüz gelişmekte olan ayak tabanlarını sert zeminlere karşı koruyor. Yumuşak köpük tabanı ile hafif ve hızlı etki eden yastıklama sunan ayakkabı, ayakların darbelere karşı da korunmasına yardımcı oluyor. Böylece çocukların taban gelişimi korunurken yumuşak taban yapısı sayesinde uzun süreli rahatlık hissi veriyor.

Spor ayakkabının alt kısmı ise çocukların sağlıklı ayak gelişimine destek olmak üzere esnek oluk tabanlarla güçlendiriliyor. Ayakkabının tabanındaki bu esnek oluklar, ayakların gelişimine uygun olarak doğal bir şekilde esniyor. Böylece ayakkabı ayak için en uygun şekli kolayca alarak her adımlarında çocuklara destek oluyor.

Minimalist Tasarım Maksimum Rahatlık
Nike Revolution 4 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı çocukların özgürce oyun oynama isteğini göz önünde bulundurarak tasarlandı. Dış tabanının kauçuk olması sayesinde çocukların bitmeyen enerjisine daha uzun süre dayanıklılık gösteriyor. Kauçuk taban aynı zamanda yer tutuşunu artırarak güvenlik ve uzun süreli rahatlık hissi sağlıyor. Çocuklar daha hızlı hareket edebiliyor ve kaymadan koşabiliyor. Yer tutuşu sayesinde kauçuk taban olası kazalardan da çocukları korumaya yardımcı oluyor.

Çocukların ayak sağlığını koruyan malzeme seçimi ve tasarım özelliklerinin yanı sıra spor ayakkabı, cırt cırtlarıyla büyük kullanım rahatlığı sağlıyor. Çocuklar, ayakkabının üst bölümünde bulunan bant sayesinde ayakkabılarını yardımsız, kendi başlarına giyip çıkarabiliyor. Ayakkabının hafif yapısı da giyip çıkarma işlemini kolaylaştırıyor.

Nike Revolution 4 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

  • Minimalist tasarımı ile maksimum rahatlık sunan Nike Revolution 4 (PSV) Çocuk Spor Ayakkabı hafiftir, terletmez, taban gelişimini destekler ve kullanımı kolaydır.
  • Taban ve yüzey tasarımı ile maksimum rahatlık sağlıyor.
  • Tabanındaki esnek oluklar çocukların taban gelişimine destek olurken ayakkabı ayağın şeklini alıyor, ayağı sarıyor ve gereksiz baskı yapmayarak ayak sağlığını koruyor.
  • Kauçuk dış taban tasarımı, hareketi kolaylaştırıyor. Üstün yer tutuşu çocukları düşme ve yaralanma gibi olası aksiliklerden koruyor.
  • Dayanıklı malzemeleri sayesinde ayakkabı uzun ömürlü kullanım sağlıyor.
  • Yumuşak köpük tabanı sayesinde büyüyen ayakların gelişimine destek oluyor. Sert zemin hissinden uzak hafif, yastıklanma hissi sunuyor.
  • Ayağı terletmeyen yumuşak file yüzeye sahiptir.
  • Ayağı destekleyen bir iç taban ve doğru noktalarda esneyen kauçuk dış taban tasarımına sahiptir.
  • Kolayca açılıp kapanan cırt cırt bant sayesinde giyip çıkarması rahattır.
  • Nike'ın bu tasarımı sayesinde çocuğunuz rahat hareket ederken taban sağlığı korunuyor, hareketleri kısıtlanmıyor.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.