Nike Runallday SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#898464-019

399.90 TL 279.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 42
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Runallday Erkek Spor Ayakkabı

Koşu yapan kişiler, ayaklarını iyi bir şekilde destekleyen, esnek ve konforlu bir tabana sahip, hava alabilen bir spor ayakkabıya ihtiyaç duyar. Nike, koşuseverlerin beğenisine sunduğu Nike Runallday Erkek Spor Ayakkabı modeli ile onların bir spor ayakkabıdan beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

Nefes Alan Fileli Kumaş ve Kişiye Özel Ayarlanabilir Ayak Kemeri Bandı

Koşma gibi fiziksel aktiviteler için kullanılan spor ayakkabı modelleri ile ilgili olarak en sık rastlanılan şikayet, ayakkabıların üretildiği materyallerin gerektiği gibi nefes alabilirlik özelliğine sahip olmamalarıdır, bu durumda ayak terlemesi olur ve istenilmeyen, hoş olmayan bir koku ortaya çıkar, daha kötü durumlarda ayaklarda mantar oluşabilir.

Nike firması, nefes alabilirliği en iyi düzeyde sağlayabilmek için ayakkabı modellerinde genelde file yapılı kumaşları tercih eder, Nike Runallday erkek spor ayakkabı modeli başlangıçtan bitiş çizgisine kadar hafif file yapılı bir kumaştan üretilir. Bu file yapısı, ayağınızın etkin bir şekilde nefes alabilmesini sağladığından koşu sırasında, yürürken ya da başka bir fiziksel aktivite yaparken ayak terlemesini önler, ayaklarda koku oluşmaz, mantar gibi hastalıkların önüne geçilmiş olur ve ayak konforu belirgin düzeyde artar.

Ayak kemeri bandı ise kişiye özel olarak ayarlanabilir, bu sayede ayakkabı giyen kişinin ayak yapısına uygun desteklemeyi sunar. Ayakkabının dili ve ayak bileğini saran kısmı, kullanılan yüksek miktardaki dolgu malzemesi sayesinde ayak bileğini güzelce sarar, korur ve hareket esnasında destekler. Bu dizayn unsurlarının bir arada kullanılmasının sonucu olarak Nike Runallday erkek spor ayakkabı modeli, hem ayakları en iyi şekilde sarar hem de yüksek nefes alabilirlik sağlayarak ayak konforunu arttırır.

Köpük Yastıklama ve Kauçuk Taban ile Yüksek Konfor ve Yol Tutuşu

Nike Runallday ayakkabının tabanı, iç taban, phylon orta taban ve kauçuk dış tabanın kombinasyonundan meydana gelir. İç taban, ayakların rahat etmesi için güzel şekilde uygun bir malzeme ile takviye edilmiştir. Phylon orta taban, iç ve dış tabanın arasında bulunur ve ayağa köpük yastıklama sağlayarak yürüyüş ve koşu konforunu arttırır. Phylon orta tabanın sağladığı köpük yastıklama, normal köpük tabanlara göre oldukça yumuşak ve dayanıklı olur. Bu özellikleri sağlayabilmek için plastik partikülleri, üretim esnasında kalıba dökülmeden önce bir kez değil iki kez ısıya maruz bırakılır. Yüksek yastıklama, ayağın yerle temas ettiği anlarda yüksek bir şok emilimi sağlar böylelikle koşu hareketinin sürekliliği sağlanır ve kullanıcı uzun süreler için fiziksel aktivitesine devam edebilir. "Runallday" ismi ayakkabı modelinin bu özelliğini belirtmek için seçilmiştir.

Dış yani yerle temas eden tabanda kullanılan kauçuk, doğal bir malzemedir ve bir ağaç türünden elde edilir. Kauçuk taban, farklı yüzeylerde olağanüstü bir tutuşa sahiptir ve oldukça dayanıklıdır. Sağlam bir malzeme olduğu için sürtünmelere karşı belirli ölçüde dirençlidir, çabuk yıpranmaz ve uzun ömürlüdür.

Ayakkabı tabanındaki esnek oluklar, ayakkabının doğal bir şekilde ayağın hareketine uyumlu olarak bükülmesine izin verir, bükülmeye karşı direnç asgari düzeye iner. Ayak, sanki ayakkabı giymiyormuş gibi hareket edebilir, bunun sonucu olarak ayak doğal hareket mekaniğine uygun şekilde hareket eder, ayakta ayakkabı kaynaklı herhangi bir zorlama ve kısıtlama olmaz, gün sonunda ayaklardaki yorgunluk daha az olur.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.