Nike Sculpt Hyper Kadın Tayt

#933581-010

229.90 TL 199.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sculpt Hyper Kadın Tayt

Nike Sculpt Hyper Kadın Tayt, kalça ve uyluk kasları gibi anahtar kas gruplarını en iyi şekilde desteklemeyi hedefleyen kademeli sıkıştırma fonksiyonu ile ön plana çıkar.

Özellikle yoga, stretching ve pilates için özel olarak üretilmiş olan Nike Sculpt Hiper kadın taytı, kadın sporcuların ve her yaştan spor giyim tutkunu kadının favorisi olmaya adaydır. Bedeni saran sıkı yapısı ile harika görünmenizi sağlar. Kavisli kesimi, kusurları gizler ve görünümü düzgünleştirir. Kumaşı yumuşak ve sağlam olduğu için esneklik ve sabitleme hissi sunar. Nike Sculpt Hiper kadın taytın bedeninizi saran teknolojik kumaşı sayesinde spor yaparken hissettiğiniz kadar iyi görünürsünüz.

Nike Power teknolojisi ile güçlendirilmiş olan bu dikkat çekici ürün, elastikiyeti ve sağlamlığı ile spor sırasında kontrollü bir basınç uygulayarak gerekli desteği sağlar. Powermesh örgü kayışı belinizi sararak nefes alırken kusursuzca destekler. Daha fazla koruma sağlaması için arka kısımda yüksek olan katlı bel bandı, doğal bir uyum sağlar, eğilirken ve gerilirken bedeninizi kavrayarak güvenle sarar. Dri-Fit teknolojisi sizi kuru ve rahat tutmanıza yardımcı olur.

Nike Dri-Fit ile Kuruluk ve Konfor

Zamanın yüksek performanslı tekstil teknolojilerinden biri olan Dri-Fit, yoga, pilates gibi egzersizleriniz sırasında oluşan teri ciltten uzaklaşmaya yarayan yüksek işlevli bir mikrofiber polyester kumaştır. Dri-Fit, Nike’ın diğer spor dalları için ürettiği çeşitli ürün ve aksesuarlarda da kullandığı özelleştirilmiş bir kumaş teknolojisidir.

Nike Dri-Fit, uzun egzersizler sırasında bile terin neden olduğu nemliliği ortadan kaldırmak ve kuruluk hissi sunmak için teri kumaşın yüzeyine doğru uzaklaştırır ve buharlaşmasını sağlar. Vücut haritalandırması tekniği kullanılarak sporcu davranışlarına tatminkar bir uyumluluk göstermesi sağlanmıştır. Sizle adeta bütünleşen mikrofiber elastik kumaşı ile en stratejik terleme alanlarında hava sirkülasyonu sağlar, sizi serinleterek ferahlatır. Dri-Fit teknolojisi, yalnızca yoga ve pilates ile profesyonelce uğraşan kadınlar için değil, her düzeyde esneklik ve rahatlık gerektiren salon sporu sırasında kuru ve güvenli hissetmeniz amacıyla ürüne kazandırılmıştır.

Nike Sculpt Hyper Tight Kadın Tayt, özellikle her seviyede yoga, pilates gibi sportif faaliyetleriniz sırasındaki olası hareketleriniz göz önünde bulundurularak, bu olasılıklara uyumlu tasarlanmıştır, spor bitimine dek özgürlük sunar. Dri-Fit kumaş, dâhili UPF 30 korumasına sahiptir. Sıcak havalardaki ve güneşli alanlardaki antrenmanlarınız ve esneme egzersizleriniz sırasında güneşin zararlı ışınlarından korunursunuz.

Nike-Power ile Destekleyici Konfor

Nike Power kumaş teknolojisi sayesinde Nike Sculpt Hyper Kadın Tayt, esnek ve baskılayıcı dokusuyla, sizi çepeçevre sarar ve güvenli şekilde destekler. Bu özel kumaş, dört yöne esneyen ve bacakları stratejik noktalardan kavrayan dokusuyla hem dayanıklı hem de rahattır. Özellikle büyük uyluk kaslarının duyarlılığını ve etkinliğini arttırır.

Ürün Materyali

  • Gövde ve bel astarı: Dri-Fit, %88 geri dönüştürülmüş polyester ve %12 spandekstir.
  • Ürün fitili: Dri-Fit, %92 geri dönüştürülmüş polyester ve %8 spandekstir.
  • Ek kumaş astarı: Dri-Fit, %100 polyesterdir.

Yıkama ve Bakım Önerileri

Ürün, etiketindeki yıkama talimatına uygun olarak çamaşır makinesinde ve kısa programda, kendi rengindeki çamaşırlarla, 30 °C'de veya daha düşük sıcaklıkta yıkanabilir. Yıkama sırasında çamaşır suyu ve çamaşır yumuşatıcısı kullanılmamalıdır. Kuru temizlemeye uygun değildir.

US
EU
Bel
Kalça
Bacak
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  3. Bacak: Bacak arasından (iç bacak) topuğunuza kadar ölçüm yaparken mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel, kalça ve iç bacak uzunluğu ölçülmelidir.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.