Nike Shield Convertible Jkt SS18 Erkek Ceket

#891432-092

379.90 TL 229.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Shield Convertible Erkek Ceketi

Spor şıklıktan vazgeçmeyen beyler için üretilmiş Nike Shield Convertible erkek ceketi, rüzgarlı havalarda tam koruma sağlayarak, dışarıda olmanın keyfini arttırır. Hava koşulları ne kadar kötü olursa olsun, su ve rüzgara dayanıklı tasarımı ile kuru kalmayı garantiler. Böylece en kötü havalarda bile oyundan uzak kalmanız gerekmez, ister spor yaparken, ister gündelik hayatta yaşama özgürlük katar.

Ceket Taşıma Derdine Son

Yağmurlu bir günde dışarı çıktınız ve birden güneç yüzünü gösterdiğinde en büyük problemi günün geri kalanını elde bir ceket ile geçirme zorunluluğudur. Nike Shield Convertible erkek ceketi ise hava güzelleştiğinde ceket taşıma derdine son verir. Çantaya dönüşen tasarımı, ceketin kolayca taşınmasını sağlar. Böylece bütün hava koşullarına uyum sağlar.

Kolay Yıkanır, Çabuk Kurur

Ceketin en önemli özelliklerinden biri de kullanılan kumaştır. Nike Shield kumaş, dayanıklı olduğu kadar kolay yıkanma özelliğine de sahip. Islandıktan sonra da kuruma hızı diğer malzemelere göre göz kamaştıracak kadar çabuk. Gün içinde ıslansa bile çok kısa sürede tekrar kuru haline geri döner.

Şıklık Detaylarında Gizli

Tasarımda öne çıkan detaylardan biri de balıkçı yaka kesimdir. Çeneye kadar uzayan kesim ve boydan boya fermuar ile koruma alanı genişler. Fermuar ve ceket dikişleri de suya karşı dayanıklı şekilde dizayn edilir. Üst yüzey %100 naylon, alt yüzey ve fileler %100 polyester kumaştan üretilir. Her iki yanda bulunan cepler ile eller için de koruma sağlar. Cepler aynı zamanda dışarı çıkarken ihtiyaç duyulacak birçok eşyayı taşımak için de yeterlidir. Telefon, cüzdan ve şarj üniteleri rahatlıkla sığar. Ceplerin de su almıyor oluşu bütün eşyalarınızı korur.

Ceketin sırt kısmında bulunan reflektör bant ile geceleri de görülebilme imkanı vardır. Böylece her türlü hava ve ışık koşulunda fark edilmenizi sağlar.

Hem Kuru, Hem Hava Alır

Su ve rüzgara karşı dayanıklı kumaş içerisinde vücudun havasız kalmasını engelleyen sistemi ile nefes alır. File havalandırma noktaları ile hava akışı sağlanır. Bu üründe de kullanılan Nike Dri-Fit teknolojisi teri vücut yüzeyinden uzaklaştıran ve buharlaşmasını sağlayan bir sistemdir. Böylece terleme ve bunalma hissi oluşturmaz. Ter buharı ceketin içinden uzaklaşıp, hava sürekli devir daim yaptığı için koku sıkıntısı yaşatmaz.

Günlük Şıklığınıza Eşlik Eder

Sporcular kadar, günlük yaşamında sportif bir görüntüyü tercih edenler için de Nike Shield Convertible erkek ceketi, hoş bir görüntü yaratır. Sade ve zarif çizgileri ile birçok kıyafetin tamamlayıcısı olur. Her türlü jean, eşofman, spor ayakkabı ile tamamlanabilir. Reglan kesim kollar, hareketleri kısıtlamaz, omuzlarda sürtünmenin önüne geçer. Özellikle ara mevsimler için ideal olan Nike Shield Convertible erkek ceketi ile sporcu ruhunuzu şehir hayatında da yansıtabilirsiniz.

Diğer Özellikler

- Çantaya dönüştürüp kolay taşıma imkanı

- Nike Shield kumaş ile suya ve rüzgara karşı dayanıklı

- Dri-Fit teknolojisi ile teri buharlaştırır

- Balıkçı yaka tasarım ile tam koruma

- Boydan boya fermuar

- Görünürlüğü arttıran reflektörler

- File havalandırma alanları ile nefes alma özelliği

- Sportif görünüm ile şıklık bir arada

- Makinede yıkanabilir

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.