Nike Skills Graphic Mini Futbol Topu

#SC3339-100

69.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

BEDEN: 1
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Skills Graphic Mini Futbol Topu

Futbol yalnızca profesyonellerin oynamayı tercih ettiği bir spor değildir. Amatör ruhla oynamayı, kendini bu yönde geliştirmeyi tercih eden büyüklerin yanı sıra çocuklar da futbol oynamayı küçük yaşta ve gerçek bir futbol topuyla öğrenmeyi deneyebilirler. Bu şekilde hem boyut olarak küçük ama nitelikli özelliklere sahip bir futbol topuna dokunma hissini yaşarlar, hem de futbol topu genelinde bulunan kontrast renkler ve grafiklere aşina olurlar. Yetişkinlierl ise futbol ya da diğer sporların antrenmanları için tercih edebileceği bu avuç içi kadar top, Nike Skills Futbol Topu 1 Numara tam da bu amaçla, kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. Futbol sever çocukların eğitim topu olarak da becerilerini geliştirmek için tercih edebileceği Nike Skills Graphic Mini Futbol Topu 1, muhteşem tutuşu,dayanıklılığı ve yüksek kontrastlı grafikler sayesinde topa konsantre olmayı kolaylaştırırken yüksek performanslı bir antrenman keyfi yaşatmayı hedefler.

Nike Skills Graphic Mini Futbol Topu 1, minik sporcular için de gerçek bir futbol topu deneyimi sunar. Çocuklar küçültülmüş bu top sayesinde bedenlerine uygun gerçek bir futbol topuna vurma hissini yaşarken, diğer yandan da bacak kasları gelişir. Yüksek kontrastlı grafikleri sayesinde topu kolayca izlerken konsantrasyon gücü desteklenir ve topu daha iyi takip ederler. 12 panelli TPU kaplama yapısıyla kolay kolay aşınma yapmaz, yırtılmaz ve renklerinde solma olmaz. Uzun süre dayanıklılığını koruyan Nike Skills Graphic Mini Futbol Topu farklı zeminlerde kullanım için uygundur.

Muhteşem Temas

Nike Skills Mini Futbol Topu, 12 panelli TPU kaplamadan oluşur. Ayak için optimum temas ve dayanıklılık sağlayan bu yapı ile topu her zeminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolay kolay deforme olmayan Nike Skills Mini Futbol Topunun, makine dikişli olması topun uzun süreli kullanıma uygun olup dayanıklılığını koruyacağının garantisidir. Yüksek kontrastlı renk ve grafikler topu rahat takip etmenizi sağlar. Özellikle çocuk sporcular için üretilmiş olan Nike Skills Graphic Mini Futbol Topu, çocukların yeteneklerini sınamak ve geliştirmek için ideal özelliklere sahiptir. Muhteşem temas ve dayanıklılık hissini ilk vuruşta farkedeceksiniz. Makine dikişleri ve 12 panelli tasarımı ile diğer mini toplardan farklı olduğunu elinize aldığınız an hissedeceksiniz. Termoplastik Poliüretan (TPU) malzeme muhteşem teması garantilerken top uzun ömürlü olur, dayanıklılığını ilk günkü gibi korur.

Nike Skills Graphic Mini Futbol Topu; Beden/Numara 1 Genel Özellikleri

  • Nike Skills Futbol Topu 12 panelli tasarımı ile mükemmel dayanıklılık sunar.
  • Yüksek kontrastlı, dikkat çeken renk ve grafikleri sayesinde topu izlemek, takip etmek kolaylaşır.
  • Makine dikişli TPU (Termoplastik Poliüretan) kaplama malzemesi temas ve tutuşun etkisini artırarak dayanıklılık sağlar.
  • Nike Skills Futbol Topu bu özellikleriyle uzun ömürlüdür. Darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Nike Skills Graphic Mini Futbol Topu Beden 1 dayanıklı malzeme birleşimi: %60 kauçuk, %15 poliüretan, %13 polyester ve %12 EVA (Etilen Vinil Asetat)
  • Malzeme kalitesi ve aerodinamik yapısıyla tüm kullanıcıları memnun etme garantisi veriyor.
  • Tüm futbol toplarının boyutları yaş gruplarına göre değişir. Nike Skills Mini Futbol Topu numara detaylarını şöyle sıralayabiliriz:

1 Numara: Mini top

3 Numara: 8 yaş altı

4 numara: 8-12 yaş

5 numara: 12 yaş ve üzeri

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.