Nike Speed Cool 25'' CO Kadın Tayt

#891013-036

259.90 TL 189.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: L
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Speed Cool 25'' Kadın Tayt

Nike Speed Cool 25'' Kadın Koşu Taytı, koşu sırasında sizi korurken zarif ve modern stili ile dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. Ürün, 7/8 boya sahip olup, optimal kavrama için tam boy tayttan kısa, bilek üstü tayttan uzun bir forma sahiptir. Hoş görünümünüzü tamamlayacak şekilde bedeninizi sararak bütünleşen tayt, esnek ve destekleyici kumaştan üretilmiştir. Nike Speed Cool 25'' Kadın Koşu Taytın bacak bölümünün alt kısmındaki file panelleri hava sirkülasyonuna izin verir, bu sayede koşularınız sırasında serin kalırsınız. Ürünün sahip olduğu üstün Nike teknolojilerinden olan Nike Power, koşunuzun mesafesi ne kadar uzun olursa olsun başlangıçtan bitişe dek hareketlerinizi esnek ve konforlu hale getirir, aynı zamanda da güvenli kılar. Kumaşın Dri-Fit teknolojisi ise spor sırasında kuru kalmanıza ve rahat hissetmenize yardımcı olur. Ürünün bel bandının iç kordonu sayesinde taytınız bele oturacak şekilde ayarlanabilir. Bel bölümü istendiğinde alçaltılması için katlanabilir tasarlanmıştır, tam uyumluluk için destekleyici ve konforlu bir yapıdadır. Ürünün üstten açılan sol cebinde küçük boyutlu eşyalar güvenle saklanabilir. Üstten açılan sağ cep ise spor sırasında telefon gibi küçük kişisel eşyaların korunması için elverişlidir.

Dri-Fit ile Terleme Kontrol Altında

Nike'ın tescilli tekstil teknolojisi Nike Dri-Fit, uzun ya da kısa mesafe koşularınız ve her seviyede antrenmanlarınız sırasında sarf ettiğiniz enerji ile açığa çıkan terin cildinizden atılmasını sağlayan özel üretim mikrofiber polyester bir kumaştır. Nike’ın pek çok farklı spor dalı için geliştirdiği ürünlerinde stratejik öneme ve etkiye sahip olan bu kumaş, spor süresince terleme ile oluşan nemi emer ve ürün kumaşının üst yüzeyine iterek yüzeyden buharlaşmasını sağlar. Nike Dri-Fit teknolojisi ile güçlendirilmiş olan Nike Speed Cool 25'' Kadın Koşu Taytı, spor salonlarındaki yoğun egzersizler ve müsabakalarda kullanılabileceği gibi günlük hayatta da kullanılabilir. Bedeninizle adeta bütünleşen yapısıyla esneklik ve konfor sağlarken bacakların stratejik terleme noktalarında hava sirkülasyonu sunar. Yüksek yoğunluklu efor sırasında, en yoğun ısıya maruz kaldığınızda bile serinletme teknolojisi ile kuruluk sağlar, antrenmanınıza odaklanmanızı kolaylaştırır. Nike Speed Cool 25'' Kadın Koşu Taytın Dri-Fit kumaşı, dahili UPF 30 korumaya sahip olduğundan güneşli havalardaki sportif etkinlikleriniz sırasında güneşin zararlı ışınlarından sizi korur.

Nike-Power ile Esneklik & Rahatlık

Nike Speed Cool 25'' Kadın Koşu Taytı, tüm sportif aktivitelerinizde bedeninizle uyum içerisinde hareket ederken esnekliği ve dayanıklılığı ile özgürlüğünüzün tadını çıkarmanızı sağlar. Nike Power teknolojisine sahip kumaş, dört açıdan esneyip eski formunu geri kazanma kabiliyetine sahiptir. Aynı zamanda bacaklarınızı stratejik noktalardan konforlu bir baskı uygulayarak destekler, böylece antrenmanlarınıza performans ve size güven kazandırır. Nike Speed Cool 25'' Kadın Koşu Taytı, büyük uyluk kaslarının duyarlılığını pekiştirir, etkin bir rahatlamayı da beraberinde sağlar.

Ürün Materyali

S bedenin iç dikiş uzunluğu: 63 cm’dir.

Ürün Gövdesi: %74 polyester ve %26 spandekstir.

Ürünün alt bacak paneli: %79 polyester ve %21 spandekstir.

Ürünün astar ilaveleri: %81 naylon ve %19 spandekstir.

Ürünün ek kumaş astarı: %100 geri dönüştürülmüş polyesterdir.

Ürün, etiketinde yer alan yıkama talimatına uygun şekilde makinede yıkanabilir.

US
EU
Bel
Kalça
Bacak
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  3. Bacak: Bacak arasından (iç bacak) topuğunuza kadar ölçüm yaparken mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel, kalça ve iç bacak uzunluğu ölçülmelidir.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.