Nike Sportswaer Glow Legging SS19 Çocuk Tayt

#AV9998-010

129.90 TL 99.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear Glow Legging Çocuk Tayt

Çocuk tayt modellerinde öne çıkan Nike Sportswear Glow Legging Çocuk Tayt, esnek tasarımı ile hareket kabiliyetinin sınırlanmasını önler. Esnek yapının getirdiği elastikiyet hareket ederken çocuğunuzun vücuduna mükemmel derecede uyum sağlar. %92 oranında pamuklu kumaşıyla, vücudun çok hareketli olduğu zamanlarda bile terlemeyi önlemeye yardımcı olur, konforu her daim hissettirir. Renkli dokuma paneli sayesinde, sanatsal bir etki sunan bu tasarım dikkat çekicidir. Şıklığın ön planda tutulduğu tayt, çocuğunuzun günlük hayatta da beğenileri üzerine toplamasına yardımcı olur. Giyildiği andan itibaren yumuşak dokusu ve esnek yapısının sunduğu konforu hissetmenize yardımcı olur.

İşlevselliğin ve Esnekliğin Tasarım Hali

Sağ bacakta bulunan renkli tasarım ile Nike markasının ve logosunun ön planda tutulduğu estetik kaygıyla yaratılmış bir uyumun deneyimlenmesine olanak sağlanır. Görselliğin ve rahatlığın ruhsal birleşiminin tasarıma yansıtıldığı Nike Sportswear Glow Legging Çocuk Tayt, günlük hayatta, antrenman önsesi ve sonrasında ya da oyun zamanlarında esnekliğin sembolü olarak karşımıza çıkar. Yeni, sıra dışı, işlevsel tasarımın öne çıktığı çocuk taytının “hareket” temasının altını çizen göz alıcı ve dikkat çekici yapısıyla, gözler üzerinizde olur. %92 oranında pamuklu kumaşıyla yaratılan yumuşak doku, rahat hissetmek için streç bir yapı katan %8 oranında spandeks sayesinde tamamen ten ile uyumlu ve doğaldır. Siz oyun oynarken, hareketli yapınızla ahengi yakalayan elastik bel bandı sabit durur ve oyun motivasyonunuzu bozmaz. Günlük aktivitelerde, ideal elastikiyetteki bel bandı, vücuda uyumlu kesimi ve rahat kumaşı sayesinde Nike Sportswear Glow Legging Çocuk Tayt; yenilikçi bir üründür aynı zamanda sizlerin rahatlık ve şıklığı hissetmenizi ister. Dünya çapında ses getirmiş tasarımların ruhunuza hitap etmesini sağlayacak bir üründür. Çocuğunuzun Nike ruhunu yaşamasına olanak sağlayan bu tayt, keyifli zamanlarına güzellik katacak.

Konfor Sunan Elastikiyet

Tüm çocukların rahat hareket edebilme özgürlüğüne sahip olduğuna inanan Nike'ın, özel olarak geliştirdiği Nike Sportswear Glow Legging Çocuk Tayt, yapılan hareket ne olursa olsun çocuğunuzun vücuduyla özel bir uyum yakalar ve sonuna kadar esneklik sağlar. Yunan mitolojisinde zafer tanrıçasından esinlenerek yaratılmış bir marka olan Nike, bu tasarımda günlük yaşamın içerisinde rahatlık ve konforun, vücudunuzdaki hâkimiyetinin garantisini verir. Yumuşak ve esnek kumaştan üretilen Nike Sportswear Glow Legging Çocuk Tayt, estetik anlayışının renkli tasarımlarla vücut bulduğu bir yapıdadır. Saatlerce kullanıma uygun olan, uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılıkta üretilen kumaşı ve markanın vurgulandığı renkli tasarımıyla şıklığın ön plana çıkarıldığı tasarım sayesinde konforlu yaşarsınız. Modern görüntünün, sportif tarzınızla uyumu muhteşemdir.

Detaylar ve Öne Çıkanlar

  • Nike Sportswaer Glow Legging Çocuk Tayt, çocuğunuzun vücudunun esnek ve rahat hareket etmesini sağlar.
  • Nike Sportswear Glow Legging Çocuk Tayt, yumuşak ve esnek bir kumaştan üretilmiş olup, bu yapısı sayesinde tüm gün oynarken bile rahatlık ve konfor sağlar.
  • Hareket özgürlüğünü hiçbir zaman kısıtlamayan aksine vücudun bu noktada destekleyen tasarımı sayesinde uyumluluk hissini sonuna kadar yaşatır.
  • Vücudun ağırlık merkezinde bulunan bel bölgesinin, rahat hareket etmesine olanak sağlayan elastik bel bandı sabit durur.
  • Kumaş kalitesinin tartışılmaz olduğu Nike ürünlerinin, ten ile rahat uyumu ve rahatsız etmeyen kumaşı sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu esnekliğe ulaşılmasını sağlamaya yardımcı olur.
  • Uluslararası standartlardaki üretim teknolojilerinin buluştuğu Nike Sportswear Glow Legging Çocuk Tayt, %92 pamuk ve %8 oranında spandeks ile üretilmiştir.
  • Kullanma talimatına göre makinede yıkanabilir özelliği de eklenen bu tayt her noktada insan yaşamını kolaylaştırmayı amaçlar ve rahatlık hissinin her alanda yaşamanıza olanak sunar.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.