Nike Sportswear Advance 15 FW17 Erkek Kapüşonlu Ceket

#883025-100

309.90 TL 189.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear Advance 15 Erkek Kapüşonlu Sweatshirt, ön yüzde boydan boya uzanan fermuarlı yapısı ve kapüşon opsiyonu ile sportif ve dinamik bir görünüm sunar. Tam boy fermuar yapı sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilen sweatshirt, iki yanda yer alan yan cepler sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Bel ve manşet kısımlarında yer alan özel fitilli yapı dayanıklılığı artırırken, omuzdan bileklere kadar inen reglan kol yapısı ile ürün hareket özgürlüğünü optimize eder.

Sıcak Tutan Kumaş

%58 Pamuk ve %42 polyesterden oluşan kumaş yapısı ile vücut ısısını korumayı amaçlayan Nike Sportswear Advance Sweatshirt, serin sonbahar akşamlarındaki uzun yürüyüşlerde üşüme hissi oluşturmadan rahatlık sağlar ve performansı yükselterek daha uzun süre rahat bir şekilde spor yapma imkanı sunar. Pamuklu yapı teri emerek kuruluk hissi oluşturur, esneyen kumaş yapısı vücut şekline uyum sağlayarak hareket özgürlüğü sağlar. Isının değişkenlik gösterdiği ortamlarda vücut ısısını muhafaza ederek ısı dengesizliğinden kaynaklanabilecek kas ağrısı, kas gerginliği gibi şikayetlerin önüne geçer.

Performansı Artıran Özellikler

Nike Advance Sweatshirt kapüşonlu ve fermuarlıdır. Kapüşon opsiyonu, outdoor sporlarda değişen hava şartlarına karşı koruma sağlarken, uzun spor aktiviteleri sonrasında terleyen boyun ve baş kısmını rüzgar ve soğuktan koruyarak kas tutulmaların önüne geçer. Güneşli havalarda başın üst kısımını güneşten koruyarak performansı yükseltir, vücut ısısını muhafaza ederek vücudun aniden soğumasını engeller. Kapüşonun boyundan başın ön yüzüne kadar uzanan tepe kısmı, kapüşonda konforlu bir kalıp oluşturarak baş kısmını rahat bir şekilde sarmasına yardım eder. Kalıplı kapüşon yapısı dağınık bir görünüm oluşmasını engelleyerek şık bir tarz oluşturur. Nike Sweatshirt, aşağıdan yukarı kadar uzanan fermuarlı yapısı ile kolayca giyilip çıkarılır, hava şartlarına göre fermuar ayarı yapılarak hava akışı isteğe göre ayarlanır.

Dayanıklığı Artıran Fitilli Yapı

Nike Sweatshirt, beden yapısına göre esneyen bel ve bilek kısımları ile rahat ve konforlu bir duruş sergiler. Fitil ile dayanıklılığı artırılmış bel ve manşetler, sürtünme ve esnemelere karşı kumaş bütünlüğünü koruyarak daha uzun kullanım imkanı sunar. Vücut yapısına uyum sağlayan esnek yapısı, uzun kullanımlardan sonra bile esnekliğini muhafaza eder, bollaşma yapmadan ilk günkü sıkı ve fit duruşunu muhafaza eder.

Reglan Kol İle Rahat Duruş

Kapüşonunun iki yanından başlayarak omuzlarda devam eden ve manşetlere kadar inen reglan kol yapısı Nike Sweatshirt'ün duruşunu sportif ve fit hale getirir. İri omuz yapısını toparlayan, dar omuzlarda da daha kalıplı bir görünüm sağlamaya yardımcı olan reglan kollar, özel bir kesime gerek duymaksızın aşağı doğru uzanarak omuz ve kolların şeklini alır. Hareket esnasında dirsek ve manşet kısımlarında esneyerek doğal hareket kabiliyetini artırır ve kumaşın zedelenmesini engelleyerek ömrünü uzatır.

Kullanışlı ve Konforlu

Nike Sportswear Advance 15 Erkek Kapüşonlu Sweatshirt, outdoor spor aktivitelerinde konforlu kullanım imkanı sunarken, gündelik yaşamda da rahatlıkla giyime uygundur. Şık ve sportmen duruşu ile t-shirt ve jeanlerle kombinlenebilir olan sweatshirt, iki yanında bulunan cepleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Uzun koşular ve spor aktivitelerinde anahtar, para gibi eşyaların kolaylıkla taşınmasını sağlar. Aynı zamanda serin havalarda yapılan spor aktiviteleri sonrası üşüyen el ve parmak uçlarının ısınmasına yardımcı olur. Yumuşak kumaş yapısı sıcaklığı optimize eder, cildi tahriş etmeden nazikçe sarar ve ısıtır. Kumaş yapısı %58 pamuk ve %42 polyesterdir. Pamuklu yapı teri emerek serinlik ve kuruluk hissi oluştururken vücut ısısını destekler. Polyester yapı Nike Sweatshirt'ün esnekliği artırarak hareket özgürlüğü sağlar.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.