Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip SS19 Kapüşonlu Çocuk Ceket

#AR4077-010

259.90 TL 179.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket

Kamuflaj desenden ilham alan mükemmel tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip kapüşonlu çocuk ceket, rahatlık ve şıklığı bir arada sunmayı vadediyor. Astarlı kapüşona sahip olan çocuklara özel ceket, dayanıklı yapısı ile büyük beğeni topluyor. Soğuk havalarda günlük kullanım ve açık hava aktiviteleri için oldukça uygun olan ürün, üst seviyede konfor imkanı sunuyor.

Astarlı Kapüşon ile Üstün Koruma

Fonksiyonel kullanım sağlayan donanımsal özellikleri ile ön plana çıkan Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip kapüşonlu çocuk ceket, astarlı kapüşonu sayesinde üstün koruma sağlıyor. Soğuk havalarda sıcak tutan tasarımı ile ilgi gören ürün, açık hava aktivitelerinin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli zemini hazırlıyor. Minik moda tutkunlarına hitap eden model, sunduğu konforla günlük yaşamda vazgeçilmez olan giysiler arasında yer almayı hedefliyor.

Fransız Havlu Kumaşı ile Mükemmel Rahatlık

Minik yıldızlar için özel olarak üretilen ve geliştirilen Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip kapüşonlu çocuk ceket, Fransız havlu kumaşı ile mükemmel rahatlık sağlıyor. Yumuşak jarse astarlı kapüşon, koruma ve konfor olanağı tanıyor. Sağlam yapısal özellikleri ile ön plana çıkan ürün, soğuk havalarda hareket özgürlüğü için imkan sunuyor.

Geleceğin Yıldızlarına Özel Sportif Şıklık

Kolay kullanım imkanı sunan kaliteli yapısı ile ilgi gören Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip kapüşonlu çocuk ceket, kamuflaj baskılı ve estetik tasarımı ile geleceğin yıldızlarına özel sportif şıklık sunuyor. Kamuflaj baskısı ve tam boy fermuarı ile ürün, hareket halindeyken zinde görünüp iyi hissetmeye yardımcı oluyor. Soğuk hava koşullarında model, sportif stilin en iyi şekilde tamamlanmasına katkıda bulunuyor.

İşlevsel Yapı Üst Seviye Konfor

İşlevsel yapısı ile üst seviye konfor sağlayan Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip kapüşonlu çocuk ceket, fonksiyonel kullanım avantajı sunuyor. Parmak delikleri, ellerin üzerine indirildiğinde sıcaklığın hapsedilmesine yardımcı oluyor. Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip kapüşonlu çocuk ceket'ib tam boy fermuarı sayesinde, koruma düzeyi isteğe göre ayarlanabiliyor. Ön ceplerde ise eşyaların saklanması mümkün oluyor.

Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket Genel Özellikler

  • Kamuflaj desenden ilham alan mükemmel tasarım, kullanıcılara rahatlık ve şıklığı bir arada sunmayı vadediyor.
  • Yumuşak astarlı kapüşon, koruma ve konfor olanağı tanıyor.
  • Soğuk havalarda sıcak tutan yapı, günlük yaşamda açık hava aktivitelerinin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli zemini hazırlıyor.
  • Fransız havlu kumaş özelliği, mükemmel rahatlık sağlıyor.
  • Kamuflaj baskısı ve tam boy fermuarı, hareket halindeyken zinde görünüp iyi hissetmeye yardımcı oluyor.
  • Parmak delikleri, ellerin üzerine indirildiğinde sıcaklığın hapsedilmesine yardımcı oluyor.
  • Tam boy fermuar sayesinde, koruma düzeyi isteğe göre ayarlanabiliyor.
  • Ön ceplerde ise eşyaların saklanması mümkün oluyor.
  • Soğuk hava koşullarında model, sportif stilin en iyi şekilde tamamlanmasına katkıda bulunuyor.

Günlük hayatın ve antrenmanların vazgeçilmez spor markalarından olan Nike, sportif şıklığı yansıtan ürün çeşitleri ile ilgi odağı oluyor. Nike ortaya koyduğu ürünlerde, müşterilerinin en önemli tercih sebeplerinden olan rahatlık ve sağlamlık gibi özellikleri barındırır. Sportif şıklık ve konfordan günlük hayatta ve yaşamın her alanında ödün vermeyen kullanıcıların en çok tercih ettikleri markalar arasında yer alan Nike, estetik modelleri ile göz dolduruyor. Nike Sportswear Club Camouflage AOP Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket'e sahip olmak için Barcin.com adresi üzerinden tek tıkla kolay bir şekilde ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.tek. Bu sayede, geleceğin moda tutkununa en iyi şekilde hitap eden ürün ile kalitenin konforunu güvenle yaşayabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.