Nike Sportswear Crew PK Kadın Sweatshirt

#932128-011

259.90 TL 189.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear Crew PK Kadın Sweatshirt

Günlük hayatta gitgide artan kullanıma sahip olan sweatshirt modelleri, özellikle de sportif görüntüyü sevenler arasında popüler hale geliyor. Nike Sportswear Crew PK kadın sweatshirt modeli, estetik tasarıma sahip olması ile ön plana çıkıyor. Sweatshirt, sade ve ikonik çizgiler ile süslenmiş tasarımının büyük ilgi çekmesinin yanı sıra günlük kullanıma uygunluğu ile tercih sebebi oluyor. Hareket kabiliyetlerini kısıtlamayan dizaynı ve ergonomik tasarımı sayesinde her mekanda giyilebilen Nike Sportswear Crew PK Kadın Sweatshirt, günlük kullanımlarda tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor.

Vücut Hatlarına Tam Uyum Sağlayan Kesim

Marka, bu sweatshirt modelinde kişilerin kullanım esnasında ekstra ihtiyaç duydukları alanları gözeterek konforlu bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Kişinin vücut hatlarına tam olarak uyum sağlayabilen standart kesime sahip Nike Sportswear Crew PK kadın sweatshirt, çeşitli günlük kullanımlar sırasında rahatlık sağlayan bir tasarım ile sunuluyor. Ayrıca kol ve bel bölgelerindeki farklı dizaynı ile dikkat çeken sweatshirt, vücudu tam olarak sararak kullanıcılara özgür ve konforlu şekilde giyilebilecek günlük bir tasarım olma özelliği vadediyor.

Özel Reglan Kol Tasarımı ile Geniş Hareket Kabiliyeti

Gündelik hayatın her anında rahatça kullanılabilmesi amaçlanarak üretilen Nike Sportswear Crew PK Kadın Sweatshirt, birçok farklı tasarımsal özellik ile dikkat çekiyor. Kol bölgesindeki ergonomik tasarım ile kullanım esnasında kişiye hem hareket hem de kullanım rahatlığı verebilen bu parça, gündelik kullanımın her dakikasında yanınızda oluyor. Reglan kol adı verilen tasarıma sahip olan sweatshirt, bu özelliği sayesinde vücuda tam oturabilirken bir taraftan geniş hareket alanı sağlıyor. Bu sayede Nike Sportswear Crew PK kadın sweatshirt; ister işte ister sokakta; hem göze hitap eden tasarımı ile hem de kullanım kolaylığı ile sizinle oluyor.

Fitilli Bel Ayrıntıları ile Düz Duran Sweatshirt

Günlük yaşantıda sweatshirt tercih edildiğinde, ortaya çıkan problemlerden biri olan kıyafetin düzgün durmaması sorunu çözüme kavuşuyor. Özel olarak tasarlanan dayanıklı fitilli bel kısmı ve manşetler ile kıyafetin kalanının kaymaması sağlanıyor. Sıfır yakalı tasarıma sahip olmasına rağmen vücut üzerinde her zaman orantılı durabilen Nike Sportswear Crew PK kadın sweatshirt, kendi kategorisinde ön plana çıkmayı başarıyor.

Özel Tasarım ile Üst Düzey Konfor

Nike Sportswear Crew PK Kadın Sweatshirt, günlük kullanım esnasında herhangi bir rahatsızlık yaşanmaması adına hem tasarımsal açıdan hem de yapısal açıdan özel olarak üretiliyor. İçerisinde polyester ve pamuk karışımı bir yapı bulunduran Nike Sportswear Crew PK kadın sweatshirt, gündelik kullanımlarda uygun rahatlığı sağlaması amacıyla sunuluyor. Ayrıca günlük kullanımda sağladığı konforun yanı sıra göz alan tasarımı ile de dikkat çeken Nike Sportswear Crew PK Kadın Sweatshirt, tüm kıyafet türleri ile kombin edilebiliyor. Böylece rahat ve kullanışlı bir tasarımın yanında sevenlerine günlük kullanımlarda şıklık katmayı ihmal etmeyen kıyafet, her konuda kullanıcısının yanında olmayı hedefliyor.

Nike Sportswear Crew PK Kadın Sweatshirt'ün Genel Özellikleri

 • Günlük kullanıma uygun tasarım
 • Vücut hatlarını tam sarabilen standart kesim
 • İhtiyaç duyulan noktalar için ekstra alan sağlayan özel dizayn
 • Günlük kullanımlarda hareket alanını artıran reglan kol
 • Dayanıklı fitilli bel kısmı ve manşetler sayesinde sıfır yaka olmasına karşın vücut üzerinde simetrik ve sabit durması
 • Uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı materyal yapısı
US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
 2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.