Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket

#939557-010

769.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket

Nike sporcunun şıklığını, rahatlığını ve sağlığını oldukça fazla önemsiyor, ürettiği tüm spor kıyafetlerinde sporcunun arzu ve beklentilerini ön plana koyuyor. Çocuk giyiminde de başarılı olan ve her yaştan insanın spor giyim zevkine hitap eden Nike, Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket ile çocuğunuz için bir ceketten beklediğiniz her özelliği size sunuyor. Hem görkemli görünüşü hem de kullanım rahatlığı ile oldukça fonksiyonel bir ürün olan Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket, soğuk havalarda gözünüzü arkada bırakmıyor.

Çocuğunuzun Üşümemesi En Büyük Arzunuzdur

Üstün koruma özelliği ile Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket, çocuğunuzu kış mevsiminin soğuk ve yağışlı havalarında sıcacık tutuyor. Yalıtımlı yapısı sıcak soğuk dengesini en üst düzeyde sağladığı için çocuğunuz ısı değişiminden olumsuz olarak etkilenmiyor. Ayrıca Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket, ördek tüyü ile desteklenmiş yalıtım özelliği yağışlı havalarda suyun vücuda temasını engelliyor. Bu sayede Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket ile çocuğunuzun bedeni kuru kalıyor ve çocuğunuz hastalıklardan korunuyor. Bunlardan başka yün astarlı kapüşon baş kısmının üşümemesini de sağlıyor. Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Nike Sportswear dolgulu ceket, soğuk ve yağışlı havalarda sıcak tutan dış katmanı ile soğuk havanın çocuğunuzun vücuduna işlemesini engelliyor. Ayrıca Nike Sportswear Down Full-Zip kapüşonlu çocuk ceket, uzun manşetleri ile çocuğunuza ekstra sıcaklık sağlıyor. Tam boy fermuarlı bir ceket olan Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket, soğuk havalarda boyna kadar koruma sunuyorken nispeten daha ılık havalarda iki yana açılarak çocuğunuza rahatlık sağlıyor.

Fonksiyonel Bir Ceketten Beklenen Her Şey Nike Sportswear Down Full-Zip'te Mevcuttur

Nike spor kıyafetlerini pek çok özellikle donatırken fonksiyonelliği de ön planda tutuyor. Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket, günlük kullanım için tasarlandığından hafifliği ile çocuğunuzun daha rahat hareket etmesini sağlıyor. Ceket, çocuğunuzun üzerinde ağırlık hissi oluşturmuyor. Bu sayede çocuğunuz daha rahat hareket ediyor ve hareket kabiliyeti kısıtlanmamış oluyor. Nike Sportswear çocuk ceket kullanışlı cebi ile de dikkati çekiyor. Nike Sportswear çocuk ceketin fermuarlı cepleri çocuğunuzun hem ellerinin üşümemesini hem de birtakım eşyalarını saklayabilmesine olanak tanıyor. Kapüşonu ile Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket, çocuğunuzu rüzgardan ve soğuktan koruyor.-. İstediği zaman kullanabileceği kapüşon kullanılmadığı vakit arkada oluşturduğu birikinti ile çocuğunuzun ensesinden soğuk almasını engelliyor. Ayrıca kapüşonun alnından ileri doğru uzanan hafif siperli ön kısmı yağmurlu havalarda çocuğunuzun yüzünün ıslanmasını engelliyor.

Kullanılan Malzeme ile Üstün Kalite

Amacı müşteri memnuniyeti olan Nike tüm spor ürünlerinde iyi nitelikli ve kaliteli malzeme kullanıyor. Günlük kullanım için üretilen, herhangi bir spor aktivitesi için uygun olmayan Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket; gövde, astar ve orta açıklık fitil dolgusu %100 polyesterden imal ediliyor. Minimum %75 gri ördek tüyünden yapılan dolgu kısmı konforu en üst noktada tamamlıyor. Tüm bu bileşim Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket'in çamaşır makinasında kolayca yıkanmasını mümkün kılıyor. Çamaşır makinesinde talimatlara göre yıkanan Nike çocuk ceketi herhangi bir zarar görmüyor.

Nike Sportswear Down Full-Zip Kapüşonlu Çocuk Ceket'in Özellikleri:

  • 550 ördek tüyü dolgulu yalıtım sıcak tutar ve hafiftir.
  • Kumaş: Gövde/astar/orta açıklık fitil dolgusu: %100 polyester.
  • Dolgu: Minimum %75 gri ördek tüyü.
  • Su tutmaz kumaş hafif yağışlı havalarda kuru kalmanıza yardımcı olur.
  • Yün astarlı ve panelli kapüşon ekstra koruma sağlar.
  • Tam boy fermuar kullanım kolaylığı sağlar.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.