Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Tayt

#939447-010

149.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Tayt

Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Tayt, Nike'ın çizgisini günlük yaşantıya taşıması için kız çocukları için tasarlanan bir üründür. Canlı, enerjik ve yerinde duramayan çocukların, tasarımı sayesinde daha rahat hareket edebilmesini sağlar. Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Tayt, tasarımın ve imal edildiği kumaşın verdiği özgürlük ile üst düzey esneklik ve hareket kolaylığı sağlar. Nike'ın imzasını tasarımında da taşıyan ürün, enerjiyi dolu dolu bir kullanım imkânı verir. Tasarımının detaylarında bulacağınız modern şıklığı ile tayt, üretildiği malzemeler sayesinde sıcak yaz aylarında serin tutma özelliğini de beraberinde getirir.

Mükemmel Esneklik

Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Tayt, esneklik kazandıran spandeks ve pamuklu jarse karışımından üretilmiş bir üründür. Üretiminde kullanılan spandeks kumaşı sayesinde maksimum esnekliğe sahip olan tayt, hareket kısıtlaması olmadan özgürce kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda mükemmel esnekliğe sahip kumaşı sayesinde, daha kolay giyinme imkanını beraberinde getirir. Vücuda tam oturan sıkı kesimi, esnekliği ile birleşerek ürünü, kız çocukları için Nike Sportswear koleksiyonunun en gözde tercihlerinden biri haline getirir.

Hafiflik ve Yumuşak Dokunuş ile Kullanım Kolaylığı

Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Tayt, üretildiği jarse kumaşı sayesinde yumuşak ve hafiftir. Özellikleri sayesinde giyim sırasında kullanıcı üzerinde fazlalık hissi yaratmayışı ile özgür ve rahat hareket imkanı sağlar. Enerji ile dolu olan kız çocuklarının hareketlerine engel olmaz. Stilinin beraberinde getirdiği sıkı kesimi sayesinde her yerde rahatlığı ve sınır tanımaz yapısıyla adından söz ettirir.

Günlük Tarzına Nike İmzası

Spor yaparken her daim yanında olan Nike, Sportswear koleksiyonu ile rahatlığı, şıklığı ve mükemmelliği günlük yaşantıya da yansıtır. Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Taytı, kız çocuklarının sınırsız enerjisine ayak uydururken sol bacağın alt kısmında bulunan grafik baskısı ile Nike imzasını şık ve modern tarzı ile daha ileriye taşır. Spor öncesinde ve sonrasında kullanıma uygun olan Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Taytı, sportif tarzını her daim üzerinde taşımak isteyenler için tasarlanmıştır. Dünya genelinde yıllardır sevilerek giyilen Nike, kullanım alanlarını genişleterek imzasını günlük giyim modasına da taşımanıza yardımcı olur.

Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Tayt Mükemmel Teknik Özellikleri

  • Ürünün %92'si pamuk, %8'i spandekstir. Maksimum esnek ve hafif yapısı ile rahat bir kullanım sağlar.
  • Üretildiği malzeme olan pamuklu jarse sayesinde yumuşak ve hafiftir. Mükemmel esneklik ile birleşen bu özellikler sayesinde kullanım kolaylığı, son kullanıcıda maksimum seviyeye çıkar.
  • Bel bölgesinin elastik yapısı sayesinde bel bandı pürüzsüz ve tam oturur.
  • Sıkı kesim tasarımı sayesinde vücudu sarar ve kullanım sırasında kullanıcının rahat hareket etmesini sağlar.
  • Sol bacağının alt kısmında bulunan grafik baskı ile Nike imzasını, Sportswear koleksiyonunun modern çizgisiyle birleştirmek için tasarlanmıştır.
  • Çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliği ile kolay temizleme imkanı sağlar.

Dünyada gencinden yaşlısına herkesin vazgeçilmez tercihi olan Nike, günlük yaşantının ihtiyaçlarına karşılık verdiği Sportswear koleksiyonu ile hem rahatlığı hem de şıklığı sokaklara taşır. Kız çocukları için tasarlanmış olan Nike Sportswear G Legging Favorite GX3 Çocuk Tayt'a Barcin.com aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Hayal güçleri ile sınır tanımayan kız çocukları için tasarlanmış tüm Nike ürünleri bir tıkla günlük stilinize Nike'ın modern tarzını taşımak için sizi Barcin.com'da bekliyor.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.