Nike Sportswear Hayward Futura 2.0 Backpack Sırt Çantası

#BA5217-694

169.90 TL 139.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Hayward Futura 2.0 Backpack Sırt Çantası

Geniş kullanım alanları, fonksiyonelliği, pratikliği ve tamamlayıcılığı ile günlük hayatta sıklıkla tercih edilen sırt çantaları, kullanım avantajlarının yanı sıra aynı zamanda oldukça tamamlayıcı bir aksesuar niteliği de taşıyor. Spor yapanların spor kıyafetleri ve çeşitli eşyalarını kolaylıkla taşıyabilmeleri için kullandıkları sırt çantaları, okul çantası, seyahat çantası ya da günlük çanta olarak kullanılabiliyor. Geniş kullanım alanları ve şık tasarımı ile tüm kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanan Nike Hayward Futura 2.0 Backpack sırt çantası; okulda, gün içerisinde, kısa seyahat turlarında ya da günlük kombinlerde kullanılabiliyor. Büyük bir ana bölmeye sahip olan Nike sırt çantası, ek bölmeleri ile de kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlıyor.

Kolay Kullanım ve Konforlu Taşıma Deneyimi

Dolgulu ve ayarlanabilir omuz askılarına sahip olan Nike Hayward Futura 2.0 Backpack sırt çantası, kullanıcılarına konforlu bir taşıma deneyimi sunuyor. Nike sırt çantasının ayarlanabilir, dolgulu omuz askıları sayesinde kullanıcılar, çantalarının ağırlığını rahatlıkla taşıyabiliyor. Bu özellik sayesinde Nike Hayward Futura 2.0 Backpack sırt çantası, özellikle okul ve seyahat kullanımlarında kullanıcılarına büyük bir taşıma kolaylığı sunuyor. Sırt kısmı file kumaşla dikkat çeken dolgulu paneller, ağırlığı vücudunuza dengeli bir şekilde yayarak konforlu kullanım olanağı sağlar.

Sırt Çantasında İşlevsellik

Çift fermuara sahip olan geniş bölme kullanıcıların çok daha fazla eşyayı yanlarında taşımalarına imkan tanıyor. Geniş bölmenin sunduğu bu avantaj sayesinde Nike Hayward Futura 2.0 Backpack sırt çantası ideal bir okul çantası görevini görürken aynı zamanda kullanım kapasitesi açısından seyahat çantası olarak da kullanılabiliyor. Büyük bölmenin haricinde ön kısımda yer alan orta boyutlara sahip olan alan, kullanıcıların daha kolay ulaşmak istediği eşyalara uygun bir kullanım alanı sunuyor. Yan kısımlarda yer alan iki adet küçük cep ise şarj aleti, kulaklık, powerbank, anahtarlık gibi küçük eşyalar için ideal kullanım alanı oluştururken aynı zamanda su şişesi ya da benzeri ihtiyaçlara alan yaratıyor.

İdeal Kullanım Olanağı

Birden fazla alana sahip olan Nike Hayward Futura 2.0 Backpack sırt çantası, özellikle küçük eşyalar için büyük bir kulanım kolaylığı sağlıyor. Ön kısımda bulunan küçük göz ve yan taraflarda bulunan yan cepler sayesinde kullanıcılar hemen ulaşmak istedikleri eşyalara rahatlıkla erişim sağlayabiliyor. Birden fazla alan olması, daha düzenli kullanımı elverişli kılıyor. Çeşitli ebatlardaki bölmeler sayesinde Nike Hayward Futura 2.0 Backpack sırt çantası kullanıcıları için çok amaçlı bir çanta görevini üstleniyor.

Şık Tasarım

Oval hatları, çift fermuarlı yüzeyi, file detaylı yan cepleri ile şık bir görünümüne sahip olan Nike Hayward Futura 2.0 Backpack sırt çantası, ön yüzeyinde ki prestijli Nike amblemi ve ambleme paralel olarak tasarlanmış marka ismi ile dikkatleri üstüne topluyor.

Nike Hayward Futura 2.0 Backpack Sırt Çantası Genel Özellikleri

Sırt çantası %100 Polyester malzemeden oluşuyor.

Dolgulu file sırt kısmı nefes alan dokusu sayesinde kolay bir kullanım sunuyor.

Dolgulu omuz askıları aynı zamanda ayarlanabilir olmasıyla boyut olarak kullanıcıya özel bir hale geliyor.

Nike Hayward Futura 2.0 Backpack sırt çantası, 45,5 cm Y x 38 cm G x 18 cm boyutları ile ideal bir kullanım alanı sağlıyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.