Nike Sportswear Heritage Printed Sırt Çantası

#BA5761-056

159.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN: STANDART
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear Heritage Printed Sırt Çantası

Çocukların da en az yetişkinler kadar hareketli bir sosyal yaşama sahip olduğu günümüzde çanta önemli bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Nike Sportswear Heritage Printed Sırt Çantası; çocukların gezilerde, okulda, çeşitli etkinliklerde rahatlıkla kullanabileceği kullanışlı, dayanıklı bir ürün olmasının yanı sıra baskılı, sade ve şık görünümüyle de beğenileri hak ediyor.

Sağlıklı ve Kullanışlı Tasarım

Gereksinim duyulan ürünlerin çanta içerisinde düzensiz yerleştirilmesi ağırlığın düzenli dağılımını engelleyerek kullanıcılarda sırt ağrılarına, omurgada şekil bozukluklarına yol açabiliyor. Nike Sportswear Heritage Printed Sırt Çantası kolayca düzenlemeye olanak veren bölümlerden oluşuyor. Çantada fermuarlı bir ana bölüm ve içinde iki cep bulunuyor; bu sayede çantanın ağırlık dengesi korunuyor ve sağlıklı bir kullanım sağlıyor. Fermuarlı ana bölme çeşitli ekipmanların saklanmasını sağlarken yandaki file su şişesine kolaylıkla erişmeyi sağlıyor. Öndeki fermuarlı cep, küçük eşyaların saklanması ve hemen ulaşılabilmesi için tasarlanmış bir detay olsa da aynı zamanda çantanın görünümüne şıklık katıyor.

Çanta sapının uzunluğu veya gevşekliği ağırlığın arkaya kaymasına yol açarak taşımayı güçleştirebiliyor. Ürünün ayarlanabilir ve çift kol omuz askısı çantanın ağırlığını dengeleyerek sağlıklı ve kolay taşımaya imkan veriyor. Dolgulu omuz askıları, ağırlığın hassas kollara ve omuzlara zarar vermesini engelliyor. Nike Sportswear Heritage Printed Sırt Çantası, çıtçıtlı sapı, sökülebilir çift kol omuz askısı ile farklı taşıma seçenekleri yaratarak kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlıyor.

Ürünün arka yüzünde bulunan sünger desteği, nitelikli malzemesi ve özenli tasarımıyla kullanım esnasında sırt bölgesine binen yükü hafifletiyor ve sırt sağlığını koruyor. Uzun süreli kullanımlarda bile yorgunluğu önlüyor.

Dayanıklı ve Güvenilir Malzeme

Nike Sportswear Heritage Printed Sırt Çantası; %100 polyesterden üretilmiş. Polyester, hafif yapısıyla kendi ağırlığını kullanıcısına yük yapmıyor ve rahat bir taşıma imkanı sunuyor. Bakterilere karşı dayanıklı malzeme, sağlıklı bir kullanım sağlıyor. Çanta'nın %100 polyester dokuma yapısı ürünün hava almasına olanak veriyor. Islandığında kısa zamanda kuruyan malzemesiyle çanta, değişik hava koşullarında güvenle kullanılabiliyor. Kirlendiğinde kolayca temizlenebilen ürün, dayanıklılığıyla öne çıkıyor ve uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor.

Sadeliğin Güzelliği

İşlevsel yapısıyla, dayanıklı malzemesiyle tercih sebebi olan ürün görünümüyle de göz dolduruyor. Sade baskısı, bölme ve diğer detaylardaki ince işçilik Nike kalitesini yansıtıyor. Nike Sportswear Heritage Printed Sırt Çantası, hem kullanıştaki rahatlık ve kolaylık hem de kalitesini yansıtan dış görünümüyle çocukların severek kullanacakları bir ürün olmayı başarıyor.

Çocuklar İçin Hep Daha İyisi Diyenlere

Çocukların sağlıkla ve güvenle kullanabilmeleri için tasarlanmış ürün, taşıdığı özelliklerle amacına ulaşıyor ve günlük yaşamın her alanında kullanılabilecek konforlu bir taşıma deneyimi sunuyor.

 • Konforlu ve sağlıklı bir kullanım için hafif yapısal özellikler
 • Günlük eşyalar için kullanışlı bir saklama alanı
 • İçte ve dışta farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek bölmeler; fermuarlı bir ana bölüm ve içinde düzenlemeyi kolaylaştıran iki cep, fermuarlı ön cep ve yanda file cep
 • Çıtçıtlı sap ve çift kol ayarlanabilir, sökülebilir dolgulu omuz askısı
 • Vücut dengesini ve sağlığını korumaya yönelik ergonomik yapı
 • Kullanım alanlarına göre ayarlanabilecek farklı taşıma seçenekleri
 • %100 polyester, kaliteli ve dayanıklı malzeme
 • Uzun yıllar güvenle kullanma olanağı
 • Estetik ve göz alıcı dış görünüm
 • Boyutlar: 46 cm Y X 33 cm G X 18 cm D
 • Malzeme: %100 polyester
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.