Nike Sportswear Jkt Av15 Knit SS18 Erkek Ceket

#896896-010

309.90 TL 189.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear Jkt Av15 Knit Erkek Ceket

Tekstil sektöründe bir dünya devi olan Nike, üretimlerinde gerek kumaş kalitesi, gerek tekstil teknolojisi, gerekse görünüm itibari ile çağa uygun hareket ediyor. Nike Sportswear Jkt Av15 Knit Erkek Ceket modelinde yılın modasına uygun bir tasarım ve kaliteli kumaş seçimi ile birlikte modern tekstil teknolojisi öne çıkıyor. Spor faaliyetlerinde ve günlük hayatta kolaylıkla kullanılabilecek olan model mevsimsel olarak tercih edilebilecek bir tasarım sunuyor. Özellikle bahar mevsimlerinde havanın gün içinde nasıl seyredeceği bilinmediğinden giyim konusunda da tereddütler yaşanıyor. Ancak ürün, sayesinde hava koşullarına uygun biçimde giyiniliyor.

Yumuşak Jarse Kumaş

Seyrek aralıklarla dokunan esnek bir yapıya sahip olan jarse kumaş ürüne hafiflik kazandırıyor. İpek ve yün karışımı ile elde edilen bu kumaş sayesinde vücuttaki nemi absorbe ediliyor. Kumaşın nemi absorbe etme kabiliyeti kumaş içerisinde pamuk karışımından da kaynaklanıyor. Özellikle serin havalarda rahat etmeyi sağlayacak olan model, jarse kumaşı ile üretiliyor. Jarse kumaşın bir özelliği de yumuşak ve sıcak tutması oluyor. Serin iklim şartlarında açık havada antrenman yapıldığı esnada vücudun nefes almasına olanak sunuyor. Böylece fiziki hareketlilik nedeni ile antrenman sırasında ürünün ağırlığı hissedilmiyor.

Nem Tutma Kabiliyeti

Vücut hareketliliğinden kaynaklanan ter düşünülerek modelin gövde kısmında % 57 oranında reyon kumaş kullanımına yer veriliyor. Vücuda yumuşak bir his sağlama ve yüksek nem tutma kabiliyeti kumaşın modelde yarı yarıya kullanılmasına neden oluyor. Aynı zamanda modelin şeklinin bozulmamasında etkili olan yine reyon kumaş kalitesi olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca %37 oranında kullanılan pamukta yine ürünün nem alma potansiyeline bir artı daha kazandırıyor. Bilindiği üzere pamuk vücuttaki teri emerek vücudun ıslak kalmasını önlüyor. Bununla birlikte yine vücuda verdiği yumuşak dokunuş ürünün kalitesini gösteriyor.

Vücudu Saran Yapı

Nike Sportswear Jkt Av15 Knit Erkek Ceket modelinde vücudu saran yapıya önemle yer veriliyor. Ürünün giyildiğinde bedende emanet bir görünüme neden olmaması için %6 oranında spandeks kullanımına yer veriliyor. Diğer bir ismi ile lycra olarak bilinen spandeks kumaşın özelliği ürüne esneme kabiliyeti vermesidir. Böylece özellikle vücudun kıvrımlı yerlerinde bolarma meydana getirmiyor. Bedenin esnemesi ile birlikte üründe esniyor ve hem ceketin yapısında bozulma oluşmuyor hem de vücut hareketlerinin kısıtlanmamasını sağlıyor. Ürünün kollarında %60 oranında reyon ve %40 oranında pamuk kullanımı sağlanıyor. Ürünün farklı bölgelerinde ısı yükselmesi, terleme ve hareket kabiliyetinin farklılıkları göz önüne alınarak farklı oranlarda farklı kumaş kullanımlarına yer veriliyor. Tüm bunlarla birlikte Nike Sportswear Jkt Av15 Knit Erkek Ceket makinede rahatlıkla yıkanabiliyor. Tam anlamıyla kolay bir kullanım imkanı veren ürün, profesyonel üretimi ile de konforundan hiçbir şey kaybetmiyor.

Konforlu Konstrüksiyon

Modelin yaka ve manşet kısımlarına bakıldığında kol ve yaka manşetlerinin bulunduğu bölgeyi kavrama özelliği izlenimi ortaya çıkıyor. Fitilli bıçak yaka boyun kısmına oturarak sünme gibi bir olumsuzluğa neden olmuyor. Aynı şekilde kol manşetlerinin de yapısının bozulmaması için bu noktada %60 oranında kullanılan reyon kumaş etkin rol oynuyor. Reglan kollar sayesinde ürüne doğal bir hareket kabiliyeti kazandırılıyor.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.