Nike Sportswear Optic Erkek Şort

#928509-011

249.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Sportswear Optic Erkek Şort

Nike Sportswear Optic Erkek Şort, spor yaparken ya da günlük kullanımda hareket konforunu artıran bir yapıdadır. Koşu, basketbol, futbol gibi yüksek efor gerektiren sporları rahatça yapabilmenizi sağlar. Yapılan spor türü ne olursa olsun hafif yapısı sayesinde odaklanma konusunda size yardımcı olur. Nike Sportswear Optic Erkek Şort, her tip vücuda uyum sağlayabilen standart kesimi, en çok ihtiyaç duyulan bölümlerde ekstra alan yaratmaya olanak verir. Elastik bel bandı üzerindeki ayarlanabilir kordon yardımı ile bel bölgenizde sizi rahat ettiren sıkılama işlemini yapabilirsiniz. Antrenman sırasında belinize tam oturan şekli ile kullanabilir, antrenman sonrası istirahat halindeyken daha az sıkılama ile kullanıma devam edebilirsiniz.

Gün Boyu Rahat Ettiren Yumuşak Kumaş

Günlük kullanımda ya da spor yaparken terletmeyen, yumuşak yapısıyla rahat ettiren Nike Sportswear Optic Erkek Şort, hareket özgürlüğünü doyasıya yaşamanızı sağlar. Pamuk ağırlıklı tekstil içeriği sayesinde teninizde sürekli serinlik hissi yaratır. Pamuklu malzeme ile bütünlük sağlayacak şekilde üretilen polyester malzeme sayesinde spor giyimde beklenen hafiflik etkisi sağlanır. Tenle sürekli temas halinde olan cep kısımlarındaki %100 pamuklu malzeme içeriği, kullanım konforunu artırır. Sağlam tekstil örgü yapısı, makinede yıkamayı elverişli kılar. Nike Sportswear Optic Erkek Şort' un yıkama sonrası kurutma evresi de hafifliği sağlayan polyester içeriği sayesinde çok daha hızlıdır.

Aktif Yaşamda Özgürce Hareket Edin

Hareketli yaşamınıza uyum sağlamayı hedefleyen Nike Sportswear Optic Erkek Şort ile özgürce hareket edin. Tasarımında kullanılan özel tekstil malzeme ve vücut tipleri ile uyumlu bedene tam oturan özel kesimi sayesinde rahatsızlık hissi vermez. Nike Sportswear Optic Erkek Şort hareketli günlük temponuza uyum sağlar. Kendinize ayırdığınız aktif zamanlar kadar dinlenme zamanlarını da tenle uyumlu yumuşak yapısı sayesinde konforlu şekilde geçirmenize yardımcı olur.

Spor Giyimde Bütünlük Sağlayan Dinamik Duruş

Nike Sportswear Optic Erkek Şort, birlikte kullanıldığı üst spor giyim parçaları ile de bütünlük sağlar. Vücut hatları ile uyumlu, bele tam oturan yapısı sayesinde üzerine giyilen bol ya da dar spor kıyafetlerin estetik duruşunu destekler. Görsel olarak dinamik bir etki yaratır. Şortun iki yanında bulunan ceplere ilave olarak tasarlanan fermuarlı tek arka cep, kullanımda fonksiyonelliği artırır. Günlük yürüyüş gibi efor gerektirmeyen hareketli zamanlarda bel kısmına yakın yerde konumlandırılan fermuarlı cep bölümünü anahtar, kredi kartı gibi ufak ebatlı özel ve önemli eşyalarınızı muhafaza etmek için kullanabilirsiniz.

Nike Sportswear Optic Erkek Şort Genel Özellikler

En fazla ihtiyaç duyulan noktalarda ekstra alan sağlayarak hız kesmeden harekete odaklanmayı artıran standart kesim.

Vücut hatları ile uyumlu, rahatlığı ön plana çıkaran dinamik tasarım.

Bel ayarı yapılmasına olanak veren kordon sayesinde bele tam oturan esnek yapı.

%62 pamuk ve %38 polyester içeriği ile terlemeyi önleyen hafif malzeme.

Makinede yıkanabilir sağlam tekstil örgü yapısı.

Temas ettiği noktalarda ter emilimini sağlayarak hareket konforunu artıran, iki yanda ve tek arka sağ tarafta bulunan %100 pamuklu cepler.

Fermuarlı tek cep sayesinde küçük boyutlu özel eşyaların korunmasını destekleyen fonksiyonel dizayn.

Kullanıldığı diğer spor giyim ürünleri ile uyumlu, bütünlük duygusu veren ve estetik duruş.

US
EU
Bel
Kalça
Bacak
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  3. Bacak: Bacak arasından (iç bacak) topuğunuza kadar ölçüm yaparken mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel, kalça ve iç bacak uzunluğu ölçülmelidir.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.