Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie SS19 Kapüşonlu Erkek Sweatshirt

#AV8408-021

349.90 TL 239.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirt

Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirt; serin ya da soğuk havalarda sıcak tutan kumaşı, klasik stili ve yeni yapısıyla konfor sunar. Şık ve rahat kesimi, sportif aktivitelerde ya da günlük olarak kullanmaya elverişlidir. Yumuşak elastik yapısıyla vücudunuza hareket özgürlüğü kazandırır. Kapüşon detayı soğuk havalarda başınızı rüzgârdan ve yağmurdan korumak için tasarlanmıştır.

Klasik Stil, Yeni Yapı

Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirt, değişik renklerdeki elyafların belirli oranlarda karıştırılması ile elde edilen ve farklı tonlardaki ipliklerden oluşan melanj bir görünüme sahiptir. Çift örgü kumaşı yumuşak dokuludur ve serin havalarda vücudunuzu sıcak tutar. Nike Sportswear Optic Kapüşonlu Sweatshirt, standart kesimdir ve rahat bir kullanım konforu sunar. Esnek yapısıyla kolayca giyilip çıkarılabilir. Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirtün kol kısımları vücudunuzu ve kollarınızı daha formda ve fit gösteren reglan kesimle tasarlanmıştır. Bisiklet yakalı Hoodie, yaka kısmına bitişik olarak tasarlanan derin kapüşon detayına sahiptir. Yağmurlu ve rüzgârlı havalarda başınızı ve boynunuzu soğuk havadan korumayı amaçlayan ve başınızın tamamını kaplayacak derinliğe sahip olan kapüşonu büzmek ve bağlamak için bir kordonu bulunur. Başınızın büyüklüğüne göre kordonu ayarlayabilirsiniz.

Fonksiyonel Cepler, Elastik Manşetler

Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirtin ön tarafında konumlanan ve her iki yanda bulunan iki adet cep detayı, temel eşyalarınızı taşımanız için tasarlanmıştır. Derin cepler; telefon, cüzdan, müzik çalar, anahtar ve buna benzer ufak ve önemli eşyalarınızı güvenle taşımanızı sağlar. Bunun yanı sıra soğuk havalarda ellerinizi ısıtmak için de ceplerinizi kullanabilirsiniz. Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirtün elastik kol manşetleri, sweatshirt'ü giyip çıkarırken konfor ve kolaylık sunar. Elastik manşetler sayesinde sweatshirt'ün kol ağızlarını yukarı çekebilirsiniz. Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirt, vücudunuza doğal hareket özgürlüğü sağlayan bir kumaşa ve kesime sahiptir. Bu sayede hiçbir hareketiniz kısıtlanmaz. Nefes alan yapısıyla terletmez. Dilerseniz sportif aktiviteleriniz esnasında, dilerseniz günlük kullanım amacıyla giyebilirsiniz. Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirt'ün ön göğüs hizasında, dünya yıldızlarının da gururla taşıdığı estetik ve şık görünümlü, büyük puntolu Nike logo baskısı yer alır.

Şık Görünüm ve Konfor Bir Arada

 • Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirt, klasik stilde tasarlanan standart bir kesime sahiptir.
 • Yumuşak kumaşı ile hareket konforu sunar. Çift örgü kumaşı serin havalarda üşümemeniz içindir.
 • Farklı renk tonlarında, melanj görünümlü bir yapıya sahiptir.
 • Esnek kol ağızları ürünü giyip çıkarırken kolaylık sunar. Kollar için hareket özgürlüğü sağlar.
 • Reglan kol kesimi vücudunuza ve omuzlarınıza daha fit bir görünüm kazandırır.
 • Ön tarafta konumlanan yan cepler, ellerinizi ısıtmanız ve ufak tefek eşyalarınızı taşımanız için tasarlanmıştır.
 • Nefes alan kumaş yapısı terletmez.
 • Sportif aktivitelere ve günlük kullanıma uyumludur.
 • Nike Hoodie'nin ön tarafında, büyük puntolarla yazılmış şık görünümlü Nike logo baskısı yer alır.
 • Nike Sportswear Optic PO GX Hoodie Kapüşonlu Erkek Sweatshirt'ün temizliği de gayet kolaydır. Ürünü, yıkama talimatlarını takip ederek makinede yıkayabilirsiniz.
 • Nike, her zaman olduğu gibi, bugün de uzun araştırmalar ve analizler sonucu üretip geliştirdiği birbirinden kaliteli spor ürünleriyle sportif yaşamınıza destek vermeye devam eder.
US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
 2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.