Nike Sportswear Polar Full-Zip Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket

#929114-010

369.90 TL 239.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket

Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket, soğuk havalarda rahat tutan tasarımı, polar kumaşı ve ayarlanabilir kapüşonuyla kış aylarında beklentilerinizi karşılar. Tam boy fermuarlı tasarımı günlük kullanımınızda doğal hareket kabiliyeti sunar.

Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceketin Kullanım Özellikleri

Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket, soğuk hava koşullarında sıcak tutan özellikleri ve rahat hareket etmenizi sağlayan tasarımı, günlük yaşam koşullarında ergonomik kullanım sağlar. Polar kumaşı, özellikle mevsim geçişlerinin yaşandığı aylarda ve kış aylarında vücut ısınızı korur ve içeride kalan sıcak havayı tutar. Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceketin ayarlanabilir kapüşonu, kafa tipinize tam uyum sağlar. Bu sayede rüzgârlı havalarda, doğal boşluklardan girebilecek ve vücut ısınızın düşmesine sebep olacak soğuk akımı engeller. Tam boy fermuarlı tasarımı kullanıcılarına doğal hareket kabiliyeti sağlar. İç ortamlarda fermuarı tamamiyle açıp kollarınızı sınırlılık olmadan kullanabileceğiniz gibi, dış ortamlarda hava durumuna göre fermuarı yarı açık ya da tam kapalı konumda kullanabilirsiniz.

Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceketin Günlük Hayatınıza Uygunluğu

Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket, günlük kullanıma uygun bir tasarıma ve rahatlığa sahiptir. Günlük kıyafetlerinizle kolayca kombinleyebilirsiniz. Hantal formdaki ceketlere nazaran yumuşak yapısı ile, günlük aktivitelerinizi Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceketi üzerinizden çıkartmadan yapabilirsiniz. Makinede yıkanabilme özelliği sayesinde, kullanım esnasında kirlenmesine yönelik herhangi bir tedirginlik yaşamanıza gerek kalmaz. Kumaş yapısı ve formu sayesinde dilediğiniz an çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. % 100 polyester özellikli Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket, ışığa karşı dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Esnek bir kumaş özelliği sergileyen polyester, buruşmaya karşı da dayanıklıdır. Böylece Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket formunu her daim korur. Günlük kullanımda sürekli hareket halinde olma sebebiyle terlemeler yaşanabilir. Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket polyester kumaşı sayesinde bedeninize hava sirkülasyonu sağlar ve sürekli olarak ferah hissedersiniz. Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceketinin önünde bulunan cepler, özellikle günlük kullanımda kolayca erişmek istediğiniz eşyalarınız içindir. Cep telefonu, kalem, küçük not defteri,kulaklık v.b. gibi, ihtiyaç duyduğunuz kişisel eşyalarınıza anında kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca soğuk havalarda ellerinizi ön ceplerin içerisinde tutarak soğumalarını engelleyebilirsiniz.

Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket Beklentilerinizi Karşılayacak Bir Ürün

Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket, kumaş yapısı, formu, ayarlanabilir kapüşonu ve tam boy fermuarlı özellikleri ile günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz ve bir ceketin sağlayabileceği bütün kolaylıkları sizlere sağlar. Kıyafet seçip giydiğinizde rahat hareket istersiniz ve bununla beraber o kıyafetin bir takım işlevsel özelliklere sahip olmasını istersiniz. Nike Sportswear Full-Zip Polar Hoodie Kapüşonlu Erkek Ceket, isteğiniz doğrultusunda üstün ısı yalıtımı, rahat ve şık bir tasarım, işlevsel ve kişiselleştirilebilir özellikleri bir arada sunar.

 • Yumuşak form ve ısı yalıtımı sağlayan kumaş
 • Ayarlanabilir kişiye özel koruma sağlayan kapüşon
 • Doğal hareket kabiliyeti sağlayan tam boy fermuarlı tasarım
 • %100 polyester özellikli kumaş
 • Makinede yıkanabilme özelliği
US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
 2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.