Nike Strike Aerowtrac SS19 Futbol Topu

#SC3310-103

109.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Strike Aerowtrac Futbol Topu

Dokulu kaplaması sayesinde ayağınızla adeta bir bütün haline gelen Nike Strike Aerowtrac futbol topu, sahalarda performansınızın artmasına destek olur. Nike Strike Aerowtrac futbol topunun sağladığı mükemmel temas hissi ile sahalarda dans eder gibi top süreceksiniz. En popüler sporlardan biri olan futbolun keyfini Nike Strike Aerowtrac futbol topu ile daha üst seviyeye çıkarmak mümkün. Nike Strike Aerowtrac futbol topu ayağınızla üst düzeyde uyum sağlayarak top hakimiyetinizin gözle görülür şekilde artmasına olanak tanır. Maç esnasında bu farklılığı ve avantajı, ayağınız topa her temas ettiğinde rahatlıkla hissedeceksiniz.

Yüksek Görünürlük ile Hep Göz Önünde

Sahada siz yıldız gibi parlayıp bütün gözleri üzerinize çekerek takip altında olurken, Nike Strike Aerowtrac futbol topu da yüksek kontrast sağlayan grafiklerden oluşan tasarımıyla hemen fark edilir ve takip kolaylığı sağlar. Yüksek görünürlük sağlayarak gözleri üstüne çeken Nike Strike Aerowtrac futbol topunu, sahanın her yerinden rahatlıkla görebilir ve onu kolayca takip edebilirsiniz. Böylelikle maç boyunca bir an olsun bile Nike Strike Aerowtrac futbol topunu gözünüzden kaçırmazsınız. Nike Strike Aerowtrac futbol topu, ayağınızla temas kurmadığı anlarda yüksek görünürlüğü sayesinde gözlerinizle hep temas halinde kalır. Günün her saatinde top takibinin rahatlığını istikrarlı bir şekilde yaşamanıza yardımcı olur.

Tüm Hedeflere Tam İsabet

Nike Strike Aerowtrac futbol topu, özel yapısının sağladığı avantajlarla şut ve pas isabet oranınızın artmasına olanak tanır. Bir futbol topundan beklenen en önemli nokta, topun istenilen yere isabetli şekilde gitmesidir. Havada hedeften saparak uçan futbol toplarıyla futbol oynamak kimseye keyif vermez. Beklentinizi karşılayarak futbol oynamanın keyfini yaşamak Nike Strike Aerowtrac futbol topu ile çok daha ulaşılabilir bir noktada. Gönderilen hedefe doğru isabetli bir şekilde uçan bu futbol topu, oyundan üst düzeyde verim almanıza olanak sağlar. Nike Aerowtrac olukları ve 12 panelli tasarımıyla Nike Strike Aerowtrac futbol topu, tamamen hedef odaklı.

İlk Günkü Gibi Dayanıklı

Bazı futbol toplarının zaman içerisinde formunu yitirdiği görülür. Bu durum, futbol oynamanın tadını oldukça kaçırdığı gibi topun şeklinin bozulması sebebiyle sakatlıklara sebep olabilir (şekil bozukluğu sebebiyle seken topun yön değiştirmesiyle ıska geçilerek yaşanabilecek sakatlıklar vb.). Nike Strike Aerowtrac futbol topu ise güçlendirilmiş kauçuk iç lastiğiyle havasını ve şeklini koruyarak futbol topu formundan ödün vermez. İlk günkü dayanıklılığını çok uzun süre muhafaza ederek birçok futbol maçında sizinle birlikte sahada yerini alır. Nike Strike Aerowtrac futbol topunun bu özelliği sayesinde uzun süreli kullanımlar çok daha olası hale gelir.

Nike Strike Aerowtrac Futbol Topunun Öne Çıkan Özellikleri:

  • Dokulu kaplaması sayesine ayağınızla mükemmel temas sağlayarak oyun zevkini en üst seviyeye çıkarır.
  • Yüksek kontrast sağlayan grafiklerden oluşan tasarımıyla her an yüksek görünürlük sağlayarak takibi kolaylaştırır.
  • Nike Aerowtrac oluklar ve 12 panelli tasarımıyla gönderilen hedeften sapmaz, isabetli şekilde hedefe doğru uçar.
  • Güçlendirilmiş kauçuk iç lastiği Nike Strike Aerowtrac futbol topunun dayanıklılığını korur, şekilde bozulmayı ve hava kaybını engeller.
  • Nike Strike Aerowtrac futbol topunun boyutu 5 numara olup yetişkinler için kullanıma uygunluk göstermektedir.
  • Malzemeler: %60 kauçuk/%15 poliüretan/%13 polyester/%12 EVA

Standart Futbol Topu Ebatları:

  • 5 Numara: 12 yaş ve üzeri
  • 4 Numara: 8-12 yaş
  • 3 Numara: 8 yaş ve altı
  • 1 Numara: Mini top
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.