Nike Tanjun CO (TDV) Çocuk Spor Ayakkabı

#818386-061

199.90 TL 139.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 26
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Tanjun (TDV) Çocuk Spor Ayakkabı

Nike Tanjun (TDV) Çocuk Spor Ayakkabı bebeğinizin ilk adımlarını sağlıkla atması için özel olarak tasarlandı. Gelişim çağındanki çocukların ayak sağlığı için yastıklama sistemi kullanılan bu spor ayakkabı ayrıca nefes alabilen üst dokusu ile de her kullanımda maksimum rahatlık verir. Tasarımlarıyla her zaman sektörde farklılık yaratan Nike, yetişkinlere sunduğu konforu aynı zamanda bebek ve çocuk kategorilerinde de sunuyor.

Bebeğiniz için aradığınız ayakkabıya ait tüm özellikleri Nike Tanjun (TDV) Çocuk Spor Ayakkabı'sında bulabilirsiniz. Ayak sağlığı için gereken özellikleri bünyesinde bulundurarak uzun süreli kullanımlarda maksimum rahatlık sağlıyor. Nike Tanjun (TDV) Çocuk Spor Ayakkabı nemlenmeyi engellemeye çalışan özel file yapısı, köpük orta taban ve dış tabanıyla yastıklama imkanı vererek rahat yürüyüş sağlar. Ayakkabı seçiminde en önemli noktalardan biri olan taban kalitesi ve kumaş yapısı ayak konforu için vazgeçilmez konulardan. Nike kalitesi ile üretilen Nike Tanjun (TDV) Çocuk Spor Ayakkabı tasarımında tüm bu özellikleri taşıyarak sağlıklı adım imkanı veriyor.

Sağlıklı Ayaklar

Vücudun yükünü tüm gün taşıyan ayakların kaliteli ayakkabılar ile desteklenmesi sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez bir unsurudur. Düşük kalitedeki ayakkabılar anlık rahatsızlıkların yanı sıra kalıcı hasarlara da sebep olabiliyor. Düz tabanlık, topuk dikeni, tırnak batması gibi rahatsızlıkların yanı sıra ucuz mal ile üretilen ayakkabılar ayakları gün boyu havasız bırakarak nemlenmesine ve dolayısıyla kötü koku ile beraber cilt hastalıklarına da yol açıyor.

Bebeklerde Ayakkabı Seçiminin Önemi

Bebek ve çocuklarda ise özellikle yanlış ayakkabı tercihi pek çok rahatsızlığa yol açıyor. Henüz gelişim aşamasında olan tırnak, parmaklar ve taban yapısı uygun olmayan ayakkabı seçimi nedeni ile hızlıca deforme olabilir. Örneğin kalitesiz bir kumaşla üretilen ayakkabılarda, ayakkabı bebek ve çocukların ayak yapısına uygun olarak şekil almanın aksine ayakkabının yapısına uygun olarak ayağa baskı uygulayabilir. Ancak Nike Tanjun (TDV) çocuk spor ayakkabısında olduğu gibi esnek yapılı kumaşlarla üretilen ayakkabılar bebek ve çocukların ayakları için özgür bir alan yaratarak ayak sağlığını korur. Ayrıca yapısında bulunan köpük taban özelliği vücut ağırlığını dengeleyen yastıklama sistemi ile ağrı oluşmasını engelleyerek çocuğunuzun konforlu adımlar atmasını sağlar. Kaliteli ayakkabılar sağlıklı ayak yapısı için bir başlangıçtır.

Gelişim çağında sürekli değişen bebek vücuduna her zaman en hassas bakımı sunmak çok önem taşıyor. Kıyafetten beze kadar tüm ürünlerde en kaliteli malzemeler tercih edilerek ihtiyaçları olan bakımı vermek gerekiyor.

Nike Markası Hakkında

1971 yılında üretime başlayan Nike, seçkin sporculardan günlük yaşamda rahatlık ve kalite arayan tüm kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Pek çok sporcunun tercih ettiği Nike, basketboldan tenise kadar uzanan ürün portföyüyle profesyonel çözüm desteği sağlıyor. Piyasaya sunduğu her modeliyle kısa zamanda geniş hayran kitlelerine erişti.

Ürün Özellikleri

  • Nefes alabilen kumaş dokusu ile nem kontrolü sağlar.
  • Bileğin sıkıca kavranmasını sağlayacak ve kolay giyim çıkarım sağlayacak ayarlanabilir cırt cırtlı bant tasarıma sahiptir.
  • Ayak şekline uyum sağlayan file üst yüzeyi ile deformasyonu engeller.
  • Yürüyüşü rahatlatacak kavisli taban yapısı yürüyüş konforu sağlar.
  • Esnek oluklu taban yapısı vücut ağırlığını dengeler.
  • Bebeğinizin ayakları için hem şık hem sağlıklı dizayna sahiptir.
  • Hafif yapısı sayesinde ayağa ağırlık vermez.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.