Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabı

#BQ8844-001

259.90 TL 209.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 29.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabı

Konforlu, dayanıklı ve şık spor ayakkabı çeşitleri ile yıllardır vazgeçilmez markalardan olan Nike, ürettiği çok sayıda çocuk ayakkabısı modeli ile de yoğun bir şekilde tercih edilmeye devam ediyor. Basketbol tutkunu çocukların sahadaki konforunu arttıran Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabısı, ayak sağlığı ve çocuk güvenliği düşünülerek tasarlanıyor. Ergonomik yapısı sayesinde ayakları şekillenme döneminde olan çocukların konforunu arttırıyor. Uzun saatler giymeye elverişli yapısı ile çocukların en sevdiği ayakkabılarından biri oluyor.

Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabısı ile Adım Adım Rahatlık

Her geçen gün büyümeye devam eden çocuklar için yapılan ayakkabı seçimleri, kas ve iskelet sisteminin gelişimini doğrudan etkiliyor. Çocukların hareket özgürlüğü düşünülerek tasarlanmış Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabısı ise taban yapısındaki esnek oluklarla çocukların her anlarında konforu hissetmesini ve sağlıklı adımlar atmasını sağlıyor. Geniş ürün yelpazesine ile tanınan Nike, kullandığı esnek köpük yastıklama ile ayaklarda hissedilen konforu maksimum seviyeye çıkarıyor. Özel olarak hafif ve oldukça yumuşak malzemelerden üretilen esnek köpük yastıklar, ayak sağlığını olumlu yönde destekliyor. Taban kısmında bulunan esnek oluklar ise ayakkabının atılan adımlara ve ayak yapısına uyumlu hareket etmesini sağlıyor. Ayrıca esnek oluklar sayesinde vücudun zemine yaptığı basınç, ayakların tabanında eşit bir dağılım gösteriyor.

Tasarımında bulunan deri ve köpük destekli file, uzun süreli destek sağlıyor. Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabısı ile basketbol antrenmanı yapan çocuklar, uzun saatler boyu rahatlığı ayaklarında hissediyor. Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabının sayasının deri olması ise ayak sağlığına doğrudan olumlu etkide bulunuyor. Bu sayede terlemeyen ayaklar uzun saatler boyu konforla buluşuyor.

Sahada Oyun Keyfi Güvende

Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabısının orta kısmındaki bant, modele şıklık katmasının yanında güvenli bir tutuş geçekleştiriyor ve ayağın sabit bir şekilde durmasını sağlıyor. Böylece ayakkabı içerisinde ayağın hareket etmesine bağlı gerçekleşen olası sakatlanma riskleri ortadan kalkıyor. Çocuklar basketbol sahasında koşma ve sıçrama hareketlerini güvenle yapıyor.

Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabısının alt kısmında bulunan ince kauçuk taban, farklı özelliklere sahip basketbol sahalarında bile zemine tutunuyor, kayma ve düşme gibi kazaların önüne geçmeye yardımcı oluyor. Kayma ve düşme riskinin önlenmesi ile birlikte çocuklar güvenle oyunlarının tadını çıkarıyor. Ebeveynlerin içi rahat, çocuklar ise güvende oluyor. Hafif köpük orta taban yapısı, anatomik özelliği ile gelişme dönemindeki çocukların ayak sağlığını önemli ölçüde destekliyor. Gelişme çağındaki çocuklar rahatlığın keyfini çıkarıyor.

Kusursuz Tasarım

Tasarımcılar tarafından özenle oluşturulan ve son teknoloji kullanılarak donatılan Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabısı, kusursuz tasarımı ile de tercih sebebi olmaya devam ediyor. Cırt cırtlı bant, hem ayakkabının çocuklar tarafından daha rahat kullanılmasını sağlıyor hem de modele dinamik bir hava katıyor. Dayanıklı malzemeden üretilen cırt cırtlar, uzun süre sorunsuzca kullanım imkanı sunuyor. Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabısının arka kısmında bulunan, topuk ve bilek arasında konumlanan tekstil kulp çocukların ayakkabıyı kolayca giyip çıkarmasına yardımcı olurken, ortaya şık bir tasarım çıkarıyor. Ayakkabının orta kısmındaki tutucu bantın üzerinde yer alan Nike yazısı ile yan kısımlarda bulunan logonun bütünlük göstermesi ortaya etkileyici bir tasarım çıkarıyor. Ürün, konfor, dayanıklılık ve şık bir tasarımı birlikte görmek isteyenlerin tercihi olmayı sürdürüyor.

Nike Team Hustle D 8 SD (PS) Çocuk Spor Ayakkabı'nın Özellikleri:

  • Deriyi köpük destekli fileyle birleştirerek nefes alabilirlik ve rahatlık sunar.
  • Cırt cırtlı bant ayağını sabitlemeye yardımcı olur.
  • Hafif köpük orta taban yastıklama sağlar.
  • Kauçuk dış taban farklı zeminlerde tutuş sağlar.
  • Esnek oluklar ayağın rahat hareket etmesi için tasarlandı.
  • Delikler hava akışını sağlamaya yardımcı olur.


  Henüz yorum yapan olmamış!

  Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

  Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.