Nike Team Hustle D8 (Ps) Çocuk Basketbol Ayakkabısı

#881942-001

259.90 TL 189.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 28.5
BU ÜRÜN ŞU AN SATIŞA AÇIK DEĞİLDİR!

ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Team Hustle D8 (Gs) Basketbol Ayakkabısı

Basketbol oynamayı zevkli hale getiren Nike Team Hustle D8 çocuk basketbol ayakkabısı, ayak ergonomisini destekleyen üstün teknolojik özellikler taşıyor. Dinamik tasarımın, üstün performans özellikleriyle bir araya getirildiği Nike çocuk basketbol ayakkabısı, oyun boyunca ayaklarda rahatlık ve gücü maksimum düzeyde hissettirmeyi başarıyor.

Mükemmel Dış Tasarım

Basketbol ayakkabısının sahip olduğu delikli panelleri ve derin esnek olukları sayesinde, sahada serin kalmak ve doğal hareket etmek kolaylıkla mümkün oluyor. Ön taraftaki delikli deri kısım, ayağın nefes almasına ve içeriyle hava sirkülasyonu sağlanmasına önemli katkı sağlıyor. Ayakkabının görsel yapısına da estetik bir katkı sağlayan bu delikli tasarım, ürünün dinamik ve sportif görüntüsünü destekler nitelik taşıyor.

Ön taraftaki delikli deri bölümün hemen ardından başlayan, ayakkabının bilek kısmı ve arka yönüne doğru ilerleyen sentetik ve kumaş üst kısım ayakkabının esnek ve doğal hareketlerini güçlendiriyor. Delikli deri bölüme katkı sağlayan nefes alma düzeyi, bu kumaş tasarım sayesinde maksimum seviyeye çıkarılıyor.

Ayakkabının deri ve kumaş üst yüzeyi arasında, orta kısımda konumlandırılan geniş bant, sabit bağcıklar üzerinde ayağı sabitleme görevi üstleniyor. Ayağa üst ve yanlardan sağladığı direnç desteği sayesinde, oyun süresince ayak için gereken ek destekleyici güç sağlanmış oluyor. Basketbol ayakkabısının bağcıklar yoluyla tam olarak kapatılmasına ilaveten, ayakkabının üst yüzeyinde konumlandırılan orta bant, cırtlı kapama özelliği ile kolayca ayağın şekline göre ayarlanabiliyor.

Ayak Desteği Sağlayan Teknik Detaylar

Nike basketbol ayakkabısının arka bilek kısmında bulunan destekleyici deri, ürünün görselliğine sağladığı katkı kadar ayak bileğini desteklemeye de önemli fayda sağlıyor. Ayak bileğini kavrayan yumuşak dolgulu doku, ayakkabının tam olarak ayağa oturmasında etkili oluyor. Bu sayede, oyun süresince ayaktaki varlığını minimum hafiflik seviyesinde hissettiren ayakkabının güçlü bir tutuşla ayağa sabitlenme imkanı buluyor.

Arka ayak bileği ve topuk arasındaki bölüme yerleştirilen tekstil kulp, ayakkabıyı pratik bir biçimde giyip çıkarmaya yarar sağlıyor. Kulp, ayakkabının bütünüyle uyum sağlayan renk ve kumaş tasarımıyla, genel sportif görselliğini arttırmaya da yardımcı oluyor. Spor ayakkabısının yan taraflarında başlayan ikonik Nike logosu, deri tasarımıyla arka bileğe kadar uzanarak, estetik bir görünüm yaratıyor.

Basketbol ayakkabısının sahip olduğu tam boy köpük taban, hafif yastıklama özelliği sayesinde, ayakkabı içerisinde kalınan süre boyunca ayakların rahat etmesini sağlıyor. Alt tarafta bulunan ince kauçuk dış taban, uzun süreli tutuş özelliği ile hızlı hareket ve aniden durmayı gerektiren kaygan zemin koşullarında, kontrollü hareket imkanı sunuyor.

Etkileyici Görsel Özellikler

Gençler ve çocuklar için tasarlanmış basketbol ayakkabısı, üstün teknik özellikleri ile birlikte görsel olarak da birçok zengin detay ile de dikkat çekiyor. Ayakkabının üst yüzeyinde kullanılan orta bant üzerinde, etkileyici görsellikte Nike yazısı göze çarpıyor. Ayakkabının iç dili, ayağa kolay ve konforlu bir yerleşim sağlarken, yumuşak dolgulu tekstil üzerine konumlanan Nike Team Hustle D8 yazısı, ayakkabının marka kimliği olarak karşımıza çıkıyor. Ayağın doğal bir şekilde hareket etmesini sağlayan üst yüzeyde bulunan metal bağcık girişleri, ayakkabıyı sabitleyen bağcıkların dayanıklılığını arttırırken, ayakkabının genel görsel bütünlüğüne de katkı sağlıyor.

Nike Team Hustle D8 çocuk basketbol ayakkabısı üzerinde, etkileyici bir biçimde şık ve estetik detaylar, üstün teknik özellikler, mükemmel bir konfor ile birlikte sunuluyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.