Nike Tech FW17 Erkek Tayt

#857845-010

249.90 TL 209.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Tech FW17 erkek tayt koşu antrenmanları için özel tasarlanan modeli ile tüm egzersiz boyunca konfor sunuyor. Hız ve performansı artırmak için Power kumaş ile dikilen erkek koşu taytı, bacakları tam boy kavrıyor. Taytta yer alan file detaylar Dri-Fit teknolojisi ile kumaşın nefes alıp vermesini sağlarken, nemi içeride tutmadığı gibi, vücut ısısını da kontrol altında tutuyor. Yan kısımlarda yer alan yansıtıcı ayrıntılar ve fermuarlı cep detayları ise taytı daha kullanışlı hale getiriyor. Düşük kordonlu erkek koşu taytı aynı zamanda elastik bel yapısı ile vücuda tam oturmayı garanti ediyor.

Performansı Destekleyen Modern Tasarım

Düz kesimi ile modern hatlara sahip Nike Tech erkek tayt, boydan tüm bacakları kavrayarak aşağıya doğru iniyor. Yan kısımlarda yer alan yansıtıcı detayları ile gece koşularını da ihmal etmeyen tasarımcılar, koşucunun gece dahi görünür olmasını istiyor. Yanlarda yer alan cepler ise MP3 çalar, anahtarlık ve benzeri malzemeleri koymak için sporculara geniş sayılacak bir alan sunuyor. Koşu esnasında rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanan detaylar, sporcunun performansını etkilemeyecek ve dikkatini dağıtmayacak şekilde yer alıyor.

Kesimi ile vücuda tam oturarak kavraması ve dış etkenlerden koruması ile sporcunun rahat etmesini hedefleyen tayt, vücutta yokmuş hissi yaratıyor. Düşük kordonları ile sporcunun istediği gibi taytı vücuduna oturtmasına imkan tanıyor. Elastik bel bandı sayesinde ise belden tam kavrama sağlayan tayt, genişleyip daralabiliyor. Zamanla esneme yapmayan elastik bel, formunu uzun süre koruyabiliyor. Modern kesimi dikkat çeken model, vücudun hareket halindeki anatomisine uygun olarak geliştirilen dikiş teknolojisi ile dikiliyor.

Dri-Fit Tekstil Teknolojisi

Kumaşı yeni teknolojiler ile üretilen Tech erkek koşu taytı, en son Nike teknolojisi Dri-Fit kullanıyor. Power kumaş olarak da bilinen tekstil, sporcuların rahat etmesini ve koşarken hareket kabiliyetlerinin sınırsız enerji ve esneklik ile desteklenmesini sağlıyor. Hız ve performansı koşu egzersizlerine uygun olarak arttırmak üzere planlanan kumaş görevini başarı ile yerine getiriyor. Hızlandıkça vücutta hiçbir rahatsızlık yaratmayan tayt, koşucunun rahat hareket etmesini sağladığı gibi, performans artışını da esnekliği ile destekliyor.

Vücut ısısını sürekli dengede tutmak üzere hedeflenen Dri-Fit teknolojileri, nemi sürekli dışarı atıyor. Sporcunun antrenman esnasında rahatsızlık hissi duymamasını sağlayan teknoloji vücudun devamlı kuru kalmasını sağlıyor. Kumaşın içinde yer alan file kısımlar hava alışverişini kolaylaştırarak Dri-Fit teknolojisine destek veriyor. Her adımda konfor ve rahatlık sunan tayt, sporcunun koşu esnasında performans ve verimliliğini artırıyor.

Yenilikçi Hız Destekleyici Özellikler

 • Vücudun kuru ve rahat kalmasını sağlayan Dri-FIT kumaş ile vücut ısısı kontrol ediliyor, nem dışarı atarak vücudun ıslanması önleniyor.
 • Dri-Fit teknolojisine destek olmak ve nefes alışverişi kolaylaştırmak için kumaşın iç kısmında yer alan file eklentiler sporcunun rahat etmesini sağlıyor.
 • Yeni dikiş teknolojileri sayesinde dayanıklı dikişler ile dikiliyor.
 • Geniş taşıma alanı sağlayan fermuarlı cepler pratiklik sağlıyor.
 • Tam boy tasarım ve elastik bel bandı vücudu kavrayarak sporcunun rahat etmesini sağlıyor.
 • Kolay giyilip çıkarılabilen fermuarlı paçalar ile spor öncesi ve sonrasında konfor sunuyor.
 • Karanlıkta görünürlüğü artıran yansıtıcı detaylar Outdoor aktivitelerini destekliyor.
US
EU
Bel
Kalça
Bacak
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 3. Bacak: Bacak arasından (iç bacak) topuğunuza kadar ölçüm yaparken mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel, kalça ve iç bacak uzunluğu ölçülmelidir.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.