Nike TechKnit Ultra Short-Sleeve Running Top Erkek Tişört

#AJ7615-010

329.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: S
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike TechKnit Ultra Short-Sleeve Running Top Erkek Tişört

Nike'ın profesyonel ve amatör amaçlı spor faaliyetlerine katkısı ve sporcuların performanslarını daha rahat gerçekleştirmelerine yönelik çalışmaları artarak devam ediyor. Nike TechKnit Ultra Short Sleeve Running Erkek Tişört, Nike'ın sporcuların performanslarının en yüksek noktalarını deneyimlerken onlara konfor sağlamak amacıyla ürettiği modellerden biridir. En zorlu parkurlarda ve hava koşullarında sporcunun gücünü düşürmemesi amacında olan ürün, benzersiz özellikleriyle diğer spor kategorisindeki sporcuların da radarına giriyor.

Stratejik Nefes Alabilirlik ve Ter Tutmayan Teknoloji

TechKnit Cool teknolojisiyle stratejik soluma için özel olarak geliştirdiği örgü kumaş 3D yapısıyla kullanana sıra dışı konfor sağlıyor. Nike TechKnit Ultra Short- Sleeve Running erkek tişörtün ter tutmayan özelliğine yan havalandırma noktalarından havayı optimize ediyor oluşu da eklenince sporcunun ter, havasızlık ve benzeri nedenlerden performans eksikliği yaşama ihtimali ortadan kalkıyor. Ürün, özellikle koşucular için üretilmiş olsa da eşsiz özellikleri sıralanınca diğer tüm spor kategorileri için de uygun olduğu anlaşılıyor. İç ya da dış alanda spor esnasında kullanıcıya büyük rahatlık sağlayan tişört, minimal çizgisiyle günlük hayatta da kişisel konfordan vazgeçmek istemeyenler için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Aktif Yaşama Yönelik Profesyonel Detaylar

Nike TechKnit Ultra Short- Sleeve Running erkek tişörtün dikiş tasarımı da kullanıcıya büyük fayda sağlayacak stratejik detaylardan oluşuyor. İleriye çekilen omuz dikişleri vücut ile ideal uyumu yakalıyor. Yan dikişler, sporcunun aktivite esnasında kollarını hareket ettirirken engellenmemesi için geriye doğru açı yapıyor. Dar kesime sahip Nike TechKnit Ultra Short- Sleeve Running erkek tişörtün sporcunun vücuduna yapışmayan ama bolluk da bırakmayan kumaş yapısı, aktivite esnasında her açıdan performansa büyük fayda sağlıyor. Koşuda, yürüyüşte, basketbol ve futbol sahasında, salon sporlarında ve her türlü aktivitede sporcunun rahatlıkla performansını sergilemesine olanak sağlıyor.

Her Daim Şık ve Minimal Tarz

Fiziksel aktiviteye uygun tasarım ve altyapı özellikleriyle donatılmış olan Nike TechKnit Ultra Short- Sleeve Running erkek tişört, minimal yapısı, görünmez dikişleri ve çeşitli renkleriyle sporcunun performansı sırasında tarzını da yansıtmasına olanak tanıyor. Her türlü detayın düşünüldüğü Nike TechKnit Ultra Short- Sleeve Running erkek tişört modelinde yansıtıcı materyaller sayesinde özellikle karanlıkta sporcuya güvenlik açısından koruma sağlanıyor.

Nike TechKnit Ultra Short- Sleeve Running Erkek Tişört Özellikleri

 • Stratejik solunum teknolojsi ve özel geliştirilen 3D örgü kumaş teknolojisi sayesinde vücudun hava ile teması kesilmez.
 • Terletmeyen yapısı sayesinde ısı, ter ve benzeri olumsuzluklara karşı sporcunun performans grafiği olumsuz etkilenmez.
 • Detaylarla oluşturulmuş gizli dikişler sayesinde aktivite esnasında hareket kısıtlanmaz.
 • Koşu için üretilmiş olmasına rağmen her aktiviteye ve sportif alana uyumludur.
 • Minimal tasarımı, özel kesimi ve farklı renkleriyle sosyal hayatta da konfor yaratır.
 • Vücut anatomisine uygun, dar, sarmayan ama bolluk da bırakmayan kesimiyle sporcuyu rahat ettirir.
 • Yansıtıcı öğeler sayesinde sporcuya açık alanda ve karanlıkta güvenlik sağlar.
 • Çamaşır makinesinde yıkanabilir, kolay kurur.
 • Yüzde yüz polyesterdir.

Spor dünyasına ait en ileri teknolojik altyapıyla çalışan dünya markası Nike, hayat kolaylaştıran spor ve günlük giyim ihtiyaçlarınız için en kaliteli, en dayanıklı ve konforlu ürünlerle yaşamınıza dokunmaya devam ediyor. Nike TechKnit Ultra Short- Sleeve Running erkek tişörtüne Barcin.com üzerinden tek tıkla ulaşabilir ve yaşamınıza hareket katabilirsiniz. Hemen siparişinizi oluşturabilir ve ürüne en uygun fiyatlarla ve kredi kartınıza en uygun taksit avantajlarıyla bütçenizi yormadan sahip olabilirsiniz.


US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
 2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir.
Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.