Nike Therma Full-Zip Winterized Kapüşonlu Erkek Ceket

#AO1440-395

489.90 TL 289.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Therma Full-Zip Winterized Kapüşonlu Erkek Ceket

Termal malzemeli ve yalıtım özellikli Nike Therma Full-Zip Winterized kapüşonlu erkek ceket, soğuk havalarda konforlu bir kullanım için ideal bir yapı sunuyor. Soğuk hava şartlarında yapılan antrenman sırasında performans düşüşüne neden olan birçok faktöre karşı kullanıcıyı etkin bir biçimde koruyan Nike erkek ceket, üstün teknolojileriyle sporcuları fazlasıyla rahatsız eden üşüme ve terleme problemlerini kökten ve kesin olarak çözüyor. Erkek antrenman üstü, sunduğu kullanım kalitesiyle sporculara uzun süreli kullanımlarda da konfor ve sıcaklık sağlıyor.

Therma-Fit ile Soğuğa ve Rüzgara Karşı Dayanıklılık

Nike antrenman üstü, Therma-Fit özelliğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Üstün özellik sayesinde kullanıcının soğuk ve rüzgarlı havalarda sıcak kalması sağlanmış oluyor. Mikro fiber yünlü kumaş ısı kaybını minimize eden ve enerjiyi muhafaza eden yapısıyla ortaya soğuğa ve rüzgara karşı son derece güçlü bir yalıtım çıkarıyor. Enerjiyi koruyan ve ısı kaybına dayanıklı olan, iki kat fırçalanmış mikrofiber yünlü bir kumaş olan Nike Therma-Fit, minimum ağırlık ve şişkinlikle soğuğa ve rüzgara karşı maksimum yalıtım sağlar.

Dri-Fit Teknolojisiyle Kuruluk ve Rahatlık Hissi

Nike Therma Full-Zip Winterized kapüşonlu erkek ceket, kullanım rahatlığını üst boyutlara taşıyan Dri-Fit teknolojisiyle kullanıcılara kuru ve serin bir erkek ceket deneyimi yaşatıyor. Tüm yönlere esneyebilen ve dayanıklı bir yapı sunan mikro fiber özellikli kumaş sayesinde nem tenden uzaklaştırılıp kumaşın yüzeyine doğru yönlendiriliyor ve hızlı bir biçimde buharlaşması sağlanıyor. Dolayısıyla kullanıcının kuru ve serin tutularak rahatça hareket etmesi mümkün kılınıyor. Terlemeye bağlı konfor sorunlarının ve performans düşüşlerinin önüne net olarak geçiliyor. Dri-Fit teknolojisinin bir diğer öne çıkan tarafı ise ultraviyole koruması oluyor. Ultraviyole özelliği kullanıcıları güneşin olumsuz etkilerinden koruyor ve sorunsuz şekilde spor yapmaya yönlendiriyor.

Kollara Hareket Özgürlüğü Sağlayan Reglan Kollar

Tasarımlarında hareket özgürlüğüne büyük önem veren Nike, Therma Full-Zip Winterized kapüşonlu erkek ceket modelinde omuzun üst kısmına kadar uzanan reglan kola yer veriyor. Nike Therma erkek ceket reglan kol teknolojisi sayesinde kollara maksimum hareket özgürlüğü sağlamayı başarıyor. Ceketin fermuarlı yan cepleri antrenman yaparken ya da hareket ederken kullanıcının yanında taşıması gereken cep telefonu ve anahtar gibi cisimleri düşürme riskini tamamen ortadan kaldırıyor. Böylece kullanıcı ceplerini kontrol etme derdinden de kurtulmuş oluyor. %100 polyester malzeme kullanılarak üretilmiş olan erkek ceket, talimatlara uyulduğu takdirde hızlı ve sorunsuz bir şekilde yıkanabiliyor.

Özel Koruma Olanağı Sunan Ayarlanabilir Kapüşon

Nike Therma Full-Zip Winterized kapüşonlu erkek ceket, ayarlanabilir kapüşona sahip bulunuyor. Ceketin ayarlanabilir kapüşonu ile kişiye özel koruma sağlanıyor. Kapüşon, bağcığı sayesinde rahat ve kolay bir şekilde daraltılıp genişletilebiliyor. Böylece kullanıcı kapüşonu kendi baş ve boyun bölgesinin konforu doğrultusunda ayarlama şansı elde ediyor. Kapüşonlu erkek ceketin bir diğer dikkat çeken ve beğeni kazanan özelliği ise tam boy fermuarlı tasarımı oluyor. Bel bölgesinden boyun bölgesine kadar uzanan tam boy fermuar sayesinde Nike Therma Full-Zip Winterized kapüşonlu erkek ceketin ön kısmını boynu da muhafaza edecek şekilde kapatmak mümkün hale geliyor. Nike Therma Full-Zip Winterized kapüşonlu erkek ceket, kapüşon ve fermuar tasarımıyla kullanıcıya antrenman sırasında oldukça etkili bir koruma sunuyor.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.