Nike Therma Sphere Max Hd Fz Kapüşonlu Erkek Ceket

#860515-065

549.90 TL 439.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Therma Sphere Max Hd Fz Kapüşonlu Erkek Ceket

Nike Therma Sphere Max Hd Fz kapüşonlu erkek ceket, antrenman esnasında hava şartlarından etkilenmemek için tasarlandı.

Nike Therma Sphere Max Hd Fz Kapüşonlu Erkek Ceket Özellikleri

Tasarımında kullanılan Nike Therma Sphere, son derece hafif bir malzemedir. Bu nedenle üstte ağırlık hissedilmez. Nike Therma Sphere malzemesi aynı zamanda yalıtımı sağlar. Nike Therma Sphere Max Hd Fz kapüşonlu erkek ceketinde, kumaş üzerine uygulanan apre, su tutmayan bir forma sahiptir. Böylece ıslak hava şartlarında, su geçirmeyerek kuru kalmanızı mümkün kılar. Tasarımdaki dikişler, oldukça ergonomiktir. Bu sayede, hareketleriniz arasındaki geçişlerde doğala çok yakın bir deneyim verir. Kapüşon kısmının ayarlamalı oluşu, kullanıcının özelliklerine göre değişim imkanı sunar. Böylece, kullanıcı kişiyle bütünleştirici bir uyum sağlar. Makinede yıkanabilir özellikte üretilmiştir.Kumaş bilgisi olarak; gövde kısmının ön yüzeyindeki Therma-FIT, %95 polyester malzeme geri, kalan %5 kısmında ise spandeks malzeme içerir. Gövde kısmının arka yüzeyindeki Therma-FIT ise %100 polyesterden üretilir.

Nike Therma Sphere Max Hd Fz Kapüşonlu Erkek Antrenman Ceketini Almak İçin 8 Sebep

-Üründe kullanan Nike Therma Sphere kumaş türü, sizi sıcak tutmak için özel tasarlanmıştır. Vücudunuzun doğal ısısını analiz eder, ona uygun bir denge kurar ve bu dengeyi antrenman boyunca sabit tutmaya çalışır.
-Ürün, DWR özelliklidir. Suyu itiş gücü bulunur. Yağmurlu günlerde ekstra bir kıyafet giyme ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Antrenman sırasında, hareketleriniz sınırlanmamış olur.
-Kapüşonlu ceket üzerinde dikkat dağıtıcı herhangi bir özellik bulunmaz. Böylece antrenmana odaklanmak ve dış etkenlerden etkilenmemek çok daha kolay olur. Temiz bir görünüm sağlar.
-Ürün ön yüzeyinde, iki yönlü bir fermuar sistemi mevcuttur. Bu, daha kolay ve keskin açma ve kapama olanağını verir.
-Bu antrenman ceketi üzerinde yer alan el cepleri, yapışıktır. Bu sayede antrenman performansınızı engelleyecek bir his yaratmaz. Yanı sıra, saklanabilir bir alan oluşturur. Tasarımda, ceplere kolayca erişilebilir.
-Nike Therma Sphere kapüşonlu ceket, kullanıcısının bedenine tam olarak oturur. Dar kesimli bir tasarıma sahiptir. Herhangi bir potluk sağlamayacak olan bu kesim, gerek antrenman esnasındaki hareketlerde, gerekse antrenman öncesi esneme sırasında maksimum hareket kabiliyetine izin verir.
-Tasarımda kullanılan malzeme sebebiyle su geçirmezken, aynı zamanda hava akışını da olanaklı kılar. Hava alan fakat su geçirmeyen bir ceket halini alır.
-Nike Therma Sphere teknolojisinin kullandığı 3D yapısıyla bir yandan ısı seviyesini daima kontrol ederken, bir yandan da terlemeyi önler. Üzerinde ter tutmaz. Böylece antrenman performansını önleyici olumsuz etkenler oluşmaz.

Nike Therma Sphere Max Hd Fz Kapüşonlu Antrenman Ceketine Dair Daha Fazla Ayrıntı

Modelde, skuba kapüşon hakimdir. Bu özellik, çene kısmına kadar çekilebilir. Böylece kullanıcıyı korur. Dri Fit denilen teknolojisi sayesinde sizi daha uzun süre kuru ve serin tutar. Terlemeyi buharlaşabilir bir yüzeye iterek, vücuttan uzaklaştırır. Görünümü tamamlamak için, Nike Swoosh logo baskısı mevcuttur. Kollarda kullanılan raglan malzemesi sayesinde, hareketlerde maksimum özgürlük sağlar. Kollarla yapacağınız tüm hareket aralıklarına izin verir. Aynı zamanda omuz kısmında oluşabilecek sürtünmeleri de önler.

Nike Therma Sphere Max Hd Fz kapüşonlu erkek antrenman ceketi, spor aktivitelerinizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve aynı zamanda görünümünüzü tamamlayacaktır.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.