Nike Therma Sphere Max Jkt Fz AeroFlex Kadın Ceket

#860205-010

349.90 TL 279.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Therma Sphere Max Jkt Fz AeroFlex Kadın Ceket

Bir dünya markası olan Nike, antrenman yapan kişilerin giyim standardını yükseltmesi ile biliniyor. Nike teknolojisi insan vücudunun yoğun antrenman koşullarında bile terlemesi sonucunda terin vücutta soğumamasını konu alıyor. Terleyen vücut Nike teknolojileri ile üretilen kumaşlar içerisinde her daim sağlıklı kalıyor. Çünkü bu dünya markasının kıyafetlerinde kullanılan teknolojilerden en önemlisi terin vücuttan buharlaşmasını sağlayarak vücutta soğumasını önlemesi olarak öne çıkıyor. Böylesine önemli bir teknolojiye Nike ürünlerinde önemle yer veriliyor ve insan sağlığı markanın üretimlerinde göz önünde bulunduruluyor. Nike Therma Sphere Max Jkt Fz AeroFlex Kadın Ceket tam da bahsi geçen bu özelliklere sahip.

Hava Alan Fileli Kumaş Yapısı

Termal özelliğe sahip olan ürün, antrenman esnasında vücudun rahat hareket etmesine hiçbir şekilde engel olmuyor. Fileli yapısı sayesinde ne kadar süre spor yapılırsa yapılsın bunaltıcı bir etki yaratmıyor. Aşırı bir terlemeye neden olmayan ürün terin vücuttan buharlaşarak atılmasını sağlıyor. Delikli olan filesi sayesinde açık havada veya kapalı alanlarda antrenman yapmak kişilerin rahatsızlık duymalarına ve vücutlarında bir ağırlık hissetmelerine sebep oluşturmuyor. Vücudun hava almasını sağlayan fileli yapı termal etkisi ile de soğuk havalarda yapılan antrenmanlarda vücut ısısının düşmediğini gösteriyor.

Ferah Kumaş Spesiyalitesi

Therma sphere kumaş özelliği ürünün giyildiği ilk andan beri hafiflik hissi veriyor. Bu soğuk kış günlerinde açık havada ince giysiler ile antrenman yapmak hastalığa davet çıkarıyor. Ancak Nike Therma Sphere Max Jkt Fz AeroFlex Kadın Ceket, hafif kumaş spesiyalitesi sayesinde soğuk havalarda yapılan antrenmanlarda da rahatlıkla kullanılabilme niteliği taşıyor. Üretimde kullanılan son teknolojiler kumaş ağırlığının minimalize edilmesine olanak sunuyor. Giyildiğinde de hafif yapısı itibari ile vücuda rahatlık hissi veriyor. Açık alanlarda yapılan antrenmanlarda soğuk havanın etkisine maruz kalmadan kalite hususiyeti ile üretilen bu ürün kolaylıkla kullanılıyor.

Fileli Arka Panel

Fileli arka panel yapısı ile optimum havalandırma sağlayan kumaş yapısı antrenman esnasında en çok terleyen sırt bölgesinin rahatlıkla hava almasına imkan tanıması nedeni ile yoğun fiziki hareketlerde bile vücudun ter içinde kalmasına önlem olarak geliştiriliyor. Bu bölgede fileli yapıya ağırlık verilerek havalanmaya optimum düzeyde imkan tanınıyor.

Tam Boy Fermuar Tasarımı

Ürünün ön tarafında yakadan etek kısmına kadar inen tam boy fermuar tasarımı yapılıyor. Bu sayede ürünü kullananlara kolayca giyme ve çıkarma imkanı sağlanıyor. Tüm bunların yanı sıra fitilli manşet özelliği ile de yaka kısmının boyun bölgesini sıkmadığını gösteriyor. Hem yaka hem de bel kısmında kumaşın iki kat daha dayanıklı olması sağlanarak ceketin çabucak eskimesine önlem alınıyor. Nike W Therma Sphere Max Jkt Fz AeroFlex Kadın Ceket, arkadan görüntülendiğinde sırt kıvrımlarına göre üretildiği anlaşılıyor. Sırt sağlığını destekleyen yapısı sayesinde sırt bölgesinde herhangi bir ağırlık da hissedilmiyor.

Pratik Temizleme İmkanı

Ürünün kumaş özellikleri makinede yıkanabilmesine olanak sunuyor. Gövde kısmında ağırlıklı olarak %88 oranında polyester %12 oranında spandeks kullanılıyor. Ürünün file kumaşı %81 polyesterden %19 spandeksten üretiliyor. Yaka ve bel kısmında kullanılan fitil kumaşında ise %97 polyester geriye kalan %3 oranında da spandeks kullanılıyor.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.