Nike Ultra Comfort 3 Slides Kadın Terlik

#AR4497-007

219.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA: 36.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Ultra Comfort 3 Slides Kadın Terlik Özellikleri


Günlük Kullanıma Uygun Rahat Terlik

Kadın ayağı için özel olarak tasarlanan Nike Ultra Comfort 3 Slides Terlik, sıcak günler için idealdir. Dolgulu bant ve üst üste binen hafızalı köpük tabanın rahatlığı ile ayak kemeri desteği sağlayan, stratejik olarak yerleştirilmiş şekilleri bir araya getirir.

  • Dolgulu sentetik deri bant rahatlık sunar.
  • Ayak tabanı için optimum rahatlık sunan üst üste binen hafızalı köpük taban
  • Dış tabandaki doku, orijinal Blue Ribbon Sports logosuna saygı duruşunda bulunur.
  • Tabandaki şekiller, ayak kemeri desteği sağlamak için ayağınızdaki doğal esnek noktalarla hizalanacak biçimde tasarlanmıştır.

Nike, dünyanın en çok tercih edilen spor giyim markalarından biri olarak aktif spor yaşamınıza destek olmaya dün olduğu gibi, bugün de kuvvetli bir biçimde destek vermektedir. Geçmişten gelen tecrübelerini bugünün en son teknolojsi ile sentezleyerek, uzun analizler ve araştırmalar yaparak spor eşyaları üreten Nike, tüm spor giyim tarzını sevenlere, amatör ve profesyonel sporculara en yüksek performansı ve en yüksek konforu vermeyi hedefler ve bunu başarır. Tüm bu yoğun araştırmalar sonunda ürettiği mükemmel sportif ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunar. Nike Ultra Comfort 3 Slides Kadın Terliğe ve dünyaca ünlü yıldızların da bir numaralı tercihlerinden olan Nike ürünlerine Barcin.com aracılığıyla kolayca sahip olabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.