Nike Vapor Power BackPack 2.0 Sırt Çantası

#BA5539-010

299.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: STANDART
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Nike Vapor Power 2.0 Antrenman Sırt Çantası

Nike Vapor Power 2.0 antrenman sırt çantası, stil sahibi ve son derece ergonomik bir tasarımla sizlere sunuluyor. 51 cm yükseklik, 32 cm genişlik ve 15 cm derinliğindeki Nike Vapor Power 2.0 içerisine ihtiyacınız olan eşyalarınızı zorlanmadan sığdırabilirsiniz. %100 polyester malzeme kullanılarak özel olarak tasarlanan çanta, sırtınızı ve omuzlarınızı yormaz. Ayrıca her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Bu özellikler ürünü hem rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar, hem de eşyalarınız her zaman güvende kalır.

Birden Fazla Bölme ve Kullanışlı İç Cepler

Vapor Power 2.0 antrenman çantası, çift fermuarlı geniş ana bölme, ayakkabı ve diz üstü bilgisayar bölmesi olmak üzere toplam üç bölme ile kullanışlı iç ceplerden oluşur. Düzenli bir şekilde yerleştirdiğinizde, geniş ana bölmeye ihtiyacınız olan günlük eşyalarınızı kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Ayakkabı bölmesi ayakkabılarınız için özel dizayn edilmiştir. Hava alan bölme, ayakkabılarınızın çantada kaldığı süre içerisinde koku yapmasını önler. Kullanışlı iç cepler çanta içerisinde bir düzen oluşturmanıza yardımcı olurken, daha küçük boyutlu eşyalarınızın diğeriyle karışmasına engel olur. Diz üstü bilgisayar bölmesi ise bilgisayarınızı diğer eşyalardan ayrı tutmanıza imkân verir. Böylelikle bilgisayarınıza ihtiyaç duyduğunuzda çantanızı karıştırmaya gerek duymadan pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı Dış Yüzey ve Ergonomik Tasarım

Vapor Power 2.0, dayanıklı bir dış yüzeye sahiptir ve rahatsızlık hissetmeden kolaylıkla sırtta taşıyabilmeniz için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Dayanıklı dış yüzeyi yağmurlu hava koşullarında çanta içerisindeki eşyalarınızın kuru kalmasını sağlamaya yardımcı olur. Güneşli havalarda da güneş ışığını direkt olarak geçirmeyen kumaşı sayesinde eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza eder. Askıları ve arka paneli özel dolguya sahiptir. Bu özel dolgu, eşyalarınızı Vapor Power 2.0 ile bütün gün sırtınızda taşımak zorunda olsanız bile sırt ağrısı çekmenizi engeller. Omuzlarınıza sizi yoracak veya rahatsız edecek şekilde baskı yapmaz.

Kullanımı Kolay Kaliteli Antrenman Çantası

Nike Vapor Power 2.0 kullanımı kolay bir antrenman çantasıdır. Yerleştirmesi çok kolaydır. Çanta içerisindeki eşyalarınıza hiç uğraşmadan pratik bir şekilde erişim sağlamanıza olanak tanır. Kullanılan malzeme, hava giriş çıkışına izin veren bir malzemedir. Sıcak havalarda ve hareket halinde olduğunuz zamanlarda sırtınızı ve omuzlarınızı terletmez. Sırt şeklinize uyum sağlayan tasarım ağırlığı dengeli bir şekilde hissetmenize yardımcı olarak sizi yormaz. Bu sayede gün boyunca dilediğinizce hareket edebilir, çantayı kendinize yük olarak görmezsiniz. Sırtınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan ergonomik tasarımı sayesinde çanta taşımanın keyfine varırsınız.

Stil Sahibi Tasarım ve Gündelik Kullanıma Uygunluk

Nike Vapor Power 2.0 stil sahibi bir çantadır. Tasarımının her detayı kaliteden ödün verilmeden en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Hoş görünümü, hemen hemen her çeşit ve her renk kıyafetle uyum sağlayabilecek niteliktedir. Bu özelliği sayesinde yalnızca antrenman çantası değil, gündelik kullanıma da uygundur. Nike Vapor Power 2.0, kıyafetlerinizle kolaylıkla uyum sağlar ve görüntünüze hoş bir bir bütünlük kazandırır. Kullanım alanı konusunda size sınır koymayan Vapor Power 2.0 rahatlığından ve konforundan her zaman özgürce faydalanabilir, çanta taşımayı keyfe dönüştürebilirsiniz.

Boyutlar: 51 cm Y x 32 cm G x 15 cm D

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.