Nike Vapor Power Training Duffel Bag Small SS19 Spor Çanta

#BA5543-010

259.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN: STANDART
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Vapor Power Training Small Duffel Bag Spor Çanta

Nike Vapor Power Training Small Duffel Bag Spor Çanta ergonomik ve işlevsel tasarımı ile tüm eşyalarınızı kolayca taşıyabildiğiniz konforlu bir deneyim sunuyor.

Konfor ve İşlev Bir Arada

Antrenmana giderken kullanmanın yanı sıra günlük hayatta da size eşlik edebilecek Nike Vapor Power Training Small Duffel Bag Spor Çanta ile spor salonunda ihtiyacınız olan tüm ekipmanınız artık tek bir çantada. Nike'ın dikdörtgen şeklindeki bu spor çanta tasarımı ile gerekli tüm spor malzemelerinizi geniş ana bölmeye rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Spor için gerekli olan eşofman, havlu, kıyafet ve ayakkabılarınız için birden fazla bölmeye sahip olan bu çanta sayesinde düzenli bir şekilde sakladığınız tüm eşyalarınıza kolaylıkla erişirsiniz.

Değerli, küçük, çabuk kaybolabilecek eşyalarınızı unutmayan Nike Vapor Power Training Small Duffel Bag Spor Çantası'nın içinde bu amaçla fermuarlı bir göz bulunur. Geniş ana bölmesi dışında buraya da yerleştireceğiniz cep telefonu, saat, cüzdan gibi özel eşyalarınız ile çantanız daha düzenli, güvenli ve tüm ekipmanlarınız daha kolay erişilebilir hale gelir. Çantanın ön tarafında bulunan kapaklı cepler, en çok ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları kolayca erişebileceğiniz şekilde depolamanızı sağlar.

Spor çantalar, yüzey ile sık sık temas eder. Nike'ın bu spor çantasının zemin ile temasında dayanıklı alt yüzeyi sayesinde çantanız su geçirmez. %100 polyester yapıya sahip çantanız dayanıklılığını uzun süre korurken, geniş depolama bölgesine yerleştirdiğiniz malzemeleriniz yağmurlu havalarda bile hep kuru kalır.

Hava Alan Özel Ayakkabı Bölmesi ve Konforlu Taşıma

Nike Vapor Power Training Small Duffel Bag Spor Çantası içinde bulunan hava alma özelliğine sahip ayakkabı bölmesi ile kirli ve temiz eşyalarınızı kolaylıkla ayrıştırabilirsiniz. Islak ve kuru malzemeler havasız kalmaz, birbirine karışmaz. Ekipmanlarınız düzenli bir şekilde ve güvenle korunur.

Nike'ın dikdörtgen şeklindeki bu çanta tasarımının sapı çantayı çok yönlü ve pratik taşımanız için tasarlanmıştır. Nike Vapor Power Training Small Duffel Bag Spor Çantası çift taşıma sapına sahiptir ve sap kolayca birleştirip kapatılabilir. Bu sayede kullanım rahatlığı sunan çantanızı daha rahat ve dengede taşırsınız. Çantada bulunan dolgulu omuz askısı sayesinde omuzda ağırlık ve baskı hissetmezsiniz. Askıyı kolaylıkla çıkarabilir ve rahat edebileceğiniz şekilde yeniden ayarlayabilirsiniz. Bu konforlu taşıma seçeneği ile çantayı uzun süre omuz askısı ile taşımanızda hiçbir sakınca yoktur.

Nike Vapor Power Training Small Duffel Bag Spor Çanta Genel Özellikleri

  • Nike Vapor Power Training Small Duffel Bag Spor Çanta 53 cm Y x 29 cm G x 13 cm D boyutlarındadır.
  • Çantanın üretiminde %100 polyester malzeme kullanılmıştır. Üretim kalitesi çantanın bakterilere karşı dayanıklı, uzun ömürlü, ve nefes alıcı özelliği olmasını sağlar.
  • Çantanın hafif su tutmaz taban yapısı ile ekipmanlarınızın kuru kalmasına yardımcı olur,
  • Hava alan özel ayakkabı bölmesi sayesinde malzemeleriniz temiz/kirli olarak kolayca ayrışır.
  • İçinde bulunan fermuarlı göz; cüzdan, gözlük gibi değerli eşyalarınızı depolamanızı sağlar.
  • Çantanın ön kısmında bulunan kapaklı cepler pratik bir şekilde ulaşmak istediğiniz malzemeler için kolaylık sunar.
  • Nike Vapor Power Erkek Antrenman Spor Çantası’nda bulunan çift taşıma sapı ve dolgulu omuz askısı çantayı rahat ve dengeli bir şekilde taşımanızı sağlar.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.