Nike Vapor Training Shoe-Tote Çanta

#BA5846-010

99.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Vapor Training Shoe-Tote Çanta

Dayanıklı ve fonksiyonel ürünlerin markası olan Nike, birçok konuda olduğu gibi çanta konusunda da kalitesini ortaya koyuyor. Spor çantası alırken en önemli hususlardan olan ürünlerin birbirine zarar verme sorununa çözüm getiriyor. Antrenmana giderken kolaylık sağlayan Nike Vapor Training Shoe-Tote Çanta kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı koyduğunuzda meydana çıkan sorunları ortadan kaldırıyor. Ayakkabı çantası olarak geçen Vapor Training ürün, tek başına ya da başka bir çantanın içinde ek olarak kullanılabiliyor. Bu sayede spor salonuna ya da herhangi bir antrenman yapmaya giderken eşyalarınızın güvenle korunmasına ve kolaylıkla erişilmesine imkan sağlıyor.

Dayanıklı Kumaş Kalitesi

Spor hayatınıza kolaylık getiren antrenman ayakkabı çantası, kumaşı sayesinde yırtılma ya da soyulma sorunlarını uzun süre yaşatmıyor. Sahip olduğu bölmeler nedeniyle birçok eşyanızın güvenle saklanmasına yardımcı oluyor. Ön bölmesindeki fermuarlı kısma elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınızı koyarak erişim kolaylığı yaşayabiliyorsunuz. Ayrıca fermuarların sahip olduğu kalın ip açılıp kapanma esnasında rahatlık sağlıyor. Dayanıklı kumaştan üretilen Nike Vapor Training Shoe-Tote Çantanın fermuarlı ana bölmesi, ayakkabılarına hızla erişmenize imkan tanıyor. Fermuarlı dış yan cepte küçük eşyaları saklayabiliyorsunuz. Bu sayede anahtar gibi küçük eşyaları elinizin altına koyabiliyorsunuz. Hafif ve kullanışlı olan çanta taşıma açısından da zorluk çıkarmaması nedeniyle tercih ediliyor.

Kullanışlı Saklama Alanı ve Nike Kalitesi

Kendi başına veya daha büyük bir çantanın içinde kullanılabilecek Nike Vapor Training Shoe-Tote Çanta, ayakkabılarınızı saklamanıza ve diğer eşyalardan ayrı tutmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede spor kıyafetlerinize ayakkabılarınızın kiri ya da çamuru bulaşmıyor. Herhangi bir çantanızın içine kolayca sığabilen ergonomik boyutlu çantayı tek başına da kullanabiliyorsunuz. Ayakkabı koymak için üretilen ürünü, isteğe bağlı olarak havlu koymak, tişört saklamak gibi farklı amaçlarla da yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Spor ekipmanlarınızın temiz ve düzenli bir şekilde saklanmasına yardımcı oluyor.

Sade ve Şık Tasarımlı Ayakkabı Çantası

Nike Vapor Training Shoe-Tote Çanta oldukça sade ve kullanışlı olmasıyla kullanım esnasında estetik açıdan da beğeniliyor. Birçok kıyafetinize uyum sağlamasının yanı sıra taşıma açısından da zorluk yaşatmıyor. Kuru temizleme ile temizlenebilen ürün ön kısmındaki Nike ambleminin yanı sıra kenar kısımlarındaki sloganı ile de gelenekselliğini koruyor. Konforlu kullanım kolaylığının yanı sıra tarz anlamında da şık görünerek doğru bir seçim yapmanızı sağlıyor. Ayrıca Nike Vapor Training Shoe-Tote Çanta, modern görünümü ile tarzından da ödün vermiyor. Eşyalarınızı organize etmenize yardımcı olan Nike Vapor Training Shoe-Tote Çanta , seyahatlerinizde de ayakkabılarınızın güvenle korunmasını sağlıyor. Bu sayede diğer eşyalarınızın ayakkabılar nedeniyle tozlanmasını engelliyor. Ayrıca dayanıklı olan ürün, uzun ömürlü olması sayesinde asla yarı yolda bırakmıyor.

Nike Vapor Training Shoe-Tote Çantanın Öne Çıkan Özellikleri

  • Boyutları: 36 cm U x 15 cm G x 18 cm Y.
  • Ergonomiktir ve basit kullanım olanağı sağlar.
  • İki bölüme sahiptir. Bu sayede birçok eşyanızı düzenli şekilde saklayabiliyor, ihtiyaç anında aramadan bulabiliyorsunuz.
  • %100 polyester olma özelliği taşır.
  • Kolaylaştırıcı ve organize edicidir.
  • Stil açısından da kibar ve sadedir.
  • Her şartta kullanıma uygun olması nedeni ile oldukça tavsiye edilir bir ürün olma özelliği taşır.
  • Rahatça taşınabilmesinin yanı sıra oldukça fonksiyonelliği de elden bırakmaz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.