Nike Zoom Domination TR 2 Erkek Spor Ayakkabı

#AO4403-003

469.90 TL 349.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Zoom Domination TR 2 Erkek Spor Ayakkabı

Antrenmana odaklanmaya ve hükmetmeye imkan sunan mükemmel teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Nike Zoom Domination TR 2 Erkek Spor Ayakkabı, sportif ve şık tasarımı ile kullanıcılardan büyük beğeni topluyor. Maksimum performans sergilenmesini hedefleyen erkeklere özel ayakkabı, üstün kalite ve rahatlığı bir arada sunmayı vadediyor. Esnek dizaynı sayesinde özgürce hareket etmeye olanak tanıyan ürün, en çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor.

Nike Zoom Teknolojisi ile Üstün Performans

Güncel teknolojiyi bünyesinde barındıran mükemmel dizaynı ile ön plana çıkan Nike Zoom Domination TR 2 Erkek Spor Ayakkabı, kaliteli yapısı sayesinde rahat bir kullanım için gerekli zemini hazırlıyor. Nike Air ailesinin parçası olan ürün, Nike Zoom Teknolojisi ile üstün performans sergilemenize olanak tanıyor. Bu teknoloji sayesinde olağanüstü hareketler sırasında hızlı tepki kabiliyeti ve destek sunan model, en az yorulma ile en fazla hareket için avantaj sunuyor.

Dynamic Fit Özellikli İç Kafes Sayesinde Mükemmel Konfor

Kullanımı kolaylaştıran donanımsal özellikleri ile ilgi gören Nike Zoom Domination TR 2 Erkek Spor Ayakkabı, Dynamic Fit özellikli iç kafes sayesinde mükemmel konfor sağlıyor. Dynamic Fit özelliği ile ürün, yanal destek sunarak ayaktaki performansı arttırıyor. Bu sayede antrenman esnasında daha rahat bir kullanım mümkün oluyor. Oldukça dayanıklı yapısı ile beğeni toplayan model, üst seviyede performans sergilenmesine de yardımcı oluyor.

Dikkat Çekici Detaylara Sahip Olan Sportif Tasarım

Kullanımı elverişli hale getiren yapısal özelliklerinin yanı sıra estetik tasarımı ile de ilgi odağı olan Nike Zoom Domination TR 2 erkek spor ayakkabı, erkek kullanıcılardan tam not alıyor. Dikkat çekici detaylara sahip olan sportif tasarımı ile ürün, spor stilinin tamamlanmasına katkıda bulunuyor. Kauçuk dış taban detayına sahip olan model, uzun süreli tutuş için imkan sunuyor. Antrenman için özel olarak tasarlanan ve geliştirilen model, kullanıcılar için kaliteli bir sonuç vadediyor.

İşlevsel Yapı ile Maksimum Rahatlık

Konfor ve kaliteden ödün vermeyen özellikleri ile ilgi odağı olan Nike Zoom Domination TR 2 Erkek Spor Ayakkabı, işlevsel yapısı ile sporseverlere maksimum rahatlık sağlıyor. Aşınmaya dayanıklı filesi, TPU topuk kafesi ve topuk bandı detaylarına sahip olan bu ürün, ağırlık kaldırırken ihtiyaç olan desteği sağlayarak spor salonuna hükmetmeyi kolaylaştırıyor. Orta kısımdaki Dynamic Fit özellikli iç kafes ise güvenli bir şekilde antrenman yapabilmesi için yana doğru yapılan hareketler sırasında ayağın sabit tutulmasına yardımcı oluyor.

Nike Zoom Domination TR 2 Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikler

 • Nike Zoom teknolojisi ile üstün performans
 • Ağırlık kaldırırken ihtiyaç olan desteği sağlayarak spor salonuna hükmetmeyi kolaylaştıran aşınmaya dayanıklı filesi
 • TPU topuk kafesi ve topuk bandı detayları
 • Dynamic Fit özellikli iç kafes sayesinde mükemmel konfor
 • Dikkat çekici detaylara sahip olan sportif ve estetik tasarım
 • İşlevsel yapı ile ayaklarda maksimum rahatlık ve pratiklik
 • Olağanüstü hareketler sırasında hızlı tepki kabiliyeti ve destek sunan Nike Zoom teknolojisi
 • Uzun süreli tutuş için imkan sunan kauçuk dış taban detayı
 • Güvenli bir şekilde antrenman yapabilmesi için, yana doğru yapılan hareketler sırasında ayağın sabit tutulmasını sağlayan, orta kısımdaki iç kafes
 • Kullanımı oldukça elverişli hale getiren yapısal özellikler
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.