Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı

#BQ3202-003

649.90 TL 489.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 41
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı

Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı, hızlı tepki veren Zoom Air birimiyle dikkatleri üzerine topluyor. Benzersiz itiş gücü sağlayan bu birim, esnek olmasıyla da beğeni kazanıyor. Yükseltilen orta tabanıyla öne çıkan ürün, farklı zeminlere uygun bir şekilde tutuş gerçekleştiriyor. Rahat ve destekleyici köpüklere sahip olan Nike erkek spor ayakkabı; esnek dış taban kauçuğu, ayağı saran ve destekleyen yan kısımları ve çok daha fazlasıyla koşu performansınızı maksimum seviyelere çıkarıyor. Aynı zamanda ürün, ince ve minimalist bilek kısmı sayesinde zarif bir görünüm sağlıyor. Rahatlığı, yumuşaklığı, esnekliği, ve hızlı tepki verme özellikleriyle dikkatleri üzerine toplayan Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı ile gözler daima sizin üzerinizde oluyor.

Nike'ın Zoom Air Birimiyle Benzersiz İtiş Gücü

Nike'a özgü Zoom Air teknolojisi, diğer köpüklerden daha hafif ve daha yumuşak olmasıyla dikkatleri üzerine topluyor. Daha yüksek bir enerji kazanımı sağlayan teknoloji hızı ve koşu performansını en üst seviyelere çıkarmayı hedefliyor. Ağırlığı hiçbir şekilde arttırmayan bu köpük teknolojisi, daha fazla yastıklama sunduğundan darbelere karşı da büyük ölçüde koruma sağlıyor. Enerji kazanımını en üst seviyelere çıkaran Zoom Air birimi, daima itiş sunuyor ve sizi ileriyle doğru itiyor. Böylece olağanüstü derecede hafif malzemeyle olağanüstü bir performans gösterebilmeye katkı sağlanıyor. Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı modelinde yer alan Zoom Air birimi sayesinde yüksek koşu performansı daima sizlerle birlikte oluyor.

Geliştirilmiş Taban Teknolojileri

Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı, yükseltilen orta taban özelliğine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Geliştirilmiş yastıklama için daha geniş bir yer bırakan yükseltilmiş orta taban ile darbelere karşı üst düzey koruma sağlanıyor. Sert taşıyıcı içine yerleştirilmiş olan ve yumuşak çekirdekten oluşan çift yoğunluklu köpük özelliği, rahatlığı ve destekleyiciliği en üst seviyelere çıkarıyor. Topukta yer alan esnek dış taban kauçuğu ise her türlü zeminde benzersiz bir tutuş performansı sağlıyor. Aynı zamanda bu kauçuk, topuk bölümünün dayanıklılığını da büyük ölçüde artırıyor. Tüm bunların dışında Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı modelinde yer alan daha yüksek topuk ve köpük yan kısımlar, ayaklarınızı sarıyor ve en iyi şekilde destekliyor. Böylelikle koşu antrenmanlarınız sırasında üst düzey koruma ve destek sizlerle birlikte oluyor.

Modern ve Yenilikçi Tasarım

Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı modelinin geliştirilmiş tasarımı sayesinde antrenmanlarınız sırasında gözler daima sizin üzerinizde oluyor. Modern ve yenilikçi bir görünüme sahip olan ürün, kalın topuğuyla da beğeni kazanıyor. Aynı zamanda Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı modelinin ince ve minimalist bilek kısmı hem zarafeti ön plana çıkarıyor hem de yukarı doğru hafif bir kavis yaparak keskin bir görünüm sunuyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla ürün, koşu antrenmanlarınızda size eşlik eden en iyi arkadaşlarınızdan biri hâline geliyor.

Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı Modelinin Öne Çıkan Teknik Özellikleri

  • Nike Erkek Spor Ayakkabı, Zoom Air birimine sahip olduğundan benzersiz itiş gücü sağlar ve esnekliği en üst seviyelere çıkarır.
  • Sert taşıyıcı içine yerleştirilmiş yumuşak çekirdekten oluşan çift yoğunluklu köpük, rahatlık sunar.
  • Topuk bölgesinde yer alan esnek dış taban kauçuğu sayesinde dayanıklılığı artırır ve farklı zeminlerde yüksek tutuş özelliği sunar.
  • Daha yüksek topuk ve köpük yan kısımlar, ayağı sarar ve destek sunar.
  • İnce ve minimalist bilek kısmı hafif kavis yapar ve keskin bir stil sunar.
  • Yükseltilen orta taban kısmı yastıklama için daha geniş bir yer bırakır ve böylece darbelere karşı koruma sağlanır.

Geniş ürün yelpazesi ile spor meraklıların tüm gereksinimlerini karşılan Nike; giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünleri ile 7'den 70'e her yaş grubuna hitap ediyor. Koşu sporu ile ilgilenenler için özel tasarlanmış Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabı, özellikleri ile maksimum konfor vadediyor. Ürünün ayakları kavrama ve yastıklama işlevi koşu performansınızı destekliyor. Nefes alabilir file saya, stratejik havalandırma fonksiyonu sayesinde terlemeyi önleyerek ayaklarınızın kuru kalmasına olanak tanıyor. Tasarımı ile koşu meraklılarının dikkatini çeken Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabıyı online spor mağazası Barcin.com üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi Barcin.com üzerinden hemen verebilir, tam aradığınız özelliklere sahip Nike Zoom Gravity Erkek Spor Ayakkabıya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.