Nike Zoom KD11 Erkek Spor Ayakkabı

#AO2604-005

789.90 TL 629.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Zoom KD11 Erkek Spor Ayakkabı

Nike Zoom KD11, NBA’in yıldız oyuncularından Kevin Durant’ın karşı konulamaz performansını baz alan bir tasarıma sahip bulunuyor. Kevin Durant’ın mücadeleci ruhunu her detayında hissettiren Nike Zoom KD11 erkek spor ayakkabısı, özel tasarımıyla raflardaki yerini koruyor. Dikkat çeken başarılı ve şık dizaynıyla Nike Zoom KD11, basketbolseverlerin gözdesi olma yolunda hızla ilerliyor. Nike tasarımcılarından Leo Chang, Kevin Durant’ın gelişmekte olan ve öngörülemez performansını dikkate alarak son 11 yıldır Nike için ayakkabı tasarımı yapıyor. Leo Chang’ın tasarladığı 18 prototipten sonra gün yüzüne çıkan Nike Zoom KD11 modelinin, şimdiye kadar yaptıkları arasında en gelişmiş ürün olduğu belirtiliyor.

Nefes Alan Özel Tasarım

Nike Zoom KD11 erkek spor ayakkabı, tasarımında kullanılan flyknit malzeme sayesinde bir basketbol oyuncusunun ihtiyaç duyacağı hafiflikte bulunuyor. Kullanılan bu özel malzeme sayesinde Nike Zoom KD11, sporcunun ihtiyacı olan noktalardan nefes alabiliyor. Tasarımın önemli parçalarından olan flyknit iplikler ayakkabıya gerekli noktalarda destek oluyor ve dolgu sağlıyor. Kevin Durant’dan ilham alan bu özel tasarım sayesinde Nike Zoom KD11 erkek basketbol ayakkabısı, oldukça esnek ve yumuşak bir yapı kazanıyor.

Anında Tepki Verme Yeteneği

Nike Zoom KD11’in ayakkabı tabanında Nike React köpük ve topuktan buruna dek uzanarak tüm ayakkabı tabanını kaplayan Nike Zoom Air sistemi birlikte kullanılıyor. Uygulanan bu kombinasyonun daha önce hiçbir Nike ayakkabıda kullanılmaması dikkat çekiyor. Tasarımcı Leo Chang, bu dizaynı Kevin Durant’a itiş gücü kazandıran, yumuşak ve rahat bir tabana olan ihtiyacını göz önüne alarak hayata geçiriyor. Kevin Durant’ın da oldukça başarılı bulduğu bu kombinasyon sayesinde Nike Zoom KD11, sahadaki ani hareketlere güç katan ve olağanüstü hızlı tepki veren bir yastıklama sistemi sunuyor.

Dikkat Çekici Destekleme Kabiliyeti

Nike Zoom KD11 erkek spor ayakkabısının tabanında sporcuyu destekleyen kauçuk malzeme kullanıyor. Tercih edilen bu malzeme ayakkabı tabanından yanlara doğru uzuyor. Bu özelliği sayesinde sahada gerçekleşen nefes kesici mücadelelerde yapılan ani ve keskin dönüşlerde sporcuya ihtiyacı olan desteği sağlıyor.

Ayağı Kavrayan Özel Tasarım

Nike Zoom KD11 erkek spor ayakkabısında kullanılan flywire kordonlar ile asma köprülerde kullanılan üstün mühendislik sistemi ayakkabınıza indirgeniyor. Bu sistem ihtiyaç duyulan stratejik noktalara yerleştirilen, asma köprü halatları gibi işlev gören tellerden oluşuyor. Flywire teknolojisi ayağınızı destekliyor ve bağcıklar bağlandığında ayağınızı sabitliyor. Bu güçlü sistem ayakkabının dış kısmına bağlanarak oldukça hafif ve kullanışlı bir ayakkabı deneyimi sunuyor. Hafif ve nefes alan bir kumaş olan flyknit, ayağın üstünü kaplarken Nike flywire kordonlar ayakkabının dış tabanına bağlanıyor. Gelişmiş sistem sayesinde Nike Zoom KD11, ayağınıza sabitlenerek olası yaralanmaların en alt seviyede tutulmasına yardımcı oluyor.

Kullanım Esnekliği

Flywire teknolojisinin yanı sıra Nike Zoom KD11’in bilek kısmı ayakkabıyı giyerken kolaylık sağlamak için esniyor ve hemen ayağın şeklini alıyor. Bu sistem kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra oldukça rahat bir performans sergilemenize de yardımcı oluyor. Nike Zoom KD11 erkek basketbol ayakkabısının tabanında dalgalı desenli bir doku yer alıyor. Böylece spor ayakkabı, pek çok zeminde kayma ve kaymaya bağlı düşme riski olmadan rahatlıkla kullanılıyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.