Nike Zoom Pegasus 35 Turbo Erkek Spor Ayakkabı

#AJ4114-001

949.90 TL 659.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Zoom Pegasus 35 Turbo Erkek Spor Ayakkabı

Nike’ın çok sevilen Pegasus serisinin güçlendirilmiş modeli Nike Zoom Pegasus 35 Turbo erkek spor ayakkabı, benzer modellere kıyasla ekstra hafifliğe sahiptir. Nike'ın özel olarak geliştirdiği Nike ZoomX köpük taban en yüksek enerji kazanımı sağlamaya yardımcı olur ve bu sayede, kullanıcı her bir adımda maksimum rahatlık elde eder. Pegasus 35 Turbo Erkek Spor Ayakkabıda bulunan Nike ZoomX köpük yapısı, tüm testlerden başarıyla çıkmış ve koşucuya spor sırasında daha kolay adım atmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece koşucu, hızlı tepki kabiliyeti kazanır.

Tabandan Gelen Hızlı Tepkiyle Koşmak Daha Kolay

Nike Zoom Pegasus 35 Turbo erkek spor ayakkabı modelinde ayağın hemen altında bulunan Nike ZoomX köpük, adım atarken daha iyi tepki veririrken en yüksek enerji kazanımını da sağlar. Koşucular için özel olarak tasarlanan Nike Zoom Pegasus 35 Turbo spor ayakkabının bilek kısmı Aşil tendonundan uzaklaştıkça daralarak uzun mesafelerde rahatlık sunar. Böylece eğimli topuk ve kauçuk dış taban çizgisi, yere iyi basmanı sağlar ve geçişi yumuşatır. Nike ZoomX teknolojisiyle öne çıkan Nike Zoom Pegasus 35 Turbo erkek spor ayakkabı modeli, güçlü adımlar atmayı sağlar. Nike Zoom Pegasus 35 Turbo erkek spor ayakkabı Pegasus'un önceki modellerine göre önemli ölçüde yeniliklerle hızlandırılmış modelidir. Nike'ın en yüksek enerji kazanımı sağlayan köpük teknolojisi olan Nize Zoom X, hızlı dönüş hareketleri ve yüksek hızlar için düşük profilli bir yastıklama sunar. Nike ZoomX birimi, çarpma esnasında sıkışır ve sonra tekrar eski gergin şekline geri döner. Bu şekilde ayakkabıya ve sporcuya esneklik kazandırılır. Ayrıca yükseltilmiş yer hissi ile sporcu koşu sırasında daha fazla kontrol elde eder.

Saran ve Rahatlık Veren Flywire Kordonlar

Nike Flywire teknolojisine sahip spor ayakkabısının üst kısmında filament ağlar yer alır. Bu ağlar gerekli olduğu zamanlarda gerginleşerek ayağın spor ayakkabı içindeki duruşunu sabitler. Nike Flywire filament ağları, taban bölgesiyle de bağlanarak sağlamlığı arttırır. Bununla beraber bu sarma kuvveti, ekstra bir hafiflik de sunar. Böylece ayakkabı, ayağı kuvvetli bir şekilde sıkmadan sarmayı başarır.

Nefes Alabilen Kumaş

Nike Zoom Pegasus 35 Turbo erkek spor ayakkabı modeli, file dokusu sayesinde ayağı terletmez. Ayakkabının özellikle üst bölmesinden ayaklara nefes aldırması, ayağı hem serin hem de kuru tutar. Terlemeyen ayaklar daha uzun süreli bir koşu deneyimi vadeder. Bu şekilde koşucunun performansının artırılması amaçlanır.

Breaking2 Denemelerinde Kullanılan Koşu Ayakkabısı

Nike’ın organize ettiği ve dünyaca ünlü üç koşuculardan oluşan Breaking2 takımı, 6 Mayıs 2017’de bir maraton koşusunu 2 saatten erken bitirmeye çalıştı. Sporcuların belirlenmiş standart maraton süresinin altına inmeye çalıştığı bu koşuda, Nike’ın Zoom Pegasus serisine ait koşu ayakkabıları kullanıldı. Eliud Kipchoge, Zersenay Tadese, Lelisa Desisa gibi dünyaca ünlü koşuculara ilham veren Nike, ünlü olimpiyat sporcularına destek olmayı amaçlıyor. Nike Zoom Pegasus 35 Turbo erkek spor ayakkabı, tüy kadar hafif üst kısmı Nike ZoomX köpük teknolojisi ile, günlük antrenman koşularına rekorları altüst eden hız ve hızlı tepki kabiliyeti özelliği ile koşularınızın vazgeçilmezi oluyor.

Nike Zoom Pegasus 35 Turbo Erkek Spor Ayakkabısının Öne Çıkan Özellikleri

  • Kauçuk dış taban, farklı zeminlerde tutuş sağlar.
  • Nike ZoomX köpük çok yüksek enerji kazanımı sağlar ve hızı maksimuma çıkarır.
  • Flywire kordonlar, bağcıklarla birlikte çalışarak ayağının orta kısmını ve ayak kemerini sıkıca sarıp destekler ve ayarlanabilir.
  • Şeffaf üst saya, hareketsiz dururken hareket ediyormuş gibi görünecek biçimde ve olağan üstü hafif olarak tasarlanmıştır.
  • Eğimli topuk ve kauçuk dış taban çizgisi, yere sağlam basmanızı sağlar ve geçişi yumuşatır.

Yenilikçi tarzı ve çarpıcı detayları ile sporseverlerin beğenisini kazanan Nike, erkeklere özel olarak ürettiği Nike Zoom Pegasus 35 Turbo erkek spor ayakkabı ile yine tüm beğenileri topluyor. Siz de çok özel olan Nike Zoom Pegasus 35 Turbo erkek spor ayakkabı modeline Nike güvencesi ve kalitesi ile online spor mağazası Barcin.com'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.