Nike Zoom Pegasus Turbo Kadın Spor Ayakkabı

#AJ4115-001

949.90 TL 659.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 37.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Zoom Pegasus 35 Turbo Kadın Spor Ayakkabı

Nike’ın çok sevilen Pegasus serisinin güçlendirilmiş modeli Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabı, benzer modellere kıyasla ekstra hafifliğe sahiptir. Nike'ın özel olarak geliştirdiği Nike ZoomX köpük taban en yüksek enerji kazanımı sağlamaya yardımcı olur ve bu sayede, koşucu her adımda maksimum rahatlığı hisseder. Pegasus 35 Turbo Kadın Spor Ayakkabıda bulunan Nike ZoomX köpük yapısı, tüm testlerden başarıyla çıkmış ve eğimli topuk ve Flywire kordonların da desteği ile koşucuya spor esnasındada daha kolay adım atmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece koşucu, hızlı tepki kabiliyeti kazanır.

Tabandan Gelen Hızlı Tepkiyle Koşmak Daha Kolay

Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabı modelinde ayağın hemen altında bulunan Nike ZoomX köpük, her adımda daha iyi tepki veririrken en yüksek enerji kazanımını da sağlar. Koşu yapmayı seven kadınlar için özel olarak tasarlanan Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabının bilek kısmı Aşil tendonundan uzaklaştıkça daralarak uzun mesafelerde rahatlık sunar. Böylece eğimli topuk ve kauçuk dış taban çizgisi farklı zeminlerde tutuş sağlarken , yere iyi basmanızı sağlar ve geçişi yumuşatır. Nike ZoomX teknolojisiyle öne çıkan Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabı modeli, güçlü adımlar atmanıza yardımcı olur. Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabı Pegasus'un önceki modellerine göre çok farklı yeniliklerle hızlandırılmış en hafif modelidir. Nike'ın en yüksek enerji kazanımı sağlayan köpük teknolojisi olan Nize Zoom X, hızlı dönüş hareketleri ve yüksek hızlar için düşük profilli bir yastıklama sunar. Nike ZoomX birimi, çarpma esnasında sıkışır ve sonra tekrar eski gergin şekline geri döner. Bu şekilde ayakkabıya ve sporcuya esneklik kazandırılır. Ayrıca yükseltilmiş yer hissi ile sporcu koşu sırasında daha fazla kontrol elde eder.

Saran ve Rahatlık Veren Flywire Kordonlar

Nike Flywire teknolojisine sahip Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabının üst kısmında filament ağlar yer alır. Bu ağları gerekli olduğu zamanlarda gerginleşerek ayağınızın spor ayakkabı içindeki duruşunu sabitlemesiniz sağlar. Nike Flywire filament ağları, taban bölgesiyle de bağlanarak ayakkabınızın sağlamlığını arttırır. Bununla beraber bu sarma kuvveti, ekstra bir hafiflik de sunar. Böylece ayakkabınız, ayağınızı kuvvetli bir şekilde sıkmadan sarar.

Nefes Alabilen File Saya

Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabı modeli, özel file dokusu sayesinde performans esnasında ayağınızda oluşabilecek nemin ayağınızdan uzaklaşmasını destekler. Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabının özellikle sayasından ayaklara nefes aldırması, ayağı hem serin hem de kuru kalmasına yardımcı olur. Terin ayaklarınızdan uzaklaşması ile ayaklar daha uzun süreli, serin ve kuru bir koşu deneyimi vadeder. Bu şekilde koşucunun performansının artırılması amaçlanır.

Breaking2 Denemelerinde Kullanılan Koşu Ayakkabısı

Nike’ın organize ettiği ve dünyaca ünlü üç koşuculardan oluşan Breaking2 takımı, 6 Mayıs 2017’de bir maraton koşusunu 2 saatten erken bitirmeye çalıştı. Sporcuların belirlenmiş standart maraton süresinin altına inmeye çalıştığı bu koşuda, Nike’ın Zoom Pegasus serisine ait koşu ayakkabıları kullanıldı. Eliud Kipchoge, Zersenay Tadese, Lelisa Desisa gibi dünyaca ünlü koşuculara ilham veren Nike, ünlü olimpiyat sporcularına destek olmayı amaçlıyor. Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabı, tüy kadar hafif üst kısmı Nike ZoomX köpük teknolojisi ile, günlük antrenman koşularına rekorları altüst eden hız ve hızlı tepki kabiliyeti özelliği ile koşularınızın vazgeçilmezi oluyor.

Nike Zoom Pegasus 35 Turbo Kadın Spor Ayakkabısının Öne Çıkan Özellikleri

  • Eğimli topuk ve kauçuk dış taban çizgisi, yere iyi basmanızı sağlar ve geçişi yumuşatır.
  • Kauçuk dış taban, farklı zeminlerde tutuş sağlar.
  • Nike ZoomX köpük çok yüksek enerji kazanımı sağlar ve hızı maksimuma çıkarır.
  • Ayarlanabilir Flywire kordonlar, bağcıklarla birlikte çalışarak ayağının orta kısmını ve ayak kemerini sıkıca sarıp destekler.
  • Şeffaf üst saya, hareketsiz dururken hareket ediyormuş gibi görünecek biçimde ve olağan üstü hafif olarak tasarlanmıştır.
  • Tabandaki Nike ZoomX köpük, Nike Running'in gelmiş geçmiş en iyi enerji kazanımını ve hızlı tepki kabiliyetini sunar.

Yenilikçi tarzı ve çarpıcı detayları ile sporseverlerin beğenisini kazanan Nike, kadınlara özel olarak ürettiği Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabı ile yine tüm beğenileri topluyor. Siz de çok özel olan Nike Zoom Pegasus 35 Turbo kadın spor ayakkabımodeline Nike güvencesi ve kalitesi ile online spor mağazası Barcin.com'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçenekleriyle sahip olabilir, koşularınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.