Nike Zoom Winflo 4 Erkek Spor Ayakkabı

#898466-007

349.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Sağlığına önem veren, düzenli spor yapan erkekler için ayakkabı tercihi büyük önem taşır. Özellikle etkili bir egzersizde tam performans sergilenmek için spor ayakkabılar önemli rol üstlenmektedir. Spor yaparken sergilenecek performansın yanı sıra, ayak sağlığına zarar vermeyecek, ortopedik spor ayakkabılar, doğru kasları harekete geçirerek kemik ve kas sağlığınızı da korur.

Benzersiz Tasarım Nike Zoom Winflo 4

Hem spor ayakkabı hem de koşu ayakkabısı olarak kullanılabilen Nike Zoom Winflo 4 mükemmel tasarımı ile erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Tasarımları ve sağladığı kullanım kolaylığı ile erkeklerin ilgi odağı haline gelen Nike, ürettiği ayakkabılarda daima ayak sağlığını ön planda tutar. Nike erkek spor ayakkabısı sahip olduğu kilometreler boyunca nefes alabilirlik özelliği ile koşu sırasında ayak terlemelerine karşı ayağı korur ve olası problemleri ortadan kaldırır.

Güçlü ve Yumuşak Adımlar

Nike Zoom Winflo 4, sahip olduğu esnek yapısı ile geçişleri yumuşatır ve tutuş özelliğini en yüksek seviyede kullanmanıza olanak tanır. Yol tutuş özelliği ile yüksek performans sergilemenize olanak sağlar. Özellikle üzerinde durulan ve özel olarak geliştirilen file ayak tarağı nefes alabilen ve ayağı destekleyici bir yapıya sahiptir. Böylece kullanım sırasında yüksek konfor sağlar. Ayak yapısına kolaylıkla uyum sağlayabilen Flywire kordonlar ve Dynamic Fit sistem ile koşu sırasında dış etkenlere bağlı olası sakatlanmalara ve zedelenmelere karşı büyük rol oynar. Sahip olduğu topuktaki Nike Zoom Air birimi ile koşu sırasında daha hızlı ve atik hareket etmenize olanak tanır. Nike Zoom Air birimi sahip olduğu özel yastıklama sistemi ile güçlü refleks etkisi yaratır, böylece koşu yaparken ya da spor sırasında hareketleri uygularken en yüksek düzeyde verim almanıza yardımcı olur.

Zeminlere Meydan Okuyan Taban Yapısı

Sahip olduğu dayanıklı kauçuk Waffle dış taban ile farklı zemin tiplerinde de rahatlıkla hareket etmenize olanak sağlar. Böylece zemin ayrımı yapmak zorunda kalmadan, birçok yerde rahatlıkla sporunuzu yapabilir ya da koşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Olası burkulmaları, zedelenmeleri veya yaşanabilecek farklı problemleri göz önünde bulundurarak tasarımı gerçekleştiren Nike, ayakkabının üretiminde Cushlon kavrama çizgisine yer verir. Cushlon kavrama, olası çarpmaları önleyerek etkileri en düşük düzeye indirger ve çarpmadan sonra da rahat bir şekilde, çarpmanın etkisine girmeden hareket etmeye olanak sağlar.

Yüksek Performans ile Verimli Egzersiz

Koşu ayakkabısı ya da spor ayakkabı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken unsurların en başında ayakkabının ayağa doğru oranda uyum sağlaması gelir. Nike, erkeklerin spor yaparken ya da koşu yaparken en yüksek verimi alabilmeleri yönünde hareket ederek Nike Zoom Winflo 4'ü erkeklerin beğenisine sunar. Gerek sahip olduğu taban ve file özellikleri, gerek yol tutuşu ve bileği sarışı ile erkeklerin ilgi odağı haline gelir. Spor kıyafetlere kolaylıkla uyum sağlayabilen bir tasarıma sahip olması da bir diğer dikkat çekici özelliğidir. Spor yaparken şıklığından vazgeçmeyen ve aynı zamanda ayak sağlığını da düşünerek spor yapan erkekler için vazgeçilmez tasarımlar arasında yer alan Nike Zoom Winflo 4'ü fotoğraf ve ürün bilgileri dahil olmak üzere ayrıntılı olarak inceleyebilir, sepete ekleyerek hızlı ve güvenilir bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.