North Face Evolve II Triclimate Erkek Mont

#T0CG55H2G

1399.00 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN: L
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

The North Face Evolve Triclimate Erkek mont trekking, dağcılık, bisiklet, kamp ve benzeri yüksek performans gerektiren outdoor sporları için tasarlanan ancak günlük kullanıma uygunluğuyla da dikkat çeken, polar iç astarlı, 3 katmana sahip bir monttur.

Mont, kış, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde kullanılmak üzere, triclimate teknolojisi ile özel olarak tasarlanan, elverişli ve çok kullanımlı bir yapıya sahiptir. Hyvent astarı sayesinde tamamen su geçirmezdir ve yüksek hava geçirgenliği özelliğiyle nemi de içeri hapsetmez. Üstüne üstlük teri dışarı atarak yüksek performans gerektiren sporlarda sizi yarı yolda bırakmaz. The North Face Evolve Triclimate tam bir çok yönlü tasarım harikasıdır.

Isı Kaybına Elveda

Montun dikiş yerleri ısıl işlemle mühürlenmiştir. Bu özellikler sayesinde hem termal, hem de su geçirmezlik özelliklerinin etkisi artar. Kapüşonlu yapısı, yağmur, rüzgar ve soğuk gibi zorlu hava şartlarında ekstra koruma sağlar. Kapüşonda bulunan siperlik ve elastik büzgü sayesinde, ürün kaskla da rahatlıkla kullanılabilir. Kapüşona entegre çene koruyucular ise kış aylarında ya da aşırı rüzgarlı hava koşullarında ekstra koruma ve sıcaklık sağlar.

İç fermuar detayı ve fırtına koruyucu özelliği görüntü bütünlüğüne yardımcı olurken, ısının montun içinde kalmasını, rüzgarın ve soğuk havanın içeri girmesini de engeller. Alt kısmında bulunan elastik büzgü de soğuk havalarda ısı yalıtımı sağlarken, daha ılık havalarda ise havalandırmanın sağlanmasına yardımcı olur.

Üst Düzey Havalandırma ile Terleme Sorun Olmaktan Çıkıyor

The North Face Evolve Triclimate fermuarlı havalandırma bölgelerine sahiptir. Bu özelliği sayesinde mont hem 3 farklı mevsime entegre edilebilir hem de gerekli durumlarda ve kişinin isteğine bağlı olarak ekstra havalandırma sağlanabilir. Bu özellik 3 katmanlı yapı ve çıkarılabilir polar içlik sayesinde, mont hem soğuk hem de ılık havalarda rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek performansa ihtiyaç duyulan soğuk iklim koşullarında mont tüm parçalarıyla birlikte, kapüşon, çene koruyucu, polar astar ve havalandırma fermuarları kapalı şekilde kullanıldığında güvenli bir sıcaklık sağlar. Bu özelliklerin mevsime ve ihtiyaçlara göre azaltılması sonucu daha sıcak havalarda da fazla terlemeye neden olmadan rahatlıkla kullanılabilir. Havanın nemli ve rüzgarlı olmadığı bazı durumlarda ise, monta ısı izolasyonu veren polar kısmı tek başına kullanmak mümkündür.

Hyvent Teknolojisi

En yüksek performans ihtiyaçlarını bile karşılayabilen gözenekli hidrofobik teknolojili kaplama sayesinde yüksek nefes alınabilirlik ve su geçirmezlik sağlanır. Santimetre kare başına düşen milyonlarca lamine edilmiş gözenekli kaplama sayesinde, hareket sırasında oluşan terin montun içinde kalmasına izin verilmez, dışarı atılan nem sayesinde montun içi kuru ve sıcak kalır.

Dayanıklı Güvence

North Face logosu sol göğüs kısmında bulunur. Ceketin üretiminde kullanılan esnek paneller sayesinde, hareket özgürlüğü sağlanır. Performansınız mont tarafından engellenmez, özgürce ve kendi sınırlarınız çerçevesinde hareket imkanına sahip olursunuz.

Kol kısımlarında kullanılan dayanıklı kaplama, montun aşınmalara ve sürtünmeler karşı dayanıklılığını arttırır. Zorlu hava şartlarına uyum sağlarken su tutmaz özelliği sayesinde de yağmurlu hava koşullarında gerçekleştirilen dış mekan spor, yürüyüş ve koşuları daha da keyifli hale getirir.

Gizli cepler, hem yanınızda taşımak istediklerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur hem de görüntü bütünlüğünü bozan potluk sorununu ortadan kaldırır.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.