Puma Axis Erkek Spor Ayakkabı

#368465-04

409.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Axis Erkek Spor Ayakkabı

Günlük kullanım için erkeklere özel olarak üretilen ve geliştirilen Puma Axis erkek spor ayakkabı, endüstriyel ilhamlı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dönüşü uzun zamandır beklenen ayakkabı, dayanıklı yapısal özellikleri ile kullanıcılardan büyük beğeni topluyor. Ürünün sağlam zırhının altında, ayak sağlığının korunması için yumuşak yastıklama özellikleri yer alıyor.

IMEVA Orta Taban Teknolojisi ile Mükemmel Rahatlık

Tüy gibi hafif ve rahat olan IMEVA orta taban teknolojisine sahip olan Puma Axis erkek spor ayakkabı anında destek sunuyor. Bu teknoloji sayesinde gün boyu mükemmel rahatlık mümkün oluyor. Ayrıca file ve sentetik deri dış kaplama detayı ile ürün, kolay bir şekilde kullanım için gerekli zemini hazırlıyor.

Yumuşak Yastıklama Sistemi Sayesinde Üstün Konfor

SoftFoam ve Puma çorap astarı özelliği ile üstün konfor sağlayan Puma Axis erkek spor ayakkabı, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Yumuşak yastıklama sistemi ile ayakkabının giyildiği andan itibaren her adımda hissedilen ve uzun süren konfor mümkün oluyor. SoftFoam ve Puma çorap astarı, her seferinde yumuşak bir yürüyüş imkanı sunuyor. Bu şekilde Puma Axis erkek spor ayakkabı modeli, gün boyunca oldukça elverişli kullanım için gerekli zemini hazırlıyor.

Erkeklere Özel Tasarlanan Şık Görsellik

Güçlü donanımsal özellikleri ile ilgi gören Puma Axis erkek spor ayakkabı, erkeklere özel olan tasarımı ile sportif şıklık sağlıyor. Popüler Puma Axis koleksiyonunun güncel yorumu olan ayakkabı, spor stilinin en iyi şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. Dil kısmında yer alan Puma Axis logosu ve topuktaki Puma Cat logosu ise ürüne estetik bir tarz ve hoş görsellik kazandırıyor.

Kalite ve İşlevselliği Aynı Anda Sunan Donanım

Kolay kullanım avantajı sağlayan yapısı ile ilgi odağı olan Puma Axis erkek spor ayakkabı, üstün donanımı ile kalite ve işlevselliği bir arada sunuyor. Sağlam kauçuk dış taban özelliğine sahip olan ayakkabı, kaymayı önleyerek daha güvenli kullanım olanağı tanıyor. Bağcık tasarımı, ayağın iyi bir şekilde kavranmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra ortada ve yan kısımlarda bulunan klasik Puma Formstrip deseni ile model, erkek kullanıcılar tarafından ilgi odağı oluyor.

Puma Axis Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikler

 • Endüstriyel ilhamlı tasarımı ile ayakkabı büyük beğeni topluyor.
 • Ayak sağlığının korunması için ürünün altında yumuşak yastıklama özellikleri yer alıyor.
 • IMEVA orta taban teknolojisi gün boyunca rahat bir kullanım sağlıyor.
 • File ve sentetik deri dış kaplama detayı, kolay kullanım avantajı sunuyor.
 • SoftFoam ve Puma çorap astarı özelliği, yumuşak yastıklama sistemini harekete geçiriyor.
 • Popüler Puma Axis koleksiyonunun güncel yorumu olan ayakkabı kullanıcılardan tam not alıyor.
 • Dil kısmında yer alan PUMA Axis logosu ve topuktaki Puma Cat logosu ürüne estetik ve sportif şıklık kazandırıyor.
 • Üstün donanım özellikleri kalite ve işlevselliği bir arada sunuyor.
 • Sağlam kauçuk dış taban kaymayı önleyerek daha güvenli kullanım imkanı sunuyor.
 • Bağcık tasarımı ayağın iyi bir şekilde kavranmasını kolaylaştırıyor.

Spor stilinin öncü markaları arasında yer alan Puma, konfor ve estetiği aynı anda sunmayı vadeden ürün çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Kadın, erkek ve çocuklara özel üretilen ve geliştirilen giyim, ayakkabı ve aksesuarlara sahip olan Puma, sunduğu rahatlık ile ilgi odağı oluyor. Günlük hayatta kullanım için elverişli olan Puma Axis erkek spor ayakkabı, sportif tarzından vazgeçemeyen erkek kullanıcılara hitap ediyor. Estetik tasarımı ile de ilgi gören Puma Axis erkek spor ayakkabıya online spor mağazası olan Barcin.com üzerinden kolaylıkla ulaşarak ayakkabıyı satın alabilirsiniz. Bu sayede kalite ve mükemmel rahatlığın keyfini gün boyu yaşayabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.