Puma Basket Heart Patent Kadın Spor Ayakkabı

#363073-02

529.90 TL 289.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 37
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Puma Basket Heart Patent Kadın Spor Ayakkabı

60 yılların gözde spor ayakkabılarından biri olan basket spor ayakkabısı bir dünya markası olan Puma’nın basketbol sahalarında yeni bir dönemin habercisi niteliğini taşıyor. Puma Basket Heart Patent Kadın Spor Ayakkabı, bu yılın spor ayakkabı modelleri arasında en şık tasarımı ve fonksiyonelliği ile yer alıyor. Tıpkı 60 yıllarda olduğu gibi sporseverleri yeniden heyecanlandırıyor. İlk etapta görünümü ile beğenileri üzerine toplayan ayakkabı, ayak yapısına uygun olması ile de fonksiyonel bir özellik gösteriyor. Modelin altında yer alan yüksek platform ayakların yere sıfır basmasını önlüyor. Böylece ayak sağlığının korunması Puma üretimlerinde hedef alınıyor. Her yaştan sporseverin beğenisini kazanan model şık bir stil ortaya koymada oldukça etkili görünüyor.

Deri Kaplama

Ayakkabının yüzeyinde deri kaplama kullanılıyor. Deri kaplama ayak sağlığının korunmasında iyi bir materyal olarak biliniyor. Çünkü deride bulunan gözenekler ayakların nefes almasına olanak sunuyor. Böylece ayaklarda pişik, mantar ve kötü kokular önleniyor. Özellikle yaz mevsimlerinde ayakların uzun süre spor ayakkabı içerisinde kalması sıcaklıktan ve ayakkabı derisinin hava döngüsüne olanak sunmamasından dolayı ayaklarda kötü kokuların oluşması muhtemel oluyor. Ancak Puma Basket Heart Patent Kadın Spor Ayakkabı ile ayaklarda kötü koku oluşumuna ve diğer ayak hastalıklarına karşı önlem alınıyor. Ayrıca ürün, deri yüzey sayesinde stil oyunlarında hızla zirveye yükseliyor.

Funk Ritmi ile En Hızlı Smaç Klasiği

Basketbol dünyasında en hızlı smaçlara olanak sağlayan ayakkabı funk ritimlerle buluşuyor. Basketbol ile ilgilenen kişiler maçlarda ne kadar yükseğe zıplar ise o derece topu basket potasından atabilme imkanına sahip oluyor. Ayakkabının tabanında yer verilen yüksek platform zıplama esnasında hem daha yükseğe ulaşabilmeyi hem de yere düşüş esnasında ayakların yüzeye baskı yapması ile ayağa geri dönen baskı direncinin en aza indirgenmesini ve direncin tüm ayak tabanına yayılmasını sağlıyor. Böylece hızla yere basan ayak tabanında iğnelenmeler meydana gelmiyor. Hem de koşma sırasında tutucu kauçuk tabanı vasıtasıyla ayakların yere güvenle basılmasını sağlıyor. Yumuşak platformu sebebiyle uzun süre ayakta kalınsa dahi ayak ağrıları en az düzeye iniyor. Ayakkabı yalnızca basketbol oynayanlara değil günlük spor klasiği yaşamak isteyenlere de hitap etmesi ile biliniyor. Puma Suede’in kardeşi niteliğinde olan ayakkabı rahat giyinmeyi seven gerek spor tarza gerekse bohem tarza sahip olanların gün içinde rahatça kullanabilecekleri bir model olarak dikkat çekiyor.

Modern Vizyon

Hip-hop çevrelerine damgasını vuran model, sevilen bir popüler kültür ikonuna dönüşüyor. Sentetik deri kaplaması bu yeni versiyonun gösterişli kurdeleleri sayesinde de bu yılın modasını en iyi şekilde yansıtıyor. 2018 yılı modası Sonbahar - Kış sezonunda feminen çizgilere ağırlıklı olarak yer veriliyor. Puma Basket Heart Patent Kadın Spor Ayakkabı modelinde bu yılın feminen modası iyi bir tasarım eşliği ile yansıtılıyor. Büyük boyutlu sabit kurdele bağcıklar esnek yapısı ile her zaman ayakkabının kolayca giyilmesini sağlıyor. Metal renkli Puma Basket logosuna ayakkabının yan yüzeyinde yer verilerek modele modern bir görünüm kazandırılıyor. Ayrıca topukta bulunan Puma Cat logosu da ayakkabının tasarımında modernize kavramının temel alındığını gösteriyor. Yan yüzeylerde bulunan Puma Formstrip çizgi deseni zevahiri ile modern tasarıma katkı sağlıyor. Tüm bunlarla birlikte EcoOrthoLite® spesiyalitesi çorap astarı olarak ayakkabının ideal ve ayak yapısına uyumlu bir şekilde giyildiğini ve ayakların nefes aldığını gösteriyor.

Puma Basket Heart Patent Kadın Spor Ayakkabının Özellikleri

  • Sentetik deri kaplama
  • Büyük boyutlu kurdele bağcıklar
  • İdeal uyum ve rahatlık için nefes alabilen EcoOrthoLite® çorap astarı
  • Tutuş sağlayan kauçuk dış taban
  • Yan yüzlerde PUMA Formstrip çizgi deseni
  • Yan yüzde metal renkli PUMA Basket logosu, topukta PUMA Cat logo
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.