Puma BMW M Motorsport Roma Erkek Spor Ayakkabı

#306195-03

609.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma BMW M Motorsport Roma Erkek Spor Ayakkabı

Puma BMW M Motorsport Roma Erkek Spor Ayakkabı, özellikle sportif yaşam biçimini benimseyen kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Yaşam tarzı tüketicisi için daha uygun olan ikonik BMW tarzını yansıtan spor ayakkabı, tüm detaylarıyla spor tutkunlarının hayata bakışını yansıtır. Gündelik tarzı spor tutkusuyla birleştiren Puma ayakkabı modeli, günlük spor tarzınıza şıklık katarken spor ayakkabı rahatlığından da ödün vermez. Dış kaplaması, nefes alabilen yapısı, ergonomik tabanı ve BMW'yi simgeleyen özel tasarımıyla göz alıcı olan Puma BMW M Motorsport Roma Erkek Spor Ayakkabı, işlevsellik ve özgün tasarımın eşsiz bir örneğini sunar. Yarış tutkunlarının gördüğü anda vurulacağı ayakkabı, yansıttığı kaliteyi rahatlığıyla da ayağınızda taşır.

BMW Tutkunlarına Özel Tasarım

Puma BMW M Motorsport Roma Erkek Spor Ayakkabı, BMW tutkunlarının yaşam tarzına ve beğenilerine yönelik tasarlamıştır. Tamamen BMW ve spor tutkunlarının zevkleri, hayata bakış açıları ve yaşam tarzları düşünülerek yapılan tasarım her yönüyle spor tutkunlarının zevklerini ortaya koyar. İkonik BMW logosu ve deri kumaş, BMW ve spor tutkunlarının zevkine ve günlük tarzına tam anlamıyla birebir uyumludur. Hem şık bir ağırlığa hem de spor ayakkabı rahatlığına sahip olan model, günlük kullanım için uygundur. Yaşam tarzı tüketicisi için üretilen ayakkabı, Puma logosunun estetik görünümünü BMW rozetiyle birleştirerek baştan aşağı kaliteyi yansıtır.

Klasik Sportif Model

Puma ayakkabı, motorseverlerin tarzını bütünleyen deri görünüme sahiptir. Deri kumaşa rağmen özel yapısı sayesinde bir spor ayakkabının tüm rahatlığına sahip olan ayakkabı, klasik sportif model ayakkabılarının en iyi örneklerinden biridir. Puma BMW M Motorsport Roma Erkek Spor Ayakkabı, sportif tarzı benimseyen motor tutkunlarının maskulen tarzı için ideal bir seçim olacaktır. Bağcıklı olarak üretilen ayakkabı, ayağınıza göre ayarlanabilir ve konforlu kullanım sağlar. Bağcıklar, ayakkabıya klasik bir görünüm katar. Klasik sportif görünümüyle Puma spor ayakkabı, dolabınızdaki birçok kıyafeti farklı kombinleyebilmeniz için idealdir. Puma BMW M Motorsport Roma Erkek Spor Ayakkabısı, file dili ve nefes alan yapısı sayesinde ayağınızı kuru ve bakterisiz bir ortamda tutar.

Derinin Asaleti

Puma BMW M Motorsport Roma Erkek Spor Ayakkabı, klasik model görünümünde ve deri materyalden yapılmıştır. Sentetik deri üst yüzey, ayakkabının esnek olmasını sağlarken nefes alabilir file dil, ayakların havasız kalmasını engeller. Dış tabanda kullanılan kauçuk, deri ile mükemmel uyum yakalar. Aynı zamanda ayakkabının kaymamasına yardımcı olur. Ortada ve yanlarda bulunan noktalı Puma Klasik Formstripe deseni ayakkabıya şıklık katar ve deri ile mükemmel uyum sağlar. Deliklerin altında bulunan Puma logosuyla kaliteyi yansıtan klasik spor ayakkabı; nefes alabilir, rahat ve şık özellikleriyle yaşam tarzı tüketicilerinin tam olarak aradığını bulmasına yardımcı olur.

Puma BMW M Motorsport Roma Erkek Spor Ayakkabı Modelinin Genel Özellikleri

  • Puma ayakkabı, motor ve sporseverlerin sportif yaşam tarzına uyum sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
  • Özellikle BMW tutkunlarına hitap eden ayakkabı, yan kısımda bulunan ikonik BMW rozeti sayesinde dikkat çekicidir.
  • Puma logosu ve Puma'nın klasik Formstripe deseni, ayakkabının estetik yönünü daha fazla ortaya çıkartır.
  • Deri dış yüzey ve kauçuk dış taban dayanıklılık ve modern görünüm sağlar.
  • Üst kısımda bulunan file dil sayesinde ayakkabı nefes alır ve bakteri üretmez.
  • Bağcıklı tasarım, ayakkabının ayağınıza göre ayarlanabilmesini sağlarken modele klasik bir şıklık katar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.